Leden 2011

Mimic (1997)

23. ledna 2011 v 10:29 | Kristýna |  Horory
Zkopírováno z www.osobnosti.cz a z www.google.cz

www.horory-blog.blog.cz
HOROR NA PŘÁNÍ!

Režie: Guillermo del Toro
Vyrobeno: 1997

V newyorské kanalizaci se rozmnožili švábi, kteří roznášejí smrtelnou infekci. Doktorka Tylerová však naklonuje jiný druh brouka, ten šváby zneškodní a sám vymírá... zdánlivě. O tři roky později je v chodbách metra objeveno dvacet centimetrů velké mladě brouka neznámého původu. Jeho zkoumáním Tylerová zjistí, že kdysi záchranný klon nevymřel, naopak, jeho mutace zašla až k přizpůsobení se člověku. Když se navíc začnou množit zprávy o lidech záhadně zmizelých v podzemí, je třeba se začít bránit.

Frankensteinova dcera (1958)

19. ledna 2011 v 19:14 | Kristýna |  Horory
Zkopírováno z www.csfd.cz
Horor
Režie: Richard E. Cunha
Vyrobeno: 1958, USA

Los Angeles, 50. léta dvacátého století. Polozapomenutý potomek nechvalně proslulého barona Frankensteina, Oliver Frank, žije nenápadný život jako nájemník v domě doktora Mortona. Za maskou obyčejného člověka se však skrývá šílenec, který chce pokračovat v experimentech svého předka. Jako pokusný králík slouží jeho zvrhlé mysli mladá a krásná dívka Trudy. Ta vůbec netuší, jak velké nebezpečí jí hrozí a že je jen krůček od toho, aby se z ní navždy stala opravdová Frankensteinova dcera.

Copak se bude dít?

19. ledna 2011 v 7:02 | Kristýna |  Já & blog
Zdarec, dlouho tu zase nic nepřibylo, ale od 2. do 8. ledna jsem byla na lyžáku a od té doby nemám vůbec čas. Možná, že dneska večer něco málo splácám na design, protože novej rok je přece jenom trochu dál ;D a určitě přidám i horory, které vám tu chybí. Na některé horory, které jsem vyjmečně neviděla si stáhnu a určitě se podívám. Teda ty, které mě zaujali a budu to psát svými slovy ;) Jinak vás prosím, mrkněte na blog mího spolužáka. Najdete ho na Kometa-fan.blog.cz, pro ty, co fanděj Kometě Brno♥ Takže se s váma zatím loučím a čekejte novej design a horory :)

Jak se bude předělávat blog?

1. ledna 2011 v 16:40 | Kristýna |  Já & blog
Dostal se mi návrh na vylepšení blogu slovy:

6 )) )) | Čtvrtek v 15:04 | Reagovat
Nekopíruj,piš něco ze sebe.Dej sem úvahu a leckdo ti bude vděčný.Horor se má prožít,ne zkopírovat.

Tohle už jsem chtěla udělat dříve, ale nějak se na to zapomělo, proto jsem dále kopírovala. Kopírování není dobré. Takže změny pro rok 2011? Časem napíšu i vlastní recenzi, aby totu nebylo jen celé zkopírované. K už přidaným hororům také něco napíšu. Pokud se vám to nelíbí, tak váš problém :) Jinak trochu opožděně, šťastný nový rok ;)