Červenec 2014

ZROZENÍ ĎÁBLA (2014)

12. července 2014 v 17:16 | Bad Girl |  Found Footage
Název: Devil's Due / Zrození ďábla
Režie: Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin
Délka: 89 min.
Hrají: Allison Miller, Zach Gilford, Griff Furst, Tyler Forrest, Sam Anderson, Colin Walker, Aimee Carrero
Natočeno: v USA, 2014

Popis filmu (horory-blog.blog.cz): Zach a Samantha se vydali na líbánky a všechno si dokumentují na kameru jako vzpomínky do budoucna. Po cestě zjistí, že Sam je těhotná a tak se společně těší na miminko. Postupem času se ale Zach začíná tušit, že se děje něco divného a že to nebude pouhý stres. Zvláštní chování Samanthy vede k tomu nejděsivějšímu...k samotnému ďáblu.

Názor: Nečekala jsem od tohoto filmu nic velkýho. "Found Footage" filmy mám ráda, ale jen pokud v tom filmu najdu i něco jiného než zběsilý pobíhání po domě, noční vidění a histerickýho chlapa. Ne, vážně, tohle mi trochu připomínalo další pokračování slavnýho Paranormal Activity. Neříkám, že jsem s napětím nečekala, jak to skončí, ale i tak by se s tím filmem určitě dalo udělat víc a pro mě to určitě není něco, na co bych se musela podívat znovu. Takže se na tom odráží i moje hodnocení.

Hodnocení CSFD: 38%
Moje hodnocení: 30%


Datum premiéry V ZAJETÍ DÉMONŮ 2 + film o Annabelle

11. července 2014 v 17:42 | Bad Girl
Dalo se čekat, že tak obrovský hit jako byl film V zajetí démonů bude mít i pokračování. A naštěstí už se na něm pracuje. Datum premiéry je oznámeno na 23.října 2015. I když je to pěkně za dlouho, už se pracuje i na spin-off s panenkou Annabelle, který by měl do kin vstoupit na podzim letošního roku. No, takže se mám na co těšit. A to prý ještě nebude konec, studio uvažuje hned o tom, že by spin-offy měly být tři. Já jen doufám, že to bude stát za to stejně jako jednička i když jak už to tak bývá, většinou to dopadá strašně. Věřím, že se tohle s tímto úžasným filmem nestane.

Návrat

11. července 2014 v 17:24 | Bad Girl |  Já & blog
Myslím, že uběhla dostatečně dlouhá doba, abych se sem zase vrátila. I když jsou prázdniny, tak mám brigádu, takže budu přidávat asi jen o víkendu, ale i tak bych mohla konečně začít. Žádnej horor už jsem dlouhou dobu neviděla, tak bych to mohla napravit :) Krom toho jsem změnila design. Řekla bych, že konečně nějákej na úrovni. Hned, jak ho dodělám a spravím články, ofotím ho a dám ho sem :)


To je zatím vše :)