Červenec 2013

V zajetí démonů - trailer

28. července 2013 v 10:36 | *Little Girl*
Tohle vypadá hooodně dobře. Byl jste na tom už někdo? nebo máte v plánu na to jít? Pokud jo, tak by mě potom zajímal Váš názor :) Kdyžtak potom pište :). Jinak, na CSFD to má 85% a v žebříčku je to nejlepší horor za rok 2013.


The Divide (2011)

20. července 2013 v 9:44 | *Little Girl* |  Sci-fi tématika
New York City, obyčejný den. Ovšem jen do chvíle, kdy je celé město paralyzováno nekonečnou sérií výbuchů. Skupinka několika rozdílných lidí nachází útočiště v suterénu obytného domu, kde byl (zásluhou paranoidního správce) vybudován provizorní protiatomový kryt. Jídla a vody je dostatek, strach, naprostá absence informací a sílící ponorková nemoc si však začínají vybírat svou daň a z bezpečného útočiště se tak velmi brzy stává klaustrofobická past. A venku zatím vyčkává "zlo", které předčí i ty nejhorší představy. Dokážou se naši hrdinové spojit proti společnému nepříteli a přežít?(CSFD.cz)

Název: Divide, the
Žánr: Horor, Thriller, Psychologický, Sci-Fi
Natočeno: Německo, USA, Kanada, 2011
Režie: Xavier Gens
Hrají: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia, Courtney B. Vance, Ashton Holmes, Rosanna Arquette, Iván González, Michael Eklund, Jennifer Blanc
Délka: 122 min.

Pojďte dál..

18. července 2013 v 11:24 | *Little Girl*

Aragami (2003)

12. července 2013 v 9:01 | *Little Girl* |  Horory
Do starého chrámu vysoko v horách se vpotácí dva těžce ranění samurajové. Když se jeden z nich probudí, zjistí, že jeho přítel někam zmizel a zůstala tu po něm jen hromádka oblečení. Podivný správce ho zve k pokynutím k sobě a vše z povzdálí sleduje mlčenlivá služka…(CSFD.cz)

Název: Aragami
Žánr: Horor, Akční, Fantasy
Natočeno: Japonsko, 2003
Režie: Rjúhei Kitamura
Hrají: Takao Osawa, Masaya Katō, Kanae Uotani, Hideo Sakaki
Délka: 70 min.

Kotoko (2011)

5. července 2013 v 16:09 | *Little Girl* |  Ostatní
Film režiséra Shinya Tsukamoto vypráví příběh o svobodné matce Kotoko (Cocco), která se stará o své malé dítě, přičemž je duševně nemocná. Trpí dvojími vidinami a sklony sebepoškozování. Při svém psychickém stavu výchovu dítěte nezvládá, a tak jí je odebráno do opatrovnictví její sestry. Kotoko chce vrátit svůj život do normálu, aby získala své dítě zpět, když se seznamuje se spisovatelem Tanakou (Shinya Tsukamoto).(CSFD.cz)

Název: Kotoko
Žánr: Drama, Horor
Natočeno: Japonsko, 2011
Režie: Šin'ja Cukamoto
Hrají: Šin'ja Cukamoto, Cocco
Délka: 91 min.

Nahý oběd (1991)

4. července 2013 v 7:47 | *Little Girl* |  Horory
Ústřední postava William Lee (což byl spisovatelův pseudonym) pracuje jako hubitel hmyzu a stále hlouběji se propadá do drogové závislosti, takže přestává rozlišovat skutečnost od fantazie, v níž psací stroje získávají podobu mluvících brouků a on sám se stává protagonistou jakési špionážní historky.(CSFD.cz)

Název: Naked lunch (Nahý oběd)
Žánr: Drama, Horor, Fantasy, Životopisný
Natočeno: Kanada, Velká Británie, Japonsko, 1991
Režie: David Cronenberg
Hrají: Peter Weller, Judy Davis, Ian Holm, Julian Sands, Roy Scheider, Nicholas Campbell, Julian Richings, Louis Ferreira, Sean McCann
Délka: 115 min.

Sto krvavých akrů (2012)

2. července 2013 v 8:09 | *Little Girl* |  Hororové komedie
Podnikaví bratři z australského vidlákova rozjeli vratký byznys s organickým hnojivem. Zásoby fertilizéru, jehož tajnou ingredienci tvoří nadrcená lidská těla, se rychle tenčí. V palčivé situaci se objevuje trojice šťavnatých stopařů, jejichž měkké tkáně by mohly rodinnou farmu zachránit.(CSFD.cz)

Název: 100 Bloody Acres (Sto krvavých akrů)
Žánr: Komedie, Horor
Natočeno: Austrálie, 2012
Režie: Cameron Cairnes, Colin Cairnes
Hrají: Damon Herriman, Angus Sampson, John Jarratt, Anna McGahan
Délka: 91 min.


Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (1989)

1. července 2013 v 10:05 | *Little Girl* |  Vrazi a psychopati
Makabrózní příběh, jemuž dominuje výtvarná stránka inspirovaná slavnými malířskými díly, se odehraje během osmi dnů v prostředí luxusní restaurace. Georgina, manželka gangstera Alberta, si zde najde pod nenápadnou patronací majitele podniku milence, ale odhalení její nevěry rozpoutá řetěz krvavých událostí.(CSFD.cz)

Název: Cook the Thief His Wife & Her Lover (Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec)
Žánr: Drama, Horor
Natočeno: Velká Británie, Francie, Nizozemsko, 1989
Režie: Peter Greenaway
Hrají: Richard Bohringer, Michael Gambon, Helen Mirren, Alan Howard, Tim Roth, Ciarán Hinds, Ewan Stewart, Roger Ashton-Griffiths, Ron Cook, Janet Henfrey, Alex Kingston, Roger Lloyd-Pack, Ian Sears
Délka: 124 min.