Srpen 2016

Carnage Park (2016)

25. srpna 2016 v 20:14 | Bad Girl |  Vrazi a psychopati
Po mega dlouhé době jsem se dokopala k tomu se na něco mrknout. V poslední době fakt nestíhám, ale už to není tak hrozný, takže se s váma můžu konečně podělit o moje dojmy z tohohle filmu (na kterej jsem se neskutečně těšila).

I když mě děsilo průměrné hodnocení filmu, pořád jsem se nemohla zbavit dojmu, že to bude paráda a bude mě to bavit. Můj dojem byl správný, jsem z toho filmu nadšená.

Vivian Fontaine byla unesena při bankovní loupeži. Ale ani ve snu by ji nenapadlo, že se dostane do rukou mnohem většího šílence, který ji bude chtít za každou cenu zabít, stejně jako ostatní nevítané hosty na jeho kalifornském území, To dostalo později zasloužený název "Carnage Park"..

Celé se to táhlo příjemným napjatým tempem. A i když by se z toho dalo vyždímat o trošičku víc, zpracované to bylo velmi dobře. Stejně tak "siréna" co zaznívala po dobu celého filmu atmosféře jenom přidala. Natáčelo se to v prostředí, kde na to nejsme zrovna zvyklí pro klasické horory (21.století..), žádný lesy, žádný opuštěný baráky, žádná tma - jen otevřený prostor za bílého dne. To se nabízí nové možnosti pro takové horory, které byly plně využitý.

Kdybych měla shrnout celkový dojem z filmu, byla jsem napjatá, jak to skončí a prostě ty nervy, stálo to za to. Ode mě má krásných 70%.

HODNOCENÍ:
HORORY-BLOG 70%
CSFD 54%
IMDB 4,9*/10*


Carnage Park
USA, 2016
Akční / Krimi / Horor
Režie: Mickey Keating
Hrají: Ashley Bell, Pat Healy, Alan Ruck, James Landry Hébert, Larry Fessenden, Darby Stanchfield, Graham Skipper

Po stopách duchů (2008)

23. srpna 2016 v 20:29 | Bad Girl |  Hororové seriály
Projížděla jsem svoje čsfd hodnocení v domění, že najdu nějákej horor, co tu ještě není a já ho viděla. Of course jsem našla až někdy v únoru ohodnocenou odpadem totální sračku nad všechny sračky. Jojo, nekoukejte se na to! I když teď nevím, co je horší, jestli tenhle pořad nebo fakt, že jsem v posledním půl roce neviděla ani jeden horor (wtf?).

Jak už jsem řekla v úvodu, tohle je sračka. Viděla jsem jeden necelý díl a už vím, že jestli tohle ještě někdy uvidím v televizi, vezmu motorovou pilu a bez rozmýšlení rozřežu, rozmlátím a spálím televizi, aby po ní nezbylo vůbec nic. Abych vůbec upřesnila o co jde, Po stopách duchů / Ghost adventures je televizní reality show, momentálně vysílaná na Prima ZOOM. Tahle rádoby duchařinka by nevyděsila ani dítě ve školce, vyděšený výrazy by jim nežral ani pes a v hlavní roli Zak Bagans si tam hraje na buhví co, jen ne na lovce duchů.

Byl to děs a doteď nechápu, jak tohle může mít na csfd 62%. Svět se asi zbláznil. Možná, že kdybych byla někde zavřená na chatě uprostřed temnýho lesa a někdo by mi pustil tohle, možná bych pocítila něco podobnýho strachu. Ale takhle mi to připadá jako špatný vtip.

HODNOCENÍ:
HORORY-BLOG 10%
CSFD 62%
IMDB 7,7*/10*

Po stopách duchů / Ghost Adventures
USA, 2008 - 2016
Reality-TV / Sci-Fi / Thriller

Režie: Nick Groff, Zak Bagans
Hrají: Zak Bagans, Nick Groff, Aaron Goodwin, Loretta Lynn, Jesse Jackson, Vince Neil, Brian Matthews Murphy, Alexandra Doyle, Caroline Gayle, Chanty Sok


Záhada Blair Witch bude mít pokračování

23. srpna 2016 v 19:45 | Bad Girl |  Zajímavosti

Asi nejsem jediná koho tato novinka zvedla ze židle. Z původního hororu The Woods se stalo již třetí pokračování asi prvního "found footage" hororu Záhada Blair Witch (1999), který musí znát snad každý hororový fanda. Na křeslo režiséra usedl Adam Wingard, který má za sebou třeba už dva velmi dobře zpracované found footage horory V/H/S (2012) a V/H/S 2 (2013). Na tohle se hodně těším! Co se ale stalo s původní rozpracovanou verzí, která by měla být uveřejněna v roce 2018 (podle csfd), to nikdo neví.

Horory - rozdělení

22. srpna 2016 v 19:25 | Bad Girl
Tato sekce je momentálně v rekonstrukci. Díky za pochopení.

Horory jsou rozřazeny do různých kategorii podle hlavního tématu filmu. Mělo by vám to tak usnadnit výběr. Bohužel nejde zařadit horor do více kategorii, ale i tak by to mělo být přehledné. Budu ráda za všechny vaše názory a dojmy z filmů. Komentujte a diskutujte s ostatními :-)Layout #18

21. srpna 2016 v 8:55 | Bad Girl |  Já & blog

2013 - 2016

Nedělám si prdel. Tenhle design je tu fakt 3 roky!! Je to šílený, fakt že jo. Už bych ho mohla konečně změnit, že? Vytvořen byl po tom šílenství V zajetí démonů, který měl mimochodem teď premiéru druhého pokračování. Hodnoceno je to kladně, takže se brzo taky podívám :-)

A co kdybych se vrátila?

21. srpna 2016 v 8:49 | Bad Girl |  Já & blog
Jen mě tak napadlo, když jsem si náhodou vzpomněla na tenhle blog, že bych se mohla vrátit. Vím, že to tady bylo už hodněkrát, ale přece jenom.. tenhle blog má dlouhosáhlou historii, velkou návštěvnost a spoustu hororů v databázi. Popřemýšlím o tom a při té příležitosti bych změnila i design a trochu to tady od základů překopala :-)