Duben 2011

Aktuality 0.4

26. dubna 2011 v 18:07 | Christina von Vampire |  Já & blog
Ulalá, konečně další aktuality!

Názor: Nenávist

26. dubna 2011 v 17:57 | Christina von Vampire
Konečně jsem si našla čas, abych se na tento horor podívala. Abych tak pravdu řekla, už mě chodící holčičky s mrtvolným výrazem začínají nudit, takže jsem se u toho ani nějak nebála. Dívala jsem se na tu novější verzi, takže nemůžu bohužel posoudit, která byla lepší, ale pár chvilek napětí tam bylo, jinak mě to nějak prostě nudilo. Nějak jsem v tom dokonce začala zamotávat a už ani nevymotala. Snad dvojka bude lepší ;)

Hororová mánia zase začíná!!

25. dubna 2011 v 7:58 | Christina von Vampire |  Já & blog
Konečně se našel čas stáhnout si nějáký horory, který jsem ještě neviděla. Stáhnu si Nenávist, která se mi podle jednoho shlédutýho kousku dost líbila :-) a mám stáhlej ještě film: Woodoo: Umění ďábla, kterej asi smažu, protože mi to přijde jak jedna velká cenzura! Stáhnu si dovjku, ta bude snad lepší...


Kdyžtak poraďte ještě nějákej dobrej psycho horor ;)

Pro ty pitomce, co říkaj, že to není horor, že je to kokotina...

25. dubna 2011 v 7:40 | Christina von Vampire |  Já & blog
Konečně jsem častěj na blogu a kdž se podívám na ty komenty, tak se mi chce zvracet! Jen pro ty úchylný kretény, kteří si myslej, že sou chytří!! Víte ledatak úplný hovno, když se vám to nelíbí, tak si třeba polibte prdel a neserte se sem! Tento blog je pro chválu i kritiku, ale né pro tu....kokotina, sračka... a další slova, co tady na blogu nemaj co dělat. Když se vám to tady tak strašně nelíbí, tak sem nelezte sakra!!

Útržky z filmů - Kruh II.

21. dubna 2011 v 11:06 | Christina von Vampire
Více o hororu se dozvíte tady. Menší záběr toho, jak Samara leze a závěr filmu ;)

Fajn, takhle to dál nepujde...

21. dubna 2011 v 11:00 | Christina von Vampire |  Já & blog
Tento blog jsem převzala a myslela si, že tady budu častěji, ale to vážně nejsem. Chvilku byla aktivita, ale poslední dobou na něho zapomínám a to brilantně. Venku je nádherně a určitě nemám čas vysedávat u kompla. Jsem venku, jak nejčastěj můžu a když už tady jsem, jsem na svejch jinejch blozích. Fajn, až bude hnusně a bude volno, možná nějákým novým hororem přispěju, ale neslibuju nic velkého. Budu asi nadále kopírovat, protože autorská tvorba tady nemá cenu. Nemám čas se teď dívat v tak krásným počasí na horory, tak se nezlobte :)
Ještě mě najdete na těchto stránkách, kde jsem častěji. Najdete mě na Day-dream.blog.cz, blog o rocku, metalu a punku. Potom na Fízlové-v-akci.blog.cz, blog kterej vlastním s bratránkama a do třetice na blog vlastnící s míma nej. kámoškama, na Nejsme-normal.blog.cz. Mějte se tu pěkně a snad brzy :) užívejte si prázdnin a krásného počasí ;)

Muhehe, nekativita, co?

8. dubna 2011 v 19:27 | Christina von Vampire |  Já & blog
Vím, aktivita klesla ještě víc, ale já těch blogů mám tolik, že se nestíhám orientovat a jdu zrovna na ten, na kterej mám náladu a jestli se tam vůbec dostanu. Jsem venkovní tvor, tam trváím víc času než doma, když nepočítám spánek :-D . Snad to v příštích dnech alespoň trochu napravím. Změním design či něco jiného, sama ještě ani nevím. Zatím se mějte ;-) a jsem ráda, že tu pořád chodíte :-)