Květen 2013

Závada Blair Witch (2000)

31. května 2013 v 22:19 | *Little Girl* |  Hororové komedie
Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel... Jejich film, který byl nalezen v lese vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo ? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa ? Jsou opravdu lehkomyslní ? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků...Tak jeden z filmařů dokázal prostřednictvím videokamer složit dohromady záznamy o posledních chvílích dalších ambiciózních mladých filmařů a dokázal, že imitace a parodie není vždy tím nejupřímnějším výrazem obdivu...(CSFD.cz)

Název: Bogus Witch Project, The (Závada Blair Witch)
Žánr: Komedie
Natočeno: USA, 2000
Režie: Victor Kargan
Hrají: Pauly Shore, Cyndi Lauper, Michael Ian Black, Jenna Leigh Green, Brian Klugman, Brande Roderick, Wally Wingert
Délka: 85 min.

Můj názor + hodnocení: Hehe... jednoduše, tohle je fakt strašná pičovina. Do toho děje jsem se úplně zamotala a je to tam všechno tak šíleně nesympatický, že ... je to prostě smutný. 10% za: Sledujete lesy! Vážně, je to strašná pitomost, nekoukejte na to.


S.S.D. - Spojení nenavázáno (2008)

31. května 2013 v 19:36 | *Little Girl* |  Vrazi a psychopati
V televizi se rozjíždí show s názvem "Pionýrský tábor". Na základě castingů je vybráno deset účastníků, pět holek a pět kluků. Všichni společně s mladou televizní moderátorkou odjíždí do zapadlého pionýrského tábora ze sovětské éry. Podle pravidel reality show opustí každý týden jeden z účastníků tábor a vrátí se domů, vítěz soutěže, který zůstane v táboře jako poslední, dostane milion rublů. Pravidla hry se však zničehonic mění, když se spojení s televizními štáby ztratí a jeden z účastníků show je brutálně zavražděn. Když ostatní najdou vzkaz s tajemným podpisem S.S.D., pochopí, že výhrou pro vítěze nebude milion rublů, ale jeho vlastní život…(CSFD.cz)

Název: С.С.Д. (Страшилки советского детства); S.S.D. (Horror Stories of a Soviet Childhood) (S.S.D. - Spojení nenavázáno)
Žánr: Horor / Thriller
Natočeno: Rusko, 2008
Režie: Vadim Šmelev
Hrají: Anfisa Čechova, Dmitrij Kubasov, Vadim Šmelev, Jevgenija Chirivskaja, Jurij Bykov
Délka: 110 min.

Hitori kakurenbo (2009)

31. května 2013 v 7:00 | *Little Girl* |  Duchařinky a démoni
Mezi japonskými středoškoláky je rozšířená nová, populární hra "Strašidelná schovka". Její účastníci nejprve provedou předepsaný rituál, kterým vyvolají neznámé, nadpřirozené síly, před kterými se pak schovávají a prožívají adrenalinové chvíle strachu. Pokud však rituál není proveden a ukončen správně, může to mít pro hráče fatální následky. Mladá učitelka Ryoko Kashiwagová však nemá o hře vůbec zdání. Jakmile ale záhadně zmizí její oblíbená žačka Ritsuko, započne Ryoko pátrání, které jí přivede na stopu této hry. Netrvá dlouho a Ryoko zjišťuje, že lehkomyslní účastníci hry otevřely dveře silám, se kterými není radno si zahrávat… (CSFD.cz)

Název: Hitori kakurenbo
Žánr: Horor
Natočeno: Japonsko, 2009
Režie: Masafumi Yamada
Hrají: Yukie Kawamura, Shôichi Matsuda
Délka: 99 min.

Enigma

30. května 2013 v 19:00 | *Little Girl*
Snad spousta z vás tento časák zná. Jeden z mála, který čtu. Píše se tam o paranormálních jevech, záhadách a konspiračních teorii, přesně něco pro mé oči. Tentokrát je titulní stránka zaměřená na horory a uvnitř je to právě něco.. doporučuju koupit. Už ho mám doma a nemůžu si ho vynachválit :). Určitě si kupte i další, stojí to za to :). Tak odložte ty sračkový brávíčka jděte kupředu enigmě :)

Satan's Sadists (1969)

30. května 2013 v 16:32 | *Little Girl* |  Horory
Příběh o partě sadistických motorkářů, kterou vede vyšinutý psychopat Anchor. Celá banda svým brutálním a nevybíravým způsobem terorizuje okolí, znásilňuje, ponižuje, okrádá. Při jednom znásilnění u čerpadla benziny však přestřelí, zabijí tři nevinné lidi - postarší manželský pár a policajta; a tak raději prchají od benzinky do kalifornské pouště, kde zase znásilní trio mladých dívek. V cestě jim však stojí dva svědci celé tragické události od benzinky - Johnny, bývalý mariňák z Vietnamu, se svou nahodilou přítelkyní, servírkou Tracy. Boj o přežití začíná!(CSFD.cz)

Název: Satan's Sadists
Žánr: Akční / Horor
Natočeno: USA, 1969
Režie: Al Adamson
Hrají: Russ Tamblyn, Scott Brady, John 'Bud' Cardos, Greydon Clark, Kent Taylor
Délka: 86 min.

Godsend (2004)

29. května 2013 v 20:30 | *Little Girl* |  Horory
Adam Duncan se narodil 11. prosince 1987 a zemřel při tragické nehodě v den svých osmých narozenin. Zoufalí rodiče se po smrti milovaného syna obrátí na doktora Richarda Wellse (Robert DeNiro), který se na špičkové úrovni zabývá genetickým výzkumem. Bez většího váhání přijmou jeho nabídku ke klonování jejich mrtvého dítěte. Adam se znovu narodil 23. září 1996. Brzy se však ukazuje, že je trochu jiný, než byl předtím. Zprvu drobné změny v jeho chování jsou stále patrnější. Rodiče se nejdřív snaží děsivou proměnu svého synka nevidět. Brzy však poznávají, že se někde stala chyba. Adamova povaha se začíná zlověstně měnit. Podaří se osudný omyl napravit? (CSFD.cz)

Název: Godsend
Žánr: Drama / Thriller / Horor
Natočeno: USA, Kanada 2004
Režie: Nick Hamm
Hrají: Greg Kinnear, Rebecca Romijn, Robert De Niro, Cameron Bright, Raoul Bhaneja, Deborah Odell, Ingrid Veninger, Marcia Bennett, Zoie Palmer, Devon Bostick, Andrew Chalmers, Clare Stone
Délka: 96 min.

Děti kukuřice (2009)

29. května 2013 v 20:25 | *Little Girl* |  Duchařinky a démoni
V novém zpracování filmové klasiky Stephena Kinga z roku 1984 uvidíte Burta a Vicki, kteří společně cestují a neustále se přitom hádají. Během cesty se jim nedopatřením podaří srazit autem malého chlapce. Burt si však všimne, že dítě už mělo předtím podříznuté hrdlo a rychle umírá. S tělem v kufru se dvojice spěšně vydá hledat pomoc do Gatlinu v Nebrasce. Netuší však, že právě v tomhle městě si děti vytvořili zvláštní náboženský kult, nikdo z místních se nedožije více neţ devatenácti let a všichni následují osmiletého proroka Issaca.(CSFD.cz)

Název: Children of the Corn (Děti kukuřice)
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 2009
Režie: Donald P. Borchers
Hrají: Daniel Newman, David Anders, Kandyse McClure, Preston Bailey, Isabelle Fuhrman, Zita Vass, Leo Howard
Délka: 85 min.
Jakmile slyším v hororu kukuřice, utíkám a nezastavuju se. Po Kukuřičných dětech 3 jsem peřstala věřit, že kukuřice je dobrá! Neviděla jsem to a ani vidět nechci. Na CSFD to má 33%, je to remake. Né, děkuji nechci.

Dentista (1996)

28. května 2013 v 20:06 | *Little Girl* |  Vrazi a psychopati
Nejnepříjemnější věcí v životě mnoha lidí je právě návštěva zubního lékaře. Tím je Dr. Alan Feinstone, bohatý, úspěšný a strašlivě závislý na čistotě. Tato jeho vášeň pro čistotu je přímo chorobná. Všechno musí být perfektně čisté a lesklé jako krásné bílé zuby. Začíná to nevěrou manželky a mučením svých pacientů, kteří vlastně za nic nemohou. Film je natočen mistrem oboru Brianem Yuznou, s novými triky, které nebyly dosud v žádném filmu viděny. (CSFD.cz)

Název: Dentist, the (Dentista)
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1996
Režie: Brian Yuzna
Hrají: Corbin Bernsen, Mark Ruffalo, Ken Foree, Earl Boen, Joanne Baron, Brian Yuzna, Christopher Kriesa, Michael E. Rodgers, Michael Guerin
Délka: 92 min.

Jarní rituál (2011)

28. května 2013 v 17:19 | *Little Girl* |  Horory
Unesl devítiletou dceru bohaté celebrity a skrývá se v opuštěné škole. Jenže brzy bude za své činy pykat, každý první jarní den tu totiž dochází k záhadnému krveprolití. Unesli dceru bohaté celebrity a schovali se do opuštěné školy. Jednota ve skupině je tatam a rostoucí pocit viny je rozdělí. To ještě nevědí, že jejich úkryt je loveckým revírem záhadného tvora, s nímž přichází každý první jarní den děsivé krveprolití. (CSFD.cz)

Název: Rites of Spring (Jarní rituál)
Žánr: Thriller / Horor
Natočeno: USA, 2011
Režie: Padraig Reynolds
Hrají: Katherine Randolph, AJ Bowen, Marco St. John, Anessa Ramsey, Sonny Marinelli
Délka: 81 min.

Faust (1926)

28. května 2013 v 7:03 | *Little Girl* |  Horory
Apokalyptické vyobrazení války, hladomor a utrpení. Děsivá mračna se stahují nad zemí. Temnota povstala a s ní hrůzné kreatury s obrovskými černými křídly a děsivými tvářemi. To ďábel přichází, aby na zemi nastolil svou vládu. Tu najednou temnotou zazáří paprsek bílého světla. Je to světlo archandělů, kteří se postaví tváří v tvář zlu s mocným mečem božím a zahájí tak boj za duši jednoho starého muže a osud celého lidstva. Sázka je uzavřena - všechno nebo nic. Získá fausta a celou zemi ďábel nebo faust a celá země zůstane v milosti boží?(CSFD.cz)

Název: Faust - Eine deutsche Volkssage (Faust)
Žánr: Drama / Fantasy / Horor
Natočeno: Německo, 1926
Režie: Friedrich W. Murnau
Hrají: Gösta Ekman, Emil Jannings, Camilla Horn, William Dieterle, Werner Fuetterer
Délka: 116 min.