Prosinec 2007

Hlas smrti 2:Světlo (2007)

31. prosince 2007 v 12:44 | Šárka |  Horory
Abe Dale (Nathan Fillion) má dobrou práci a milující rodinu. Jednoho dne je však před jeho očima rodina zavražděna mužem jménem Henry Caine (Craig Fairbrass). Z výčitek, že se mu nepodařilo své blízké zachránit, se pokusí o sebevraždu. Upadne do klinické smrti, ale přežije. Najednou rozeznává lidi, kteří jsou blízko smrti. Zachrání mnoho životů, ale pozná, že za každého zachráněného se nyní stává odpovědným. Pomalu začíná rozumět vyvraždění své rodiny a svým novým schopnostem, což ho žene na apokalyptickou cestu do pekla, z kterého není úniku. Zajímavost: V Americe zažije každý den průměrně 774 lidí klinickou smrt. 80% lidí uvádí, že vidělo oslnivé bílé světlo předtím než se vrátilo zpět.
Natočeno:v USA/Kanadě,2007
Režie:Patrick Lussier
Hrají:Nathan Fillion, Katee Sackhoff, Teryl Rothery
Kliknutím zobrazíte zadní stranu

Hlas smrti (2005)

31. prosince 2007 v 12:31 | Šárka |  Horory
Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou ženou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na cestě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena utonulá v řece. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny. Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály "ze záhrobí" pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho..
Natočeno:v Kanadě/USA,2005
Režie:Geoffrey Sax
Hrají:Michael Keaton, Deborah Kara Unger, Ian McNeice, Mike Dopud, Amber Rothwell, Aaron Douglas

Díky moc!

31. prosince 2007 v 11:26 | Šárka
Ahoj!Chtěla bych vám moc poděkovat za to,že navštěvujete můj blog.Tenhle týden byla totiž rekordní návštěvnost!Takže moc vám děkuju a budu se snažit více zapracovat na tomto blogu,tak jak si zaslouží...
Pondělí:18
Úterý:38
Středa:33
Čtvrtek:81
Pátek:48
Sobota:86
Neděle:160
CELKEM 464 !!!
Opravdu jste mě moc potěšili=)

Stopař (2007)

29. prosince 2007 v 14:03 | Šárka |  Horory
Jim a Grace jsou kamarádi ze stejné školy. O prázdninách se rozhodnou podniknout výlet autem napříč Spojenými státy. Jejich dobrodružství se během jedné tmavé deštivé noci změní v horor. U silnice spatří muže v dlouhém plášti, promočeného na kost. Vezmou ho do auta a záhy zjistí, že je nezastavil proto, aby je požádal o svezení. Pro Johna Rydera (Sean Bean) je stopování velmi krvavým koníčkem. Všichni dobrosrdeční řidiči a spolucestující, kteří ho pozvou do svého auta, končí s proříznutým hrdlem. To však neplatí pro Jima a Grace. Pro ně má tajemný stopař připraven daleko pikantnější a ďábelsky zábavný plán...

Stopař je remakem slavného kultovního hororu z roku 1986. Producentem filmu není nikdo menší než Michael Bay, jehož filmografie v roli producenta a režiséra zahrnuje takové divácké hity jako Armageddon, Pearl Harbor, Mizerové I a II, Skála nebo Texaský masakr motorovou pilou. Do hlavní role šíleného stopaře obsadil jedinečného Seana Beana (Ostrov, Troja, Pán prstenů: Společenstvo prstenu), který jako chameleon dokáže stejně přesvědčivě zahrát něžného milence jako mrazivě nelítostného vraha.
Natočeno:USA,2007
Režie:Dave Meyers
Hrají:Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton, Neal McDonough
Stopař (The Hitcher)
ZDE si můžete prohlídnout fotky ze Stopaře
Jinak po Novým roce si můžete tenhle horor koupit v Blesku!

Hory mají oči 2 (2007)

26. prosince 2007 v 18:50 | Šárka |  Horory
Pokračování úspěšného hororu Hory mají oči vypráví o skupince amerických vojáků, která je v poušti napadena zmutovanými kanibaly. Ačkoli se může zpočátku zdát, že mariňáci budou mít oproti obyčejné rodince mnohonásobnou výhodu, není tomu tak. Kanibalů je víc, jsou chytřejší a navíc je kupředu žene zběsilá motivace. Vždyť právě kvůli americké armádě se z nich stalo to čím momentálně jsou.

Po zkušeném Alexandru Ajovi se režie chopil debutující němec Martin Weisz, který slibuje mnohem akčnější a krvavější podívanou. Jistou zárukou kvality se tak stává jméno scénáristy, veterána hororového žánru, Wese Cravena, jenž na scénáři pracuje spolu se svým synem, o němž tvrdí, že má hlavu plnou nových a neotřelých nápadů, které dokáží spolehlivě vyděsit i toho nejotrlejšího diváka. The Hills Have Eyes II se tak s mnoha esy v rukávu stává jedním z nejočekávanějších hororových snímků příštího roku.
Natočeno:USA,2007
Režie:Martin Weisz
Hrají:Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas, Lee Thompson Young, Michael Bailey Smith, Derek Mears, Jay Acovone, Archie Kao
Hory mají oči 2 (2007) Hory mají oči 2 (2007) Hory mají oči 2 (2007) Hory mají oči 2 (2007) Hory mají oči 2 (2007) Hory mají oči 2 (2007)