Červen 2013

Addamsova rodina 2 (1993)

30. června 2013 v 20:44 | *Little Girl* |  Hororové komedie
Popis filmu (CSFD.cz): Addamsovi se vrací! Pochmurní, depresivní a morbidní. Ta nepodivnější rodinka na světě. Tentokrát přicházejí i s přírustkem. Morticii se narodí malý Adams. Dvě starší děti ho však nenávidí a žárlí na něho. Vezmou si do hlavy Addamsovské úsloví, že když se narodí malé dítě, jedno ze starších umře. Hrají s ním morbidní hry a všemožně se ho snaží zničit.

Název: Addams Family Values (Addamsova rodina 2)
Žánr: Komedie / Mysteriózní / Horor
Natočeno: USA, 1993
Režie: Barry Sonnenfeld
Hrají: Anjelica Huston, Raul Julia, Christopher Lloyd, Joan Cusack, Christina Ricci, Carol Kane, Jimmy Workman, Carel Struycken, David Krumholtz, Dana Ivey, Peter MacNicol, Christine Baranski, Sam McMurray, Harriet Sansom Harris, Barry Sonnenfeld, Nathan Lane, Mercedes McNab, Cynthia Nixon, David Hyde Pierce, Monet Mazur, Ian Abercrombie, Tony Shalhoub, Karl David-Djerf, Chris Ellis, Camille Saviola, John Franklin, Charles Busch
Délka: 90 min.

Můj názor: Nikdy nestárnoucí klasika. Asi tak bych to nazvala. Jako děcko jsem Addamsovic rodinu milovala každým kouskem a trvá to doteď. Skvělý herecký výkony, musím zdůraznit Christinu Ricci, mou favoritku :)
Moje hodnocení: 97%
Hodnocení CSFD: 73%


Sněhurka: Příběh hrůzy (1997)

30. června 2013 v 19:39 | *Little Girl* |  Hororové pohádky
Od chvíle, kdy se mladý šlechtic znovu oženil, začíná pro malou Lillianu peklo. Macecha se jí chce zbavit, a tak jedinou možností, jak si zachránit život, je útěk do lesů...(CSFD.cz)

Název: Snow White: A Tale of Terror (Sněhurka: Příběh hrůzy)
Žánr: Horor / Pohádka
Natočeno: USA, 1997
Režie: Michael Cohn
Hrají: Sigourney Weaver, Sam Neill, Gil Bellows, David Conrad, Monica Keena, Chris Bauer, Miroslav Táborský, Andrew Tiernan
Délka: 100 min.


Horory v TV do 14.července

30. června 2013 v 17:53 | *Little Girl*
Už dlouho jsem tu nepřidávala žádný seznam hororů, co budou v TV. Je čas to napravit :). Jak si můžete všimnout, program s horory je dost mizerný a to jsem do toho nepočítala Akta-X a American Horror Story. Je taky docela možný, že jsem se přehlídla.. ale snad tam jsou všechny :)

Jinak, začnou dávat Věřte-nevěřte. Info dodám, jakmile to začne :)

NEDĚLE 30.6.2013

PRIMA: 22:15 - Sněhurka: Příběh hrůzy

STŘEDA 3.7.2013

ČT 2: 21:55 - Ti Druzí

PÁTEK 5.7.2013

PRIMA: 00:50 - Satanův měsíc

NEDĚLE 7.7.2013

ČT 2: 22:30 - Planeta Teror
NOVA CINEMA: 22:05 - Loď duchů

PÁTEK 12.7.2013

NOVA CINEMA: 00:20 - Ze záhrobí

SOBOTA 13.7.2013

ČT 1: 00:10 - Jezero smrti
NOVA: 23:55 - Mladí a pohřbení


Podpořím Váš blog! Zapište se tady..

30. června 2013 v 17:11 | *Little Girl*
Napadlo mě to dneska, docela takovou náhodou. Nebudu to nějak natahovat. Mám docela fajn návštěvnost a rozhodla jsem se toho využít. Pokud máte malou návštěvnost, ráda umístím do menu vaši ikonku na Váš blog. Aspoň minimálně by vám to mohlo zvednout návštěvnost, ale nic neslibuju. Nechci žádný vyměňování ikonek nebo tak, dělám to jen z čistě dobré vůle :D. Ano, až tak jsem hodná :D

Stačí, když mi do komentářů napíšete:

Jméno
Adresa blogu / webu
Odkaz na ikonku

Nečekám, že se toho někdo chytí, ale kdyby náhodou :). Jak už jsem říkala, ikonka by se nacházela na konci v menu. Uvažovala jsem i o zápatí, ale řekla bych, že v menu to jde víc vidět :)

Takže, jestliže to chcete zkusit, napište :)

Děti (2008)

30. června 2013 v 11:31 | *Little Girl* |  Vrazi a psychopati
Dvě středostavovské rodiny tráví vánoční svátky s příbuznými v odlehlém venkovském stavení, ale ani veškeré objímání a demokratičnost vzájemných vztahů nedokážou zakrýt skutečnost, že se mezi rodiči a jejich třemi dětmi vyvíjí znepokojivé napětí (jako když dívku v pubertálním věku začne fyzicky přitahovat její strýc). Už druhý den je v chování dětí něco opravdu podivného, nastupují první záchvaty zlostného násilí, které postupně vyústí až ve vraždu. Když se rodiče zdráhají děti za cokoli potrestat, natož aby uvěřili, že jsou schopny zabíjet, situace se dále zhoršuje. (CSFD.cz)

Název: The Children (Děti)
Žánr: Horor
Natočeno: Velká Británie, 2008
Režie: Tom Shankland
Hrají: Eva Birthistle, Stephen Campbell Moore, Hannah Tointon, Jeremy Sheffield, Rachel Shelley
Délka: 84 min.


Zone of the Dead (2009)

30. června 2013 v 8:15 | *Little Girl* |  Zombie
Na malé vlakové nádraží přijíždí vlak s tajemnými vagóny. Celé město je zrovna podvoleno vojenskému cvičení, tři vojáci si však chtěli toto cvičení odpustit, a tak se dostávají na nádraží. Tam však dojde k potyčce s ochrankou a nešťastnou náhodou z jednoho vagónu začne unikat "ne tak smrtící" plyn. Srbsko se během chvilky zaplní oživlými mrtvolami, kdo přežije? (CSFD.cz)

Název: Zone of the dead
Žánr: Horor / Akční
Natočeno: Srbsko, Itálie, Španělsko, 2009
Režie: Milan Konjevic, Milan Todorovic
Hrají: Ken Foree, Kristina Klebe, Emilio Roso, Miodrag Krstovic
Délka: 96 min.

Posezení s přáteli...

29. června 2013 v 20:19 | *Little Girl*
Abych se pořád necpala jen samý horory, dám sem i něco na odlehčení. Tuto fotku jsem našla náhodou.. podle mě je to hafo dobrá fotka :D. Sice neznám autora, ale sem ji dát musím :D


Noční hrůzy (1995)

29. června 2013 v 20:15 | *Little Girl* |  Horory
Mladá Genie přijela do Egypta za svým otcem, který hledá stopy dávného kultu. Když ji na trhu napadnou kvůli provokativním šatům, pomůže jí krásná lesbička, která jí seznámí s pohledným šejkem, kterému Genie podlehne. Pak potká podivínského Francouze, který tvrdí, že je potomkem Markíza de Sade, a zvídavá Genie se s ním ponoří do svůdných sexuálních her. Když pak zjistí, že upadla do rukou zvrhlého kultu a má být obětována, může už být pro ni příliš pozdě... (CSFD.cz)

Název: Night Terrors (Noční hrůzy)
Žánr: Horor
Natočeno: Kanada, Egypt, USA, 1995
Režie: Tobe Hopper
Hrají: Robert Englund, Alona Kimhi, Chandra West, Uri Gavriel, Juliano Mer-Khamis, William Finley, Daniel Matmor, Irit Sheleg
Délka: 98 min.


Pokoj 205 (2007)

29. června 2013 v 19:30 | *Little Girl* |  Horory
Katrine se právě přestěhovala do města. Bydlí na studentské koleji v pokoji, ve kterém nedopatřením probudí ducha, který se začne mstít. Společně se svým novým přítelem Rolfem, se Katrine snaží ducha zastavit, dříve než vyvraždí celou kolej. Objevuje se mnoho otázek, ale jedna je zvláště děsivá - z domu se nikdo nikdy sám nevystěhoval. Předchozí obyvatelé v něm vždy zemřeli. Zatímco Katrine s Rolfem hledají řešení, lidé umírají a zbývají už jen nejbližší přátelé. (CSFD.cz)

Název: Kollegiet (Pokoj 205)
Žánr: Horor
Natočeno: Dánsko, 2007
Režie: Martin Barnewitz
Hrají: Neel Rønholt, Mikkel Arendt, Julie Ølgaard, Mira Wanting, Rikke Lylloff, Jon Lange
Délka: 90 min.

Macabre (2009)

29. června 2013 v 16:02 | *Little Girl* |  Horory
Skupina přátel na cestě do Jakarty pomůže osamělé dívce, která je poprosí, aby ji svezli domů. V odlehlém sídle dívčina rodina v čele s přízračnou matkou pro hrdiny připraví lahodné občerstvení, po kterém ale upadnou do bezvědomí. Když se proberou, čeká je osud polotovaru v obchodu s lidským masem.(CSFD.cz)

Název: Darah, Rumah Dara (Macabre)
Žánr: Horor, Thriller
Natočeno: Singapur, Indonésie, 2009
Režie: Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel
Hrají: Ario Bayu, Shareefa Daanish, Arifin Putra, Julie Estelle
Délka: 95 min.