Září 2011

Diary - 16.9.2011

16. září 2011 v 18:19 | Kris |  Já & blog
Dnešek ve škole se mi fakt líbil až na nějáké vyjímky. Matika, nechápu i když je to opakování :DD. Čejina, fajn :). První anglická konverzace, no to bylo fakt boží!! Ten angličan je náhodou dost pěknej :PP Sportovky, nuda. Neříkám, že mě fotbal nebaví, ale s těma idiotama z naší třídy to vážně hrát nehodlám ;). Děbl, oh, díkybohu opakování pomocí hry - Ryskuj. Infoša, nuda, ale řekněme, že se to dalo přežít. Hned jak jsem přijela ze školy jsme šli s Denuš ven. Nejdřív jsme porušili zákaz a docela kruťe :DD. Následovala šplhání po šutrovým kopcu a lezení po stromech. Mezi tím jsme fotili ;)) Fajn déén :)))

Jen na skok :))

16. září 2011 v 15:08 | Kris |  Já & blog
Zdarec lidi! Jak to de ve škole? Čtyři pětky, průser u učitele - Šlohla sem mu tatranku, poschovávala věci, kopala ho a nadávala mu do debilů :DDD Dnešek byl skvělej - anglická konverzace, naprosto boží :DDD Zítra mžoná něco přidám, ale teď fakt nestíhám, tak se nezlobte. Dodám možná nějáký fotky, vzpomínkový, současný :DD Uvidíme ;)
Nedávná fotka z lesa :DD, vím, umím se zatvářit, takže držte hubu!! :DDDD

Děsivá touha - Trailer

6. září 2011 v 16:11 | Kris

Diary - 5.9.2011

5. září 2011 v 19:26 | Kris |  Já & blog
Zdarec. Další školní den úspěšně za námi. Co se dnes dělo? No, ták, srandá, jakó vždycky, teda skoro. Odpoledne kolem čtvrté jsme šli ven. Úplně suprový, ale to je asi tak všechno, co vám můžu říct. Miluju své přátelé ♥ No, nic moc dlouhej zápisek. Jinak, to se nám pěkně ochladilo, že? Snad se to zítra zlepší... No, mp3 aspoň trochu dobytá, tak já jdu zalehnout a >> útěk od reality :) Zdarec :))

Já už se chcu normálně učit...!

4. září 2011 v 8:15 | Kris |  Já & blog
Zdravím lidi po dlouhé době. Tak nám začala škola. Teď už nebudu stíhat určitě. Říkám to fakt s mega údivem, ale já se chcu normálně učit! Už mě to prostě chybělo. To su zvědavá, jak dlouho mě to vydrží. Budu sem dávat každodenní zápisky, teda každodenní určitě ne, ale jednou za čas napíšu něco o škole a určitě taky o hororech :D A ještě aby ne. Ale nejdřív rekonstrukce, takže to nevidím nějak nadějně. Budu alespoň psát, jak se mi onen zkouknutej film líbil :) No, tak čawes ;) Za chvilku na vejlet...
Z hororu Děsivá touha (2002)