Květen 2011

No, tak to znáte....Nestíhám!

28. května 2011 v 18:26 | Kristýna |  Já & blog
Nevím jak vy, ale já asi padnu nudou! Ale k věci...Je zbytečné se zase vymlouvat, ale já tento týden vážně nestíhala. Měli jsme třídní výlet, jeli jsme kamsi s kroužkem. Zítra by se tady mělo něco nového objevit, přece jenom je venku hnusně, tudíž by tu něco přibyt mohlo :-) A co je nového u mě? Abych tak pravdu řekla, zažila jsem další skvělej výlet se svou třídou a faktis úžasnou cestu dom s kroužkem :-D Na dlouhé povídání... ;-) Jináč...Zamilovaná, blbá, lépe už to popsat neumím :-D Čauwes ;-)

T.M.A (2009)

18. května 2011 v 14:21 | Kristýna |  Horory
Zkopírováno z ČSFD.cz, Google.czwww.horory-blog.blog.cz

Natočeno: 2009, Česko
Režie: Juraj Herz
Hrají: Ivan Franěk, Lenka Krobotová, Michal Dlouhý, Andrej Hryc, Zuzana Kronerová, Malgorzata Kozuchowska, Bořík Procházka, Dagmar Součková, Tereza Němcová, Barbora Hrzánová, Mário Kubec, Radek Zima, Radek Holub, Barbora Fišerová, Radek K. Vysoudil, Hana Tomášová
Délka: 96 minut

Rockový hudebník a výtvarník Marek se po letech vrací do starého
venkovského domu, kde prožil dětství. Při malování obrazů se pokouší zapomenout na dosavadní divoký způsob života. Místo toho ho však atakují vzpomínky na podivné události, které úplně vytěsnil z paměti. Nejde jen o tragicky zemřelé rodiče, ale i o sestru, s níž Marek vyrůstal a jež je nyní v psychiatrické léčebně. Osamělý hrdina začíná podléhat energii tajemného
www.horory-blog.blog.cz
místa a odhalovat pozadí děsivých tragédií, jež se v domě kdysi odehrály… Klasik českého filmu Juraj Herz navazuje na žánr psychologického hororu v duchu svého legendárního Spalovače mrtvol (1968). Ani T.M.A. není pouze žánrovým vyprávěním plným tísnivého napětí: příběh z přítomnosti, hluboce poznamenané minulostí, nabízí závažné podtexty a souvislosti. "Na Himmlerův rozkaz
nacisté vraždili děti i dospělé, kteří měli Downův syndrom nebo nějaký jiný psychický problém," uvádí režisér. "A právě to jsem chtěl do filmu dostat."

Film jsem zatím neviděla, mám doma jen knížku, ale není to zas tak špatný :D
www.horory-blog.blog.cz
www.horory-blog.blog.cz
www.horory-blog.blog.cz
www.horory-blog.blog.cz
www.horory-blog.blog.cz
www.horory-blog.blog.cz

Ke shlédnutí - Zombeer

17. května 2011 v 18:51 | Kristýna

ZOMBEER

Víc o hororu tady.

Tento snímek se mi docela líbil, prostě žádná chuťárna :D Doporučuju, pokud chcete nějákej slabší zombie filmek s dobrým nápadem ;)

ČESKÝ DABING- Ano!/Ne!

Zombeer (2008)

17. května 2011 v 18:31 | Christina von Vampire |  Zombie
Zkopírováno z ČSFD.cz, Google.cz

Režie: Barend de Voogd, Rob van der Velden
Natočeno: 2008, Holandsko
Délka: 12 minut


Herman pracuje u společnosti Mokum Blond jako sládek. Jeho šéf se právě pokouší svůj zlatavý mok uvést na trh poutavou reklamou a první zvědaví turisté začínají navštěvovat pivovar. Herman má však jeden velký problém, tím je jeho láska k pivu. Neustále nasává a zanedbává svou práci. Jednoho večera se po hádce s nadřízeným opět opije a spadne do vařícího kotle. Je jasné, že tato nežádoucí ingredience dodá pivu nejen šmrnc, ale zároveň i smrtící účinek. Každý kdo jej ochutná, promění se v krvežíznivou zombie. Nemilá to situace, zvláště když zrovna začínají populární pivní slavnosti.Five Girls (2006)

16. května 2011 v 14:54 | Christina von Vampire |  Mysteriózní
Zkopírováno z ČSFD.cz, Google.cz
Vyrobeno: 2006, Kanada
Režie: Warren P. Sonoda
Hrají: Ron Perlman, Amy Ciupak Lalonde, Krysta Carter

Na samém počátku se setkáváme s Elizabeth - velmi pobožnou a
inteligentní studentkou, která zmizela v katolické škole poté, co se ji snažil posednout démon. Najde ji otec Drake. Nyní se příběh přesune o pět let dále. Alex je přivezena do dívčí školy Sv. Marka pro dívky (oné školy, ve které zmizela Elizabeth), protože se její vlastní rodina bojí jejích schopností. Alex má další 4 spolužačky, které byly také nedobrovolně přivezeny do této školy. Po úvodním odebrání krve a jejím testování a následné tělesné prohlídce vykonané ředitelkou je děvčatům zadán první úkol v nové škole. Tím je umívání chodeb a schodů. Při tom se dostanou do potyčky dvě z nich. Tato potyčka však brzy končí. Při následném vyučování začne Alex slyšet divný hlas. Nejprve si myslí, že blouzní, ale poté další ze žaček uvidí mrtvou Elizabeth a na tabuli se objeví nápis v latině. Poté je Alex vyhozena ze třídy ven, kde musí přepisovat latinsky psaný text. Najednou ale uslyší podivný zvuk a uvidí mrtvou Elizabeth. Vydá se za ní, ale dostane se do 3. patra, ve kterém platí zákaz vstupu.

Tento blog nezahodím

16. května 2011 v 14:16 | Christina von Vampire |  Já & blog
Čau! Tento blog je před smrtí. Ráda bych vám oznámila, že kopírovat tady budu dále. Účel tohoto blogu už jsem pochopila. Jak jsem se tak dívala, dost si tady podiskutujete, ale když nevím, co si pustit, podívám se sem, abych odchytila nějákou inspiraci. Tudíž vám to tady vlastně slouží jako nějákej "katalog" :D Budu kopírovat nadále, myslím že si tady popovídate i odchytíte nějákej fajn horor ;D Ale autorskej blog o hororech povedu nadále, akorát někde jinde...Horory-hororove-desingy.blog.cz, omluvte špatně napsaný, zdělila jsem ten blog po bratránkovi :D Se zatím mějte, páá :)

Horror Shop

15. května 2011 v 14:52 | Christina von Vampire
Internetová stránka Horror.cz představuje hororovej e-shop, kterej doporučuju :) Najdete ho zde.
www.horory-blog.blog.cz