Říjen 2010

Dnešní den ve jménu Halloweenu

31. října 2010 v 15:01 | Kristýna |  Já & blog
Dneska je krásný den, Halloween. Vím moc dobře, že k nám nepatří, ale stejně je na něm něco kouzelného. Já raděj dušičky, ale Halloween není zase tak špatný. Jednou by nebylo špatný si zkusit chodit od baráku k baráku v tu tajuplnou noc a žadonit si kokina. Ale aky jsem ráda, že tu není. A jsem ráda, že tady jsou jenom dušičky a né americké svátky :)
Když je dneska ten Halloween, tak nějákou temější písničku( poprvé na blogu )

Paranormal Entity (2009)

30. října 2010 v 10:10 | Kristýna |  Horory
www.horory-blog.blog.cz

Režie: Shane Van Dyke
Vytvořeno: USA, 2009

Horor natočený v duchu úspěšného předchůdce Paranormal Activity. Hlavní postavy filmu jsou dospělí sourozenci Samantha a Thomas Finleyovci a jejich matka, jejíž nedávno zemřel manžel a proto se s ním snažila kontaktovat. Po nějakém čase se začaly v jejich domě dít zvláštní věci.
Zpočátku si mysleli, že to je duch jejich nebohého otce, ale poté, co se stále častěji stávala obětí zvláštních činností Samantha, začnou mít strach, že jde o nějakou temnou sílu.
Trailer
Fotky
www.horory-blog.blog.cz

Saw 6 (2009)

28. října 2010 v 7:54 | Kristýna |  Horory

Režie:Kevin Greutert
Vytvořeno: Kanada, USA, Velká Británie, Austrálie 2009

Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo?
Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako MLHA nebo série HALLOWEEN.
Trailer
Fotky

Proměny blogu

10. října 2010 v 17:00 | Kristýna
Jak se tenhle blog mění:
www.horory-blog.blog.cz

Stín malé holčičky(Od Renaty)

10. října 2010 v 16:55 | Kristýna
No mě se stalo to byla jsem sama doma. Vedle v pokoji se pořád míhal nejakej stín tak jsem si řekla ze je to strom, ale najednou jsem slišela pláč jakoby malinký holčičky tak moc jsem se bála, ale stejně jsem tam šla přišla jsem ale nikdo tam nebyl.Ale furt jsem slišela ten pláč tak jsem se schovala pos seku ale tam jsem se taky bála.Ale furt ten brek tak jsem tam šla zase asi mi neuvěříte ale byl tam stín malé holčičky ale pak přišly rodiče a byla proč chci se ještě opravit nebylo to doma ale na chatě ale na tadyten zážitek nezapomenu :-(  O_O

Věříte nebo nevěříte?