Leden 2014

Last Exorcism Part II (2013)

31. ledna 2014 v 13:31 | Bad Girl |  Duchařinky a démoni
Popis filmu (CSFD.cz): Film je The Last Exorcism 2 je pokračovaním hrozivého příbehu mladé dívky. Nell Sweetzer našli samotnou a vyděšenou v lese. Po čase se vrací zěpt do civilizace, nemůže si vzpomenout, co se s ní vlastně stalo. Uvědomí si však, že je poslední žijící členkou své rodiny. Začína nový život, avšak s jejím návratem se probudí i silné zlo, které má s Nell nepředstavitelné děsivé plány. Ty ji můžou opět dovést až na pokraj pekla, kde jedinou šancí na záchranu je rituál na vymítání ďábla.

Název: Last Exorcism Part II
Žánr: Horor, thriller
Natočeno: USA, 2013
Režie: Ed Gass-Donnelly
Hrají: Spencer Treat Clark, Louis Herthum, Muse Watson, Ashley Bell, Joe Chrest, David Jensen, Tarra Riggs, Lucien Eisenach, Julia Garner, Dane Rhodes
Délka: 88 min.

Můj názor: Průměrnej film na toto téma. Nebylo to něco, co by mě nějak překvapilo a kevšemu se to zhoršilo tím absolutně na piču koncem. No, nic moc zkrátka.
Moje hodnocení: 33%
Hodnocení CSFD: 43%


V/H/S/2 (2013)

28. ledna 2014 v 18:07 | Bad Girl |  Found Footage
Popis filmu (CSFD.cz): Volné pokračování úspěšného povídkového "found-footage" hororu tvoří pět syrově mrazivých či sympaticky odlehčených žánrových miniatur. Hlavním tahákem filmu je Safe Haven, perfektně vystavěný, napínavý a brutálně děsivý příběh, v němž se cesta reportérů do indonéské džungle promění v peklo na Zemi.

Název: V/H/S/2
Žánr: Horor, thriller, povídkový
Natočeno: USA, Kanada, Indonésie 2013
Režie: Simon Barrett, Jason Eisener, Gareth Evans, Gregg Hale, Eduardo Sánchez, Timo Tjahjanto, Adam Wingard
Hrají: Adam Wingard, Kelsy Abbott, Devon Brookshire, Samantha Gracie, Hannah Hughes, Lawrence Michael Levine, Mindy Robinson, Tyler Ross
Délka: 96 min.

Můj názor: Podle traileru jsem čekala fakt něco, co tu ještě nebylo. A nejspíš to mé očekávání splnilo. Prostě se mi to líbilo, bála sem se a snad tomu nemám ani co vytknout. Jde vidět, že s hodnocením csfd zásadně nesouhlasím, když tam mám o 30% víc, ale je to můj názor a já si za ním stojím :)
Moje hodnocení: 94%
Hodnocení CSFD: 64%
Amityville 1992 (1992)

26. ledna 2014 v 15:13 | Bad Girl |  Duchařinky a démoni
Popis filmu (CSFD.cz): Série legendárních hororů z místa hrůzy - domu v Amityville pokračuje. Jacob Sterling přivezl rodině jako dárek z amityvillského obchůdku se starožitnostmi hodiny. Brzy nato přebírají nadpřirozené síly kontrolu nad životy všech členů jeho domácnosti. Malá dívenka se mění v sadistického vraha, předměty žijí vlastním životem a konečná porážka lidskosti se blíží. Nikdo nemůže uniknout teroru zla z Amityville.

Název: Amityville 1992: It's About Time / Amityville 1992
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1992
Režie: Tony Randel
Hrají: Stephen Macht, Shawn Weatherly, Megan Ward, Dean Cochran, Willie C. Carpenter, Dick Miller, Jonathan Penner
Délka: 95 min.

Můj názor: ----
Moje hodnocení: ----
Hodnocení CSFD: 51%


Vždycky z toho bude mrazit

20. ledna 2014 v 18:05 | Bad Girl
Z filmu Sinister.