Březen 2011

Telekineze: Když myšlenkou ovlivňujeme věc

27. března 2011 v 9:35 | Christina von Vampire

Oč jde?

Je pojem označující vyvolaní pohybu předmětu silou "myšlenky". Jinak řečeno je to schopnost pouze pomocí vůle ovlivňovat objekty na fyzické úrovni. Podle většiny vědců nebyla existence telekineze přesvědčivě prokázána ani věrohodně předvedena. Nicméně někteří badatelé věnující se telekinezi prohlašují, že jde o existující jev, který si zaslouží další zkoumání. Vymyká se zákonu jak termodynamiky, tak gravitace. Telekineze je krátce řečeno schopnost hýbat nebo posouvat předměty duševní energií (vaší myslí) na fyzické úrovni. Schopnost umění telekineze je skutečně přirozená věc a my všichni máme dáno ji provádět, chce to jen ochotu a vytrvalost učit se. Telekineze je něco, co je v nás od narození. Věřte si, pravidelně trénujte a schopnosti přijdou samy.


JACK ROZPAROVAČ

20. března 2011 v 18:58 | Christina von Vampire
Patří mezi nejznámější seriové zločince v dějínách světa. I když má na svědomí pouze pět žen, proslavila ho jeho brutalita a jeho dosud neznámá identita. Je hodně poznatků o tom, kdo to byl, ale kde je pravda? Celých 122 let uníká spravedlnosti. Kdy se konečně ukáže jeho pravá tvář?

Kdo to byl? Jak vraždil? Kde se vyskytoval?
Jack Rozparovač je přezdívka, kterou si seriový vrah získal. Působil v chudé čtvrti Whitechapel a v přilehlých částech Londýna v druhé polovině roku 1888. Oběťmi byly ženy, které si vydělávaly na živobytí prostitucí. Typické Rozparovačovy vraždy byly spáchány na veřejných, nebo alespoň částečně veřejných místech. Vrah nejprve podřezal hrdlo oběti a poté zohavil mrtvolu. Někteří lidé věří, že vrah nejprve svoji oběť zaškrtil, aby je utišil. Fakt, že některé oběti měly vyříznuté vnitřnosti vedlo k poznatku, že vrah měl nejspíše nějaké znalosti z anatomie a vyznal se v chirurgickém řemesle.

Vážně katastrofální prázdniny

20. března 2011 v 18:13 | Christina von Vampire |  Já & blog

Kéžbych mohla napsat, jak krásné prožité prázdniny jsem měla a místo toho půlka strávená za komplem nebo s prdelí za rytou v posteli. Zítra už zase do té nenáviděné školy. Budu jen doufat, že jsme neměli žádnej úkol. A proč prosezený doma? Má nej. kámoška si odjela a já neměla jít zatraceně s kým ven. Hodím tento odporně nudný týden za hlavu a pujdu si večer lehnout s pocitem, že od zítřka až do pátku budu mít fofra. Škola~Venek~Škola~a snít! Žádnej počítač či něco podobného. Přece jen pár lepších zážitků z toho totálně shitskýho týdna mám. Asi tři první dny jsem byla s kámoškou venku. Neříkám, že to bylo hrozný, ale mohlo bejt i lepší. Co se týče toho prokletýho domu, pařila jsem s mím milovaným tatínkem Mafiu II., kterou jsme dnes úspěšně dohráli. Kdoby byl řekl, že bude tak krátká a skončí tak neuvěřitelně kreténsky ☺ Pořád lepší konec, než v jedničce, kde zgebla hlavní postava, krásné ☻. Už chci víkend, hezký počasí a s tou ptomou školou do háje. Vidíte, krásně procítěný článek. Omluvu nečekejte, už vás to nemůže bavit ☺ A abych vás neošidila o malé zdokumentko. Dvě přiložený fotky z těch pár dnů hezkýho počasí a čerstvýho vzduchu.

Christina von Vampire

Paranormal Activity 2 (2010)

18. března 2011 v 16:39 | Christina von Vampire |  Duchařinky a démoni
Pokračování trháku PA bylo natočeno v USA, v roce 2010. Režíroval Tod Williams. Pokračování mě docela zklamalo. Spíš hodně zklamalo, kam se hrabe dvojka...

Začíná to u sestry Katie (z prvního dílu) v jejich krásném přepichovém domě, když si domů přivezou prvorozeného syna. Další den uvidí šokující věc s dojmem, že se jim někdo vloupal do bytu a jsou v tom osobní důvody, protože mezi rozházenými věcmi nikde nic nechybí. V jejich domě začíná peklo noc co noc a je to čímdál tím víc horší. Kristie (sestra Katie) je jakoby nemocná, zranilo jim cosi psa a nemají nejmenší tušení, co to mohlo být. Hned po tom jakoby vloupání měli nainstalované kamery a manžel s dcerou mají jedinou možnost, ta nejhorší!

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Darkfaerietales.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Blend: Avril L.

12. března 2011 v 8:15 | Christina von Vampire |  Já & blog
Nuda mě chytla a vzniklo z toho totok cosi nepopsatelně hrozného. Vím, katastrofa sama, ale pochlubit jsem se musela. Avril ráda už moc nemám. Kdysi bývala lepší, hodně lepší, teď už z ní je pouze primitivní barbie. Dál už radši nic =)

Aktuality 0.3

11. března 2011 v 17:46 | Christina von Vampire |  Já & blog
Po nějáké té době vám přináším další aktuality, zase jich není mnoho, alespoň něco.

Retuš: Lindsay Lohan

11. března 2011 v 17:36 | Christina von Vampire |  Já & blog
Jen se smějte, jak je to katastrofální =D . U Rodaw jsem viděla retušování, tak jsem musela hnedka taky, ale to jen čistě z nudy =D . Vím, je to strašný, ale je to dost odfláknutý, ale musela jsem to sem dát. Zvětšíte kliknutím tady.

Puls (2006)

11. března 2011 v 15:55 | Kristýna |  Horory
Film byl natočen v roce 2006 režisérem Jimem Sonzeroem jako remake film podle úspešného japonského hororu "Kairo" v USA. V tomto hororů to začíná na první pohled sebevraždou kamaráda jedné skupinky přátel. Ale zjistí, že nešlo o sebevraždu, ale o vraždu z jiného světa. Tam se přes televize, telefony, rádia, internet stanete jedním z nich a začnete zabíjet. Právě přes tuto technologii se dá spojit s jiným světem a skončí to velice krutě.

Mě film osobně nezaujal, vzhledem k tomu, že je to i tak z části sci-fi. Děj není zase tak hrozný, ale snadno očekávatelný a to stejné herecké výkony, ale slizoučký oblůdičky, které mají být prý duchové obrátili celej film vzhůru nohama. Napětí se mi líbí, ale tohle není ten tip filmů, kterej se mi zrovna libí. Pochmurnost těch ulic a zkrátka vyzařující temnota je jeden z mála pozitiv celého filmu. Ale ty příšerky alá duchové mi to tak nějak celé zkazili.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ
Zdroj obrázku: Google.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Krásně jsme to projeli (11.března 2011)

11. března 2011 v 14:51 | Kristýna |  Já & blog
Vybiška je již za náma a jak jsme dopadli? Katastrofa. Hold jsme první, jenže od konca. Beru to pozitivně, v přehazce je jistě dáme =D . Kazila mi to tam hodně jedna velice...dementní kravička, která vůbec nevím, co tam dělala. Házet a ani vybíjet neumí, pořád ten míč chtěla, ale nevím proč, když s tím vážně neumí. Byla prča, ale jako fakt =D , už se těším na přehazku, jestli tam pojedu teda, ale já bych tam jela hoodně ráda a s těma stejnejma lidma, ovšem bez té kravičky, ale už nechci urážet zvířátka. Konečně nám začali prázdniny, takže se nehorázně těším ven. Konečně se vyspím a venku můžu bejt jak dlouho chcu. Vím, že poslední dobou vás tyto články musej drasticky nudit, ale to ž je taková nutnost napsat to sem. Tákže v Dubnu bych na tu přehazku velice ráda jela =) Teď si stahuju jednu parodii, podle ukázek je pré dobrá. Parodie na stmívání, tupíři =D , zdarec!
Kristýna =)

Neuvěřitelná sebevražda? oběšená měla pořezané ruce a probodnuté srdce, ale krev nikde

9. března 2011 v 6:50 | Kristýna
Při projíždění facebooku jsem narazila na hodně zajimavou zprávu z portálu novinky.cz. Psalo se 20. února 2002 - tedy 20. 02. 2002. Oběšená žena na uzamčené půdě uzamčeného domu v Kostelci nad Orlicí měla v hrudníku zabodnutý nůž, v těle několik jehel, pořezané ruce, ale krev nikde. Ani po devíti letech nedá tato sebevražda mnoha lidem spát. A byla to skutečně sebevražda?