Hororové komedie

Poslední nás zachrání (2015)

2. listopadu 2016 v 13:44 | Bad Girl
Na chvilku odbočíme od duchů, krváků a vážných vyděšených tváří a přesuneme se k něčemu veselejšímu. Poslední nás zachrání je hororová komedie z minulého roku. Je to hrozně příjemný a hlavně originální počin, který by si možná zasloužil i víc než slušný průměr, ale něco tomu chybí. Něco jo... Nečekala jsem nějákej zázrak, ale ani nic tak osvěžujícího. Bavilo mě to, chvilkami i rozesmálo. No, jak už jsem řekla, slušný průměr, který za to shlédnutí stojí :-)

ČSFD: 54%
HORORY-BLOG: 59%
IMDb: 6,6*

The Final Girls / Poslední nás zachrání

2015, USA, Horor/Komedie, 88 min.

ČSFD / IMDB

Vrah zůstal po škole (2011)

10. února 2015 v 16:47 | Bad Girl
Na tuhle hororovou komedii jsem narazila úplně náhodou a podle mě jde o suprovej film :) I když prvky hororu tam jsou minimální, stojí za shlédnutí, to každopádně :)

Moje hodnocení: 70% | CSFD hodnocení: 61%

Vrah zůstal po škole / Detention
Horor /Komedie/Sci-Fi
USA, 2011, 93 min.

Popis filmu (csfd-PetriK12): Studentům právě začíná jejich poslední ročník střední školy a aby to neměli přílíš jednoduché, v cestě jim bude stát sériový vrah.
2001 maniaků (2005)

18. října 2014 v 13:21 | Bad Girl
Můj názor: Neměla jsem absolutně žádný ponětí, do čeho jdu a o to to byl lepší výsledek. I když to začínalo jako další americká sračka typu: Parta teenagerů jede na chatu a tam je někdo zabije, nakonec se z toho podprůměru vyklubal celkem slušnej film. Uvidíme, jak bude vypadat pokračování z roku 2010.

Moje hodnocení: 68%
CSFD hodnocení: 57%


Popis filmu (oficiální text distributora): Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk.

Název: 2001 Maniacs / 2001 maniaků
Režie: Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin
Délka: 87 min.
Natočeno: v USA, 2005
Hrají: Robert Englund, Lin Shaye, Peter Stormare, Christa Campbell, Giuseppe Andrews, Matthew Carey, Scott Spiegel, Eli Roth, Kane Hodder, Tim Sullivan, John Landis, Cassandra Hepburn, Brian Gross, Ryan Fleming, Bill McKinney, Adam Robitel, Dan Hicks, Jay Gillespie, Marla Malcolm, Tim Quill, Travis Baker

Scary Movie 5 (2013)

1. února 2014 v 16:46 | Bad Girl
Popis filmu (horory-blog.blog.cz): Hlavním terčem Scary Movie 5 jsou úspěšné "dokumentární" horory série Paranormal Activity. Danův bratr náhle zemře a jeho tři děti, které se pohřešují, se náhle najdou. Na starosti si je tedy bere Dan a jeho manželka Jody. Jenže s přicházejícími dětmi přichází i paranormální jevy, se kterými ne a ne se vypořádat. V téhle domácnosti půjde o život, zvlášť když počet pánviček zavěšených nad kuchyňskou linkou, které mají tendenci padat lidem na hlavu, je větší než malý.

Název: Scary Movie 5
Žánr: Komedie
Natočeno: USA, 2013
Režie: Malcolm D. Lee
Hrají: Ashley Tisdale, Simon Rex, Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Terry Crews, Kate Walsh, Heather Locklear, Molly Shannon, Jasmine Guy, Mike Tyson, Angie Stone, Katrina Bowden, Macsen Lintz, Kevin Hart, Chris Elliott, Snoop Dogg, Jerry O'Connell, Angela Raiola, Sheree Whitfield, Katt Williams, Bow Wow, Erica Ash, Gracie Whitton, Lidia Porto, Tyler Posey, Darrell Hammond, Ava Kolker, Usher Raymond, David Zucker
Délka: 86 min.

Můj názor: Je zbytečný psát, že prostě bez Cindy a Brendy to není ono, ale i s tou blondýnou Tisdalevou jsem to přežila dokonce jsem se i zasmála. Nakonec to teda nedopadlo tak hrozně. Humor je sice na úrovni 1.třídy, ale mě to vůbec nesere. Takovej byl každej díl Scary Movie, takže.. viděla jsem možná i horší parodie.
Moje hodnocení: 48%
Hodnocení CSFD: 34%

Strašidelný hrad (2006)

8. září 2013 v 9:56 | Bad Girl
Izák a Dana jsou sourozenci. Svátek Halloween tráví ve svém novém tajemném domě, v němž se pořádá party. Najednou zjistí, že jejich pětiletý bratr zmizel. Společně se středoškolskou roztleskávačkou a jejím přítelem se vydávají na dobrodružnou výpravu za nalezením malého chlapce. V domě nacházejí tajné průchody do světa upírů, tančících zombií a dalších nadpozemských bytostí.(CSFD.cz)

Název: Monster Night (Strašidelný hrad)
Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Horor
Natočeno: USA 2006
Režie: Lorenzo Doumani
Hrají: Robert Carradine, Vanessa Angel, Jake Thomas, Taylor Dooley, Phill Lewis, Nikki Griffin, Jamal Duff, Matthew Lawrence, Musetta Vander, Fred Stoller, Chris Coppola, Simms Thomas
Délka: 90 min.

Sto krvavých akrů (2012)

2. července 2013 v 8:09 | *Little Girl*
Podnikaví bratři z australského vidlákova rozjeli vratký byznys s organickým hnojivem. Zásoby fertilizéru, jehož tajnou ingredienci tvoří nadrcená lidská těla, se rychle tenčí. V palčivé situaci se objevuje trojice šťavnatých stopařů, jejichž měkké tkáně by mohly rodinnou farmu zachránit.(CSFD.cz)

Název: 100 Bloody Acres (Sto krvavých akrů)
Žánr: Komedie, Horor
Natočeno: Austrálie, 2012
Režie: Cameron Cairnes, Colin Cairnes
Hrají: Damon Herriman, Angus Sampson, John Jarratt, Anna McGahan
Délka: 91 min.

Addamsova rodina 2 (1993)

30. června 2013 v 20:44 | *Little Girl*
Popis filmu (CSFD.cz): Addamsovi se vrací! Pochmurní, depresivní a morbidní. Ta nepodivnější rodinka na světě. Tentokrát přicházejí i s přírustkem. Morticii se narodí malý Adams. Dvě starší děti ho však nenávidí a žárlí na něho. Vezmou si do hlavy Addamsovské úsloví, že když se narodí malé dítě, jedno ze starších umře. Hrají s ním morbidní hry a všemožně se ho snaží zničit.

Název: Addams Family Values (Addamsova rodina 2)
Žánr: Komedie / Mysteriózní / Horor
Natočeno: USA, 1993
Režie: Barry Sonnenfeld
Hrají: Anjelica Huston, Raul Julia, Christopher Lloyd, Joan Cusack, Christina Ricci, Carol Kane, Jimmy Workman, Carel Struycken, David Krumholtz, Dana Ivey, Peter MacNicol, Christine Baranski, Sam McMurray, Harriet Sansom Harris, Barry Sonnenfeld, Nathan Lane, Mercedes McNab, Cynthia Nixon, David Hyde Pierce, Monet Mazur, Ian Abercrombie, Tony Shalhoub, Karl David-Djerf, Chris Ellis, Camille Saviola, John Franklin, Charles Busch
Délka: 90 min.

Můj názor: Nikdy nestárnoucí klasika. Asi tak bych to nazvala. Jako děcko jsem Addamsovic rodinu milovala každým kouskem a trvá to doteď. Skvělý herecký výkony, musím zdůraznit Christinu Ricci, mou favoritku :)
Moje hodnocení: 97%
Hodnocení CSFD: 73%

Pár nenormálních aktivit (2013)

15. června 2013 v 21:45 | *Little Girl*
Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (CSFD.cz)

Název: Haunted House (Pár nenormálních aktivit)
Žánr: Horor / Komedie
Natočeno: USA, 2013
Režie: Michael Tiddes
Hrají: Marlon Wayans, Nick Swardson, Cedric the Entertainer, David Koechner, Essence Atkins, Dave Sheridan, Jamie Noel, Affion Crockett, Marlene Forte, J.B. Smoove, Alanna Ubach, Andrew Daly
Délka: 86 min.

Můj názor + hodnocení: Lidi, já ten film miluju. Po dlouhé době nějákej sobotní věčer, kdy jsem neplítvala časem. Tahle parodie na Paranormal Activity, Ďábel v těle, myslím že i Vymítače ďábla a na takovej ten seriál pro kretény o paranormálních jevech, co jezdil na Prima Cool.. Tak ta mě fakt bavila a nasmála jsem se :) Dávám 98%.. možná, že přeháním, ale prostě mě to bavilo :)

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

9. června 2013 v 18:55 | *Little Girl*
Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox, v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Co se stalo Jennifer? Stala se snad obětí nějáké zvrácenosti? Bacha, kouše a to doslova!

Název: Jennifer's Body (Jennifer's Body - Bacha, kouše!)
Žánr: Komedie / Horor / Fantasy
Natočeno: USA, 2009
Režie: Karyn Kusama
Hrají: Megan Fox, Amanda Seyfried, Johnny Simmons, Adam Brody, Chris Pratt, Kyle Gallner, J.K. Simmons, Cynthia Stevenson, Nicole Leduc, Carrie Genzel, Lennon Wynn, Lance Henriksen, Valerie Tian, Emily Tennant, Amy Sedaris, Josh Emerson, Kìer Mellour, Megan Charpentier
Délka: 98 min.

Můj názor: Děcka, tohle přestává bejt prdel. Co to kurva je? To je tak strašná sračka! 39% za ten nejlepší soundtrack, kterej kdy v hororu slyšela i za toho krasoně Kyla Gallnera - miluju ho, miluju ho. No, prostě.. nuda. Všimla jsem si, že USA neudělá horor bez šukačky, to fakt ne.

Bite Me (2010)

2. června 2013 v 8:13 | *Little Girl*
A prý že videohry nikdy nikomu nepomohly. Řekněte to Jeffovi, Mikovi a Gregovi, třem pařanům, kteří za nejlepší způsob trávení volného času považují sezení před televizí s xboxovým ovladačem v rukou a kosení stovek oživlých mrtvol. Když ale venku vypukne skutečná nákaza a zombies přestanou požírat lidi jenom na obrazovkách, jsou to právě oni, kteří musí začít jednat a využít všechny schopnosti, jimž se za léta hraní naučili, aby zachránili přátele, rozmlátili hlavy co nejvíce mrtvolám a odvrátili apokalypsu jako takovou. (CSFD.cz)

Název: Bite Me
Žánr: Komedie / Horor
Natočeno: USA, 2010
Režie: Jarrett Lee Conaway
Hrají: Phil LaMarr, Amy Okuda, Dani Lennon
Délka: ---

Závada Blair Witch (2000)

31. května 2013 v 22:19 | *Little Girl*
Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel... Jejich film, který byl nalezen v lese vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo ? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa ? Jsou opravdu lehkomyslní ? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků...Tak jeden z filmařů dokázal prostřednictvím videokamer složit dohromady záznamy o posledních chvílích dalších ambiciózních mladých filmařů a dokázal, že imitace a parodie není vždy tím nejupřímnějším výrazem obdivu...(CSFD.cz)

Název: Bogus Witch Project, The (Závada Blair Witch)
Žánr: Komedie
Natočeno: USA, 2000
Režie: Victor Kargan
Hrají: Pauly Shore, Cyndi Lauper, Michael Ian Black, Jenna Leigh Green, Brian Klugman, Brande Roderick, Wally Wingert
Délka: 85 min.

Můj názor + hodnocení: Hehe... jednoduše, tohle je fakt strašná pičovina. Do toho děje jsem se úplně zamotala a je to tam všechno tak šíleně nesympatický, že ... je to prostě smutný. 10% za: Sledujete lesy! Vážně, je to strašná pitomost, nekoukejte na to.

Addamsova rodina (1991)

6. ledna 2013 v 10:23 | Kikuška
Název: Addams Family, The (Addamsova rodina)
Režie: Barry Sonnenfeld
Délka: 96 min.
Natočeno: V USA v roce 1991
Hodnocení + názor: Taky jste ten film tak milovali, když jste byli malí? Já ho miluju doteď a vždycky se na něho ráda podívám. Podle mě je to dobrá pohádka. A protože má "hororový" námět, dám ji i sem. Hodnotím 93 % :)

O filmu: PMorticia a Gomez Addamsovi žijí spokojeně ve svém rozlehlém sídle s dvěma dětmi a věrným služebnictvem, které tvoří frankensteinovský hromotluk a uťatá ruka, zvaná Věc. Gomez se čas od času trápí roztržkou se svým starším bratrem Festerem, který před 25 lety odešel z domu. Gomez proto každoročně pořádá spiritistickou seanci, aby ztraceného sourozence kontaktoval. Zkorumpovaný Addamsův právník Tully se domluví s Abigail Cravenovou na ďábelském plánu, jak získat Gomezův majetek včetně všech pokladů, ukrytých v domě. Rozhodnou se vydávat Abigailina syna Gordona za zmizelého Festera. Addamsovi přijmou Gordona okamžitě za svého, jenom děti jsou trochu podezřívavé. Na uvítanou uspořádají večírek, kde se sejde celé Addamsovo podivné příbuzenstvo. Gordon je nadšen do takové míry, až si o sobě začne myslet, že by mohl být Fester. Tully dosáhne toho, že Addamsovi jsou soudně vystěhováni a celá rodina se snaží uplatnit se v reálném světě. Tully marně hledá Addamsovy poklady. Gordon odmítá s právníkem i svojí matkou nadále spolupracovat. Za vydatné pomoci Věci se Gomezovi podaří nad zlosyny zvítězit. Gordon je přijat do rodiny jako skutečný Fester a život Addamsových se vrací do normálních kolejí. (CSFD.cz)

Zombieland (2009)

12. listopadu 2012 v 19:15 | Kikuška
Název: Zombieland
Režie: Ruben Fleischer
Délka: 88 min.
Natočeno: V USA v roce 2009
Hodnocení & názor: 79%. Bavilo mě to, zasmála jsem se. Takhle to má vypadat! :)

O filmu: Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | OBSAZENÍ | ZAJÍMAVOSTI

Zdroj obrázku: Wikipedia.org
Zdroj článku: CSFD.cz

Drákuloviny (1995)

9. listopadu 2012 v 20:44 | Kikuška
Název: Dracula: Dead and Loving It (Drákuloviny)
Režie: Mel Brooks
Délka: 88 min.
Natočeno: V USA a Francii v roce 1995

O filmu: Další lákadlo z mysli Mela Brookse. Tentokráte si dělá srandu z mýtu o Draculovi. Normální, bohatí angličané jsou napadáni Draculou a doktor Van Helsing je musí chránit.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | OBSAZENÍ | ZAJÍMAVOSTI

Zdroj obrázku: DVDklub.cz
Zdroj článku: CSFD.cz

Návrat oživlých mrtvol (1985)

9. listopadu 2012 v 20:33 | Kikuška
Název: The Return of the Living Dead (Návrat oživlých mrtvol)
Režie: Dan O'Bannon
Délka: 91 min.
Natočeno: V USA v roce 1985

O filmu: Do zapadlého skladu je omylem přivezeno pár vojenských kontejnerů s hibernujícími mrtvolami, využívanými pro armádní účely. Dva zvídaví skladníci jeden z těchto kontejnerů poruší, čímž unikne prudce toxický plyn, kterého se oba nadýchají. Netuší však, že plyn je brzy změní v to, co se nachází uvnitř kontejneru. Tento plyn oživí i mrtvé tělo nacházející se ve skladu, které po chvíli chytí, rozsekají na kusy a ihned spálí. Toxický kouř vzniklý při spalování spustí podivný déšť, kvůli kterému začnou ožívat mrtví na blízkém hřbitově.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | OBSAZENÍ | ZAJÍMAVOSTI

Zdroj obrázku: Arara.cz
Zdroj článku: CSFD.cz
 
 

Reklama