Srpen 2010

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

31. srpna 2010 v 19:08 | Autorka článku- Kristýna |  Horory
www.horory-blog.blog.cz
Zdroj: Osobnosti.cz

Horor Noc s nabroušenou břitvou je děsivý příběh dvou dívek, které bojují o přežití s šíleným psychopatem. Spolužačky Marie a Alexia jsou nejlepší kamarádky. Aby se mohly v klidu připravovat na univerzitní zkoušky, rozhod-nou se strávit víkend na odlehlé usedlosti Alexiiných rodičů. Uprostřed noci zastaví u domu dodávka a na dveře zaklepe neznámý muž. Otec Alexie otevře a s prvním zasvištěním břitvy se pro obě dívky idylický víkend změní v nekonečnou noc plnou teroru. Alexia je neznámým šílencem spoutána a unesena. Podaří se Marii zachránit kamarádce život? Nebo se také dostane do rukou brutálního vraha?

Režie: Alexandre Aja
Vytvořeno: 2003
www.horory-blog.blog.cz

Návnada (2004)

31. srpna 2010 v 14:05 | Autorka článku- Kristýna |  Horory
www.horory-blog.blog.cz

Návnada

Zdroj: Osobnosti.cz a www.fdb.cz
Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář ...

Režie: Matthew Hastings
Vyrobeno: Kanada, 2004
www.horory-blog.blog.cz

Hra na utrpení (2009)

31. srpna 2010 v 13:18 | Autorka článku- Kristýna |  Horory

Hra na utrpení

www.horory-blog.blog.cz
Zdroj: Osobonosti.cz a Google.cz

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi - kdosi - chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu.

Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla - a zesilte strach.

Režie: John Simpson
Vytvořeno: 2009
www.horory-blog.blog.cz

Konečně změna desingu...

31. srpna 2010 v 12:51 | Autorka článku- Kristýna |  Já & blog
Ahojky, ták, dneska jsem se rozhodla že tady konečně změním desing a to i do jiných barev. Červená tu byla dlouho a je na čase mu dát zase jinej kabátek. Napadla mě modrá, ta tady sice taky byla, ale jiná tajemná mě nenapadá. Rozhodně čekejte v příštích dnech změnu a ti, co tady nenašli nějáký svůj oblíbený horor, napište a ráda ho sem přidám ;)

Předešlý desing, který tady strvávil docela dlouho dobu

Noční můra v Elm Street(1984)

31. srpna 2010 v 11:50 | Autorka článku- Kristýna |  Horory

Noční můra v Elm Street

www.horory-blog.blog.cz
Mladičké Nancy Thompsonové, která žije se svými rodiči v poklidném kalifornském městečku, se začínají ve snech zjevovat bestiální horrorové scény. Na scénu přichází muž bez kůže v obličeji Freddy Krueger.

Režie: Wes Craven
Vyrobeno: 1984
www.horory-blog.blog.cz

Nezvratný osud 4 (2009)

31. srpna 2010 v 7:10 | Dandelion Fola |  Horory
Tentokrát se režie ujal David R. Ellis. Natáčelo se v USA roku 2009. Tak tento díl se mi opět líbil. Jak jinak.
Nick se svou partou vyráží na automobilové závody. Jak už to tak bývá, Nick měl předtuchu, že se stane velká autonehoda a umře spousta lidí. Jakmile se vrátil zpět do reality, popadl svých dvanáct přátel a utekli pryč ze stadionu. Brzo uvěří i přátelé. Veká autonehoda se opravdu stala. Smrt ale splní své dílo a brzo se vrátí.
GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ
Zdroj obrázku: Shockya.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Zdravím všechny ;)

30. srpna 2010 v 19:17 | Nová majitelka!
Takže, dneska je počasí pro horory jak stvořené :) Ale k věci, jsem nová majitelka a snad tady bude více aktivity a určitě změním v příštích dnech desing a udělám velkou rekonstrukci. Jinak chci bývalé majitelce Šárce poděkovat že mi blog předala a určitě to tady zlepším =). To by bylo zatím vše a j áse jdu alespoň na část vrhnout. Snad vás to tady bude bavit i nadále, protože j ána tenhle blog chodila každej den nebo alespoň když jsem byla na PC. No, dost povídání, čekejte změnu ;)

Předám blog

20. srpna 2010 v 11:18 | Šárka
Ahoj. Sice jsem říkala, že se vracím k blogu a že ho předělám, ale vyskytly se u mě takový věci, kvůli kterým nemůžu už dál pokračovat. Myslím si, že by byla velká škoda tento blog mazat a proto bych ho ráda předala někomu schopnýmu, který tento blog vylepší a bude sem aktivně přidávat příspěvky. Kdo by měl zájem tak mi prosím napište do komentářů nebo na e-mail ajas.ki@seznam.cz . Děkuju za pochopení a děkuju za případný zájem o převzetí. Šárka