Leden 2008

Boogeyman 2 (2007)

26. ledna 2008 v 19:00 | Šárka |  Horory
Laura (Danielle Savre) prožila v dětství těžké trauma když se spolu s bratrem stali svědky vraždy rodičů, přičemž vrah nebyl nikdy chycený.Po opětovném propuknutí její fóbie a na naléhání kamarádky nastoupí do léčebného ústavu pod vedením Dr. Allena (Tobin Bell), kterého pacientem byl v minulosti i její bratr.Krátce po nástupu se však dozvídá pravdu o experimentálné léčbě jejího bratra,která nedopadla tak celkem podle představ a kolem něj začnou umírat ostatní pacienti na smrtelné nehody.
Natočeno:v USA,2007
Režie:Jeff Betancourt
Hrají:Tobin Bell, Reneé O'Connor, Mae Whitman, David Gallagher, Tom Lenk
Boogeyman 2

Boogeyman (2005)

26. ledna 2008 v 18:45 | Kikuška... |  Horory
No, nedávno jsem se na tento horor dívala a úvod nebo spíš první půlka filmu byla skvělá. Bylo tam napětí a ten strach, ale už ta pointa toho hororu nevěštila nic dobrého. Ten závěr filmu byl tak neohrabaně dementní. Čekala jsem něco víc. Prostě ten konec byl blbej! Mimo jiný, ten hlavní hrdina měl pořád otevřenou držku a divně čuměl. Tak dávám 68%... Takže, natáčelo se v USA, na Novým Zélandu a v Německu v roce 2005. Stephen T. Kay je režisérem. Jaký názor na tento film máte vy?

Osmiletý chlapec se bojí příšer a bubáků schovaných ve skříních. Jednoho večera mu ale záhadnou smrtí umře táta, přímo před jeho očima. Chlapec ví, kdo to byl, ale nikdo mu nevěří. Po patnácti letech se vrací zpátky do starého domu kvůli matčině pohřbu. Najednou se seběhne vlna událostí, která odkryjí velká překvapení.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Knofl.blogspot.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Haunted Forest (2007)

26. ledna 2008 v 18:33 | Šárka |  Horory
Tři mladíci sa vydají do opuštěného lesa hladat starý indiánský poklad. Jenže starý les není tak opuštěný jak se na první pohled zdá.Brzy mají možnost přesvědčit se, když po nocích začnou v lese vídat podivné objekty. Rozhněvaný duch lesa, který využívá podobu mladé indiánské dívky (která se mimochodom nápadně podobá Samaře z KRUHU) totiž nikoho ve svém lese nechce a starostlivě si ho brání. Haunted Forest se dost podobá ZÁHADĚ BLAIR WITCH a podobně jako ona působí trochu amatérským dojmem, který mu jen přidává na atmosféře.
Natočeno:v USA,2007
Režie: Mauro Borrelli
Hrají:
Haunted forest (2007) DVDRip
Omlouvám se,ale nikde jsem nesehnala jména herců,kteří hráli v tomto hororu :-( .Opravdu mě to mrzí a kdybyste na ně někde narazili,tak mi prosí vás dejte vědět a já to doplním ju?Díky moc

Saw 4 - Trailer

26. ledna 2008 v 18:14 | Šárka

Saw 4 (2007)

26. ledna 2008 v 18:12 | Šárka |  Vrazi a psychopati
Hned o rok později, v roce 2007, v USA se můžeme setkat s dalším pokračováním krvavé série Saw. Tentokrát to bude pěkně kruté. Režisér Darren Lynn Bousman otevírá další nerozluštěné hádanky vraha Jigsawa. Popravdě mě čtyřka trochu zklamala, ale zase nemůžu říct, že by se mi úplně nelíbila.

Jigsaw a Amanda jsou mrtví a vypadá to, že je koncům všem pastím. Jenže sám, velitel zásahové jednotky, Rigg se ocitne ve smrtelné hře na život a na smrt, tentokrát však pujde o smrt jeho přátel. Kdo je nástupcem Jigsawa? Kdo přežije a kdo umře?

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ
Zdroj obrázku: Filmy7online.bloger.cz
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Halloween (2007)

25. ledna 2008 v 21:05 | Šárka |  Horory
Obyvatelé Haddonfieldu to zatím netuší, ale smrt přichází do jejich ospalého městečka. Před patnácti roky vyvraždil Michael Meyers polovinu svojí rodiny, bylo mu tehdy jen 11 let. Od té doby byl pod zámkem v psychiatrické léčebně. Nyní v podvečer Halloweenu, svátku zesnulých, přichází zpět, aby našel svou malou sestru. Dr. Loomis (Malcolm McDowell) jako jediný opravdu ví, čeho je maniak schopen a vydává se varovat městečko. Úspěšné znovuzrození jednoho z nejslavnějších hororů nově odhaluje pozadí patologicky narušené mysli a oslovuje jak nové diváky tak i fanoušky původní série. Režisér Rob Zombie obrací čas a pátrá po původu čistého zla jménem Michael Meyers.
Natočeno:v USA,2007
Režie:Rob Zombie
Hrají:Malcolm McDowell, Scout Taylor-Compton, Danielle Harris, Daeg Faerch, Sheri Moon, Dee Wallace, Udo Kier, William Forsythe, Danny Trejo, Richard Lynch, Sybil Danning, Clint Howard, Courtney Gains, Tyler Mane, Daniel Roebuck, Ezra Buzzington, Sid Haig, Hanna Hall, Brad Dourif, Lew Temple, Daryl Sabara, Leslie Easterbrook, Bill Moseley, Tom Towles, Ken Foree

Horory sobota 26.1.-pátek 1.2.

25. ledna 2008 v 20:56 | Šárka
SOBOTA(26.1.)
PRIMA:0:10-Pavoučí nestvůra(americký scifi horor,2001)
HBO:22:55-Vetřelec vs.Predátor(akční sci-fi horor USA/Kan./N/ČR/VB,2004)
HBO:0:35-Hostel(USA,2005)
MGM:4:10-Opičí experiment(USA,1988)
NEDĚLE(27.1.)
PRIMA:22:10-Lovci duchů II(americký hororový seriál,2006)
HBO2:1:20-Na lince je vrah(hororový thriller USA,2006)
PONDĚLÍ(28.1.)
MGM:22:15-Polibek upíra(USA,1989)
ÚTERÝ(29.1.)
HBO:21:55-V moci dábla(USA,2005)
HBO2:1:05-Scary Movie 4(hororová komedie USA,2006)
HBO COMEDY:1:05-Scary Movie 4
STŘEDA(30.1.)
HBO2:22:25-Mlha(akční hororový thriller Kan./USA,2005)
MGM:4:05-Invaze lupičů těl(USA,1978)
FILM+:22:00-Dům hrůzy(thriller USA,1999)
HBO COMEDY:22:35-Scary Movie 4
ČVRTEK(31.1.)
NIC :-(
PÁTEK(1.2.)
HBO2:23:30-Hostel(USA,2005)

Smrtící nenávist 2 (2006)

25. ledna 2008 v 16:32 | Šárka |  Horory
Pokud máte rádi příjemné mrazení v zádech při sledování horroru, věřte, že tenhle film vám na záda hodí takovou ledovou kru, že padnete na kolena a budete prosit o teplé ponožky a rukavice. Japonské filmy a následně jejich předělávky jsou vesměs na jedno brdo. To si musíme přiznat. Kruh a nebo Nenávist těží z jednoho a tím je strach. Jak je u těchto filmů vidět, není třeba k vyvolání strachu používat hektolitry krve a ani lekačky tam, kde by je nikdo nečekal. Používají k tomu úplně primitivní nástroje, které ale do posledního fungují. Kdo z nás neležel někdy v noci v posteli zaposlouchaný do divných zvuků linoucích se z chodby? Zvuky a náznaky zla jsou to, co dokáže při sledování tohoto filmu člověka přikovat do křesla a stokrát si rozmyslet cestu na deset metrů vzdálený záchod. Funguje to dokonale.
Druhý The Grudge stejného japonského režiséra začíná prakticky tam, kde skončil ten první. Tentokrát ale sledujeme osudy několika lidí v Japonsku i v Americe. První postavou je Aubrey, která je sestrou Karen z prvního dílu. Matka ji pošle do Tokia, aby přivezla sestru zpátky domů. Aubrey najde Karen v nemocnici pološílenou a po chvíli i připoutanou k posteli. Po chvíli příjde první šok a ten Aubrey donutí, aby zjistila co se vlastně s Karen v tom prokletém domě stalo. K dopátrání se pravdy jí pomáhá mladý japonský novinář Eason. Spolu navštíví dům, kde to všechno začalo, aby zjistili, že kletba vůbec nezmizela, ale je naopak mnohem silnější a mrtvá Kayako nenechá nikoho přežít.
Druhou postavou je mladá studentka Allison, která se jako úplný nováček v Tokijské škole musí zavděčit svým spolužačkám a na důkaz odvahy se nechá v prokletém domě zavřít do skříně. Tím zpečetí osud nejen svůj, ale i spolužačkám a následně si s sebou přiveze nenávist v celé své kráse i do Ameriky, kde se zmocňuje všech, co se jen nepatrně mihnou kolem ní.
The Grudge 2 je velice silná káva a pro slabší jedince bych doporučoval nedívat se, protože tento film dokáže člověka opravdu uvrhnout do osidel strachu a deprese a tím si myslím že dokonale splnil svůj účel a nevím proč, ale teď usínám při rozsvícené lampičce.
Natočeno:v USA,2006
Režie:Takashi Shimizu
Hrají:
Sarah Michelle Gellar ... (Karen Davis)
Amber Tamblyn ... (Aubrey Davis)
Edison Chen ... (Eason)
Arielle Kebbel ... (Allison)
Jennifer Beals ... (Trish)
Teresa Palmer ... (Vanessa)
Misako Uno ... (Miyuki)
Sarah Roemer ... (Lacey)
image from Ju-On: The Grudge 2
image from Ju-On: The Grudge 2
image from Ju-On: The Grudge 2
image from Ju-On: The Grudge 2
image from Ju-On: The Grudge 2

Smrtící nenávist (2004)

25. ledna 2008 v 16:19 | Šárka |  Horory
Nenávist je vlastnost, kterou si určitě na vlastní kůži vyzkoušel kde kdo. Ten nenávidí svoje rodiče, tohle období přichází kolem 12 roku věku, ten zase po desetiletém soužití nenávidí svojí dříve milovanou manželku. Je spousta možností a případů nenávisti. Že je to hnusná vlastnost o tom si nemá cenu ani povídat. Představte si ale, že jste v zemi s úplně cizí kulturou (ne není to Německo) a tam vás bude nenávidět dům a jeho již nějakou dobu mrtví obyvatelé. Že je to odporná představa? Je. Tímto jsem vám nastínil děj horroru, který se vlastně točil dvakrát. Poprvé si ho japonský režisér Takashi Shimizu střihnul doma v Japonsku a podruhé ho natočil pro naši západní kulturu ještě v Americe. Pro jistotu přidal pár známých tváří (kolik z Vás zná nějakého japonského herce?) například Sarah Michelle Gellar, která v tomto filmu hraje studentku Karen.
Karen vypomáhá v agentuře se sociálním zaměřením. Když se jednou její kolegyně nedostaví do práce, musí ji Karen zastoupit a jít se postarat do jedné americké rodiny, která stejně jako ona žije v Tokiu, o jejich duchem ne zcela zdravou matku. Tu najde úplně vedle sebe, zděšenou a zcela šokovanou z něčeho neznámého. Postupem času začne Karen odhalovat hrůznou a šokující pravdu, která se týká domu a všech jeho obyvatel...
Předělávky japonských horrorů nebo samotné japonské filmy jsou dnes velmi v módě a dle mého názoru musím říci, že zcela právem, protože málo kterému americkému či evropskému filmu se podaří do filmového příběhu vtěsnat tolik hrůzy a plíživého děsu. Musím se přiznat, že když se mrtvola dívky plíží v igelitovém pytli ze schodů, musel jsem sám sebe uklidňovat, že je to přece jenom film...
Natočeno:v Japonsku/USA/Německu,2004
Režie:Takashi Shimizu
Hrají:Sarah Michelle Gellar ... (Karen Davis)
Jason Behr ... (Doug)
William Mapother ... (Matthew Williams)
Clea DuVall ... (Jennifer Williams)
KaDee Strickland ... (Susan Williams)
Grace Zabriskie ... (Emma Williams)
Bill Pullman ... (Peter Kirk)
Rosa Blasi ... (Maria Kirk)

Katakomby (2007)

25. ledna 2008 v 16:03 | Šárka |  Horory
Jeden z nejočekávanějších amerických horrorů je zde. Na svém prvním výletě do Paříže, se mladá žena dostane na večírek do podzemních katakomb, do 200 mil dlouhého vápencového labyrintu, který je ukrytý hluboko pod městem. V tomto strašidelném labyrintu se nacházejí ostatky několika milionů mrtvých lidí. Oddělena od svých přátel, přesvědčena, že jí někdo nebo něco pronásleduje. V jedné z hlavních rolí populární herečka a zpěvačka Pink.
Natočeno:v USA,2007
Režie:Tomm Coker, David Elliot
Hrají:Cabral Ibaka, Pink, Shannyn Sossamon
Catacombs