Listopad 2014

One last kiss

23. listopadu 2014 v 15:03 | Bad Girl |  Zajímavosti
Druhá fotka sadistického šílence/kanibala/vraha/nebo čehokoli jiného a stejně mi tahle připadá děsivější. Nesnáším ty králičí masky!!


It will be ok

23. listopadu 2014 v 14:59 | Bad Girl |  Zajímavosti

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

9. listopadu 2014 v 14:20 | Bad Girl |  Duchařinky a démoni
Většinou to bývá tak, že někdo na dobrej film natočí pokračování a hned je z toho strašná pi*ovina. Noo, u tohohle filmu to neplatí. S prvním dílem jsem byla hodně spokojená. A s druhým taky. I když je to svým způsobem ničím zajimavej americkej horor, na druhou stranu jsem celou dobu nepřestala pociťovat úzkost. Od samýho začátku do samýho konce samý lekáky, bez čehož by ten film stál za nic. Takže se to tak nějak vyrovnalo a stal se z toho celkem slušnej průměr. A to jsem od tohoto filmu moc nečekala.

Moje hodnocení: 59%
CSFD hodnocení: 53%

Popis filmu (oficiální text distributora): Mladá rodina se přestěhuje do historického domu v Georgii, aby se následně všichni její členové bolestně přesvědčili, že nejsou jeho jedinými obyvateli. Velmi záhy se ocitají uprostřed děsivého tajemství, svědčícího o přítomnosti zla, připraveného odstranit každého, kdo se mu připlete do cesty.Thrillery

9. listopadu 2014 v 14:10 | Bad Girl

0,1,2,3..

A

B

C,Č

D,Ď

E

F

G

H

CH

I

J

K

L

M

Mulholland Drive (2001)

N

O

Otčím (1987)

P

Q

R

S,Š

T,Ť

U

V

W

X

Y

Z,Ž


dodělávám

The Poughkeepsie Tapes (2007)

9. listopadu 2014 v 14:02 | Bad Girl |  Found Footage
Jeden z těch hororů, kterej byl zpracovanej víc než dobře, ale stejně bych se na něj ani za hovno znovu nepodívala. Bylo to zpracovaný přesně tak, jak mělo. Nikdy nebudu mít koule na to podívat se na to znovu, protože i když to nebylo bůhví jak děsivý, bylo pro mě nechutný a nepřijemný, což úplně stačí. Narada se dívám na found footage sadistickejch magorů, ze kterejch mám strach i ve skutečnosti. Ještě víc mám ale nepříjemnej pocit z toho, že něco takovýho fakt může existovat... nemám na ten film ani nějákej názor, protože to účel nejspíš splnilo a měla jsem z toho filmu divnej pocit ještě dalších pár dní. Když si vezmu, co mě na tom filmu nejvíc dostalo, tak to byly poslední minuty filmu - rozhovor s obětí. Málem jsem z toho jejího pohledu zešílela :D.. prostě sám o sobě je ten film vynikající, ale měla jsem z toho filmu docela depku.. takže (y) :D

Moje hodnocení: 72%
CSFD hodnocení: 66%

Popis filmu (CSFD): V opuštěném domě naleznou detektivové stovky videokazet, zachycujících mučení a vraždy obětí neznámého, výjimečně sadistického únosce a masového vraha…


Seriály

9. listopadu 2014 v 13:47 | Bad Girl

0,1,2,3..

A

B

C,Č

D,Ď

Dr.House (2004)
Dva a půl chlapa (2003)

E

F

G

H

CH

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S,Š

T,Ť

U

V

W

X

Y

Z,Ž

Ženatý se závazky (1987)

Chůva k pohledání (1993)

9. listopadu 2014 v 13:45 | Bad Girl
Chůvu jsem viděla minimálně 4x po sobě a s klidem bych se na to dívala znovu a znovu. Pro mě má tenhle seriál velkej přínos k dobré náladě. Smála jsem se neustále, asi u všech dílů. Fran je jako postava prostě neuvěřitelná! Ale ono celkově charaktery postav jsou tak nějak k neuvěření. Stačí, když si vzpomenu na hlášky Nilese a začnu se smát.. vážně :D Asi k tomu nejde co dodat, ten seriál jednoduše miluju, ty hlášky jsou nezapomenutelný. Asi není díl, kterej by se mi nelíbil, což přibralo na mým hodnocení, který je dost jiný než na CSFD, ale za svým názorem si stát budu.


Moje hodnocení: 88%
CSFD hodnocení: 62%

Popis filmu (oficiální text distributora): Fran Fineová pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se ocitá bez práce a bez snoubence a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Při tom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory sděluje na rovinu okolí. To se ovšem některým členům domácnosti a hostům nelíbí.

Musím přidat prostě tuhle scénku, má nejoblíbenější.


Cesta ke zlu (2005)

9. listopadu 2014 v 13:41 | Bad Girl |  Mysteriózní
U tohohle hororu jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu. Prostě jsem to pustila a dívala se. Ách jo, to byla chyba! Jak někdo téhle hrůze může dat na csfd čtyři hvězdičky? Proboha jak? Bylo to dlouhý, nudný a vizuálně absolutně nehorázný. Nejvíc jsem se asi bála u začátečních titulků, jestli se tomu dá říkat strach. Fakt katastrofa. Jediný, z čeho jsem byla unešená byl Jensen Ackles, na kterýho jsem se nemohla vynadívat (*.*). Ale celkově to dopadlo strašně. Nejvíc mě dostal závěr filmu, to už jsem se musela začít smát. Hodně mě to zklamalo.

Moje hodnocení: 21%
CSFD hodnocení: 43%

Popis filmu (oficiální text distributora): Jake Gray je již několik měsíců pronásledován nevysvětlitelnými pocity smrti a sebedestrukce. To vše trvá až do chvíle, kdy ho dva spolužáci se střední školy, Dakota a Conrad, zasvětí do tajů mystické počítačové hry s názvem Cesta. Hra ale pomalu začíná měnit strašlivé sny v realitu a Jakeovy násilné vize se stávají skutečností. Aby unikl probouzející se noční můře, upíná se k nové kamarádce, přitažlivé Marisol, která je posedlá luštěním záhad. Vysvobození ale nepřichází a místo toho musí oba v tomto hororovém thrilleru čelit ještě větší hrůze spojené s temným tajemstvím Jakeovy rodinné historie.

Trainspotting (1996)

3. listopadu 2014 v 16:21 | Bad Girl
Je fakt divný psát tu o jiným žánru než o komedii, ale hned na začátek začnu jedním z mejch nejoblíbenějších filmů celkově. Ráda se dívám na filmy o drogách, takže jsem měla v seznamu i tento.. už i jenom kvůli skvělýmu hodnocením na CSFD, se kterým určitě souhlasím. Zkrátka, tohle je genialita sama o sobě. Soundtrack.. omfg, dokonalost. Asi ze sebe nevydám nic originálního, protože na tohle slova prostě nestačí. Ono stejně stačí říct, že ten film prostě miluju a pro mě je to jeden z nejlepších, co jsem za svůj celý život viděla. Tohle těžce něco nahradí. A pokud jste film neviděli, máte velkou mezeru v žití na této planetě :D. Teda jako, je to jedinej film, kterej jsem z dílny Dannyho Boyle viděla (to už mám mezery já :D), ale tohle dílo mě přesvědčilo o tom, že on filmy točit umí.

Moje hodnocení: 96%
CSFD hodnocení: 87%

Popis filmu (oficiální text distributora): Další snímek tvůrčího tria, skládajícího se z režiséra Dannyho Boylea, scénáristy Johna Hodge a producenta Andrewa MacDonalda, si získal ještě větší celosvětovou popularitu než předchozí Mělký hrob. Ve vyprávění hlavního "hrdiny", asociálního mladíka Rentona, se odkrývá bizarní svět revolty proti současné konzumní společnosti. Renton a jeho skotští přátelé jsou totiž narkomané, jejichž jedinou starostí je sehnat další dávku. Jenže "skutečný život" smutné protagonisty "semele" a změní. Někteří nepřežijí, z jiných - jako například právě z Rentona - se stanou "normální" lidé. Epizodické vyprávění vytváří zvláštní mozaiku, z níž se velmi působivě vynořuje pochmurný obraz jedné "ztracené" generace. Snímek těží z tradic britského civilismu a dokumetárních filmů se sociální tématikou, ale zároveň je radikálně inovuje pomocí surrealistických hříček, černého humoru, dynamické kamery, střihu a charakterizace hlavních postav. Režisér Boyle svým pozorováním světa z nevšedního (a generačně vypjatého) úhlu opět provokuje měšťáckou společnost. Svým filmem jako hozenou soubojovou rukavicí políčkuje standardní středostavovskou morálku a tradiční hodnoty. Zároveň si postupně získává u nejmladšího publika přívlastek kultovního režiséra (důležitou roli v tomto procesu hraje hudební složka filmu, obsazená právě kultovními jmény anglosaské scény 80. a 90. let).


Komedie

3. listopadu 2014 v 15:53 | Bad Girl

0,1,2,3...

A


B

C

D

E

F

G

H

CH

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z