Listopad 2015

Antikrist (2009)

23. listopadu 2015 v 8:00 | Bad Girl |  Mysteriózní
Po těch negativních názorech, co jsem dala letošním hororům, se podívám o pár let zpět, na úžasné dílo režiséra Lars von Triera. On je jednoduše geniální. I jeho ostatní filmy stojí za shlédnutí. A kdo neviděl tenhle, měl by to hned napravit.

Víc depresivnější film snad ani neexistuje. Ta atmosféra je úplně neuvěřitelná. Nic mi tak neutkvělo v paměti, jako právě tento film. To napětí se vám dostane pod kůži. Víc slov to ani nepotřebuje. Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla.

Hodnocení CSFD: 67%
Moje hodnocení: 89%
Drama/Horor/Mysteriózní/Psychologický, Dánsko / Německo / Francie / Švédsko / Itálie / Polsko, 2009
Režie: Lars von Trier
Hrají: Willem Dafoe, Charlotte Gainsbourg

CSFD / IMDB


Ghoul (2015)

21. listopadu 2015 v 17:30 | Bad Girl |  Found Footage
Týjo, já se překonávám. Třetí článek za den.. Jen tak, kdyby něco, nedělám to schválně, že se mi skoro nic nelíbí, ale přijde mi, že v posledním roce jdou ty horory čím dál víc do sraček (nemyslím všechny, ale většina).

Hodně se o tom mluvilo a slyšela jsem většinou chválu. Jako třeba, že lidi kvůli tomu museli odejít z kina, jak z toho byli v hajzlu. Z nějákýho nepochopitelnýho důvodu mě tohle v žádným způsobem neoslovilo. Já se na to vážně těšila, protože miluju "found footage" horory a režisér je z našich vod, o to víc jsem byla zvědavá. Bohužel, strašidelná atmosféra se úplně někam ztratila. Je pravda, že tam trochu toho napětí bylo, ale něco tomu chybělo. Celkově jsem z filmu zklamaná. Je to škoda, protože ten příběh je opravdu dobrej, akorát špatně provedenej.

Hodnocení CSFD: 53%
Moje hodnocení: 28%

Horor/Thriller, Česko/Ukrajina, 2015
Režie: Petr Jákl ml.
Hrají: Jennifer Armour, Alina Golovlyova, Jeremy Isabella, Paul S. Tracey, Debra Garza, Inna Belikova, Vladimír Nevedrov


Designy blogu (od 2007 do 2015)

21. listopadu 2015 v 17:16 | Bad Girl |  Já & blog
Napadlo mě, že bych sem mohla třeba začít zase psát nebo tak něco. No, abych to tady dala trochu do kupy, zde je přehled designů, co se od vzniku blogu do současnosti vystřídaly. Pravda, za těch 8 let je to opravdu málo :D. Ani nevím, jestli to jsou všechny :D ...


Ještě když jsem sem přišla, tenhle tu byl. Takže je dost možný, že ty tři roky tady zdobil tuhle stránku :) (2007-2010)


První design, co jsem tu nastavila já a pravděpodobně i druhý design za celou existenci blogu. (2010)


Vánoční a novoroční design, ten tu pobyl jen přes svátky :) (2010)


Popravdě si tenhle design ani nepamatuju. Ani nevím, jak dlouho tu byl. No, ale mám ho uložený, tak pro zajímavost ho sem dám :)


Další, ničím zajimavým design.


Není to oficiální verze, menu jsem měla v záhlaví a vypadalo to líp :D Nevím, proč jsem si tehdy ty designy neofotila celý :D


Tady jsem si se vzhledem hodně pohrála. To byly časy :D


Teď už bych asi něco takovýho nezvládla, asi mě to tady fakt bavilo :DD


Tak tenhle si už vůbec nepamatuju :D


Koukám, že jsem ráda používala ty krvavý brushe. Mazec tohle :DD


A taky jsem ráda používala Freddyho :D


Já tu psala o Evanescence? Tak to už bude maximálně dlouhá doba.


Konečně plnej náhled. (2012)


Hihi (2012)


Ta má jednoduchost.. do zelena (2013)


Docela změna. Historicky první bílej design tohoto blogu :D (2013)


Vůbec nevím.. asi tady nebyl moc dlouho


No a tenhle tu už straší dva a půl roku a pořád se mi nechce měnit.. (2014-2015)

Poltergeist (2015)

21. listopadu 2015 v 16:49 | Bad Girl |  Duchařinky a démoni
Už je to nějáká doba, co jsem tady byla naposledy. Tak když už tady jsem, hodím vám sem menší recenzi. Tentokrát na letošní remake, o kterém jste určitě slyšeli.

Poltergeista vám nemusím nějak představovat. Byla jsem docela zvědavá, jak dopadne tohle provedení. Jenže už při traileru bylo jasný, že to bude špatný. Abych pravdu řekla, tohle se nedá nazvat hororem, protože jsem většinu filmu prosmála. Přišlo mi to celý nehorázně stupidní, absolutně nehororový. Mooc špatný.

Hodnocení CSFD: 46%
Moje hodnocení: 19%

Horor/Thriller, USA, 2015
Režie: Gil Kenan
Hrají: Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris, Nicholas Braun, Jane Adams, Saxon Sharbino, Kyle Catlett, Kennedi Clements, Susan Heyward, Patrick Garrow