Duben 2015

V/H/S: Viral (2014)

6. dubna 2015 v 12:55 | Bad Girl |  Found Footage
To už je doba, co jsem sem něco přidala. Tak jsem přemýšlela, jakej horor jsem za poslední dobu, co jsem zde nebyla, viděla a mělo by cenu o něm něco napsat. Tak jsem se rozhodla pro největší propadák a zkažení jedné trilogie, která mohla být suprová. Neuvěřitelně moc mě to zklamalo a tohle je vlastně až k neuvěření, že to páni režiséři tak excelentně posrali! Jo, mluvím o V/H/S: Viral z minulýho roku.

Nejdřív jsem ani nechtěla uvěřit hodnocení CSFD (27%). Vždyť předchozí dva díly byly úžasně rozjetý a dokonce druhý díl mi připadal lepší než ten první. Po prvních minutách jsem začala chápat. Ani jedna povídka mě bohužel nezaujala - většina názorů se shodují v tom, že se jim nejvíc líbila povídka s kouzelníkem - teda v určitým slova smyslu. Já tam málem chcípla nudou a V/H/S 3 je virální dementní sračka. Jestli chcete jen tak ztratit hodinu a půl života, do toho! Všechno bylo strašně stupidní, nezábavný, hrůzostrašně natočený a.. docházej mi negativní slova. Shit a jenom shit! Když jsem to asi před 2-3 měsíci viděla, dala jsem tomu jednu hvězdičku. Akorát si nevzpomínám za co :(. S odstupem času na to člověk kouká docela jinak.

Moje hodnocení: 20% | CSFD hodnocení: 27%

V/H/S: Viral
Horor/Thriller
USA, 2014, 97 min.

Popis filmu (Nivenx): Třetí díl povídkové série V/H/S sleduje skupinu teenagerů, kteří se nevědomě stali další senzací internetu. Jako u předchozích dílů je film rozdělen na několik částí. Mezi ně patří například příběh nepříčetného iluzionisty, který získá magický předmět velké síly. Nebo domácí stroj, který otevírá dveře do paralelního světa. Příběh dospívajícího bruslaře, který se nechtěně stal terčem mexické organizace, která sleduje sériového vraha. Části jsou pojmenovány "Dante the Great", "Bonestorm", "Vicious Circles", "Parallel Monsters" a "Gorgeous Vortex". Za každou částí stojí jiný režisér a každý si svůj příběh pojal po svém.