Únor 2013

Pach krve 5 (2012)

26. února 2013 v 19:36 | *Little Girl* |  Krváky, které už nelze zařadit
Každoročně se v malém městě v Západní Virginii koná Mounatin Men Festival. Tisíce vysokoškoláku tam jezdí v maskách si užít večer plný hudby a zábavy. Tato cesta se stane osudná skupině přátel a obyvatelům města, když na ně zaútočí zmutovaní kanibalové z hor. (Horory-blog.blog.cz)

Název: Wrong Turn 5: Bloodlines (Pach krve 5)
Žánr: Horor / Thriller
Natočeno: V USA v roce 2012
Režie: Declan O'Brien
Hrají: Roxanne McKee, Doug Bradley, Borislav Iliev, Peter Brooke, Paul Luebke
Délka: 91 min.

Můj názor a hodnocení: Začátek byl naprosto stupidní a vlastně i pokračování tady té kraviny. Z těch pěti dílů je to ten nejhorší i když mě docela zajímalo, kdo přežije. Jednoduše 30%. Už to není to, co to bývalo a zabíjení obětí je na ty mutanty nějak promyšlený. Prostě děs. Efekty opět na pi*u.


Šílení (2005)

24. února 2013 v 8:03 | *Little Girl* |  Horory
Scénář filmu volně vychází z motivů dvou povídek Edgara Allana Poea Zaživa pohřben a Šílený psychiatr. Jednou z hlavních postav je Markýz, postava inspirovaná markýzem de Sade. Děj celého filmu se zdánlivě odehrává začátkem 19. století ve Francii, je však plný anachronismů a reálií dneška, protože je alegorií současného světa. A blázinec je jeho výstižnou kulisou absolutní svoboda, civilizační represe a manipulace jsou jeho tématem ...(CSFD.cz)

Název: Lunacy (Šílení)
Žánr: Horor
Natočeno: V Česku v roce 2005
Režie: Jan Švankmajer
Hrají: Pavel Liška, Jan Tříska, Aňa Geislerová, Martin Huba, Jaroslav Dušek, Pavel Nový, Stano Dančiak, Jiří Krytinář, Helena Anýžová
Délka: 118 min.

Kvílení vlkodlaků (1981)

23. února 2013 v 21:10 | *Little Girl* |  Horory
Populární novinářka Karen White (Dee Wallace Stone) má nezvyklého obdivovatele - Eddieho Quista, sériového vraha a násilníka. Rozhodne se zúčastnit hry na jeho dopadení, ale po jeho zatčení a usmrcení ji začnou pronásledovat nezvyklé noční můry. Na doporučení psycholožky se podrobí rehabilitaci, ale postupně zjišťuje, že propadla stejné závislosti jako kdysi Eddie. S úplňkem se v ní probouzí touha po čerstvé krvi.(CSFD.cz)

Název: Howling, The; Kvílení vlkodlaků
Natočeno: V USA v roce 1981
Režie: Joe Dante
Hrají: Dee Wallace, Patrick Macnee, Dennis Dugan, Christopher Stone, Kevin McCarthy, John Carradine, Slim Pickens...
Délka: 91 min.

Tak trochu do zelena

23. února 2013 v 21:01 | *Little Girl* |  Já & blog
Už bylo na čase změnit design a vida, hodně to tu prokouklo. Opět jsem se nesnažila o nic světoborného. Vzhledem k tomu, že už tady máme za chvilku jaro (už aby to bylo), tak jsem sem dala právě tu symbolickou zelenou :D :). Já jen doufám, že se vám alespoň částečně líbí a rychle si na něj zvyknete. Hodlám hu to nechat alespoň toho půl roku, no uvidíme :)

Alice, sladká Alice (1976)

23. února 2013 v 20:55 | *Little Girl* |  Vrazi a psychopati
Dvanáctiletá Alice je trochu problematické dítě. Je tvrdohlavá a taky dost vzpurná, neposlouchá matku, zato ráda, oblečená do žluté pláštěnky a panenkovské masky, straší svou mladší sestru Karen. Když je mladší z dívek během svého prvního svatého příjímání objevena zavražděná v kostele, podezření padá právě na Alici, která našla sestřin závoj na zemi a bezelstně zaujala její místo při církevním obřadu. Brutálních vražd velkým nožem či pokusů o ně však začíná přibývat, ačkoliv Alice dosud neopustila zdi psychiatrické léčebny. Vrahem tak může být někdo z rodiny či jejího blízkého okolí, ale také kdokoliv cizí, a co je snad ještě horší, dosud se nepodařilo vypátrat ani motiv těchto hrůzných činů.(CSFD.cz)

Název: Alice Sweet Alice; Alice, sladká Alice
Natočeno: V USA v roce 1976
Režie: Alfred Sole
Hrají: Brooke Shields
Délka: 98 min.

Pach krve 4 (2011)

23. února 2013 v 17:47 | *Little Girl* |  Horory
Sněhová bouře zažene skupinu přátel do opuštěné nemocnice v horách. Zimní radovánky na snowboardu vystřídá boj o holý život, když skupinu konfrontuje jiná, vysoce nebezpečná, skupina horských (lesních) kanibalů. (CSFD.cz)

Název: Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (Pach krve 4)
Natočeno: V USA a Německu v roce 2011
Režie: Declan O'Brien
Hrají: Tenika Davis, Kristen Harris, Kaitlyn Leeb
Délka: 94 min.

Ani nevím proč, ale tohle se mi líbilo víc než 3, ale jinak to je pořád stejné. I když se tohle odehrávalo ve staré nemocnici, které mimochodem úplně miluju, tak to chtělo něco šokujícího, ale jakože... 55%


Pach krve 2: Cesta nikam - trailer

22. února 2013 v 18:18 | *Little Girl*

Nový singl už 27.února?

22. února 2013 v 18:16 | *Little Girl*
Objevili se informace, že nový singl by měl být do světa vypuštěn už 27. února. Rádiový moderátor Ryan Seacrest sdělil, že právě 27. února má být premiéra nějákého singlu. Jen neprozradil o kom mluví. Můžeme jen doufat, aby mluvil o singlu Here's To Never Growing Up.

Nová fotka

22. února 2013 v 18:12 | *Little Girl*
Objevila se nová fotka Avril, úžasná :)Rozhovor s Avril pro časopis People z roku 2006

22. února 2013 v 18:04 | *Little Girl*
Když jdete ze 17 let do 21 let, hodně se změníte. Každá holka se mění. Jen jsem dospěla.

Pracuje na svém 3. albu, plánuje svatbu s členem kapely Sum 41, Deryckem Whibleym a svůj hlas dala postavičce z animovaného filmu 'Za plotem'.Pro Lavigne je její 'nová' image jen dalším přirozeným krokem.

"Být dívkou je úžasné. Je tu spousta kabelek, bot, make-upu, doplňků. Miluju nanášení pleťové vody - Jsem posedlá především levandulí. Je to spousta zábavy. Myslím, že čím jste starší, víc se do toho všeho dostanete.