Hororové seriály

Po stopách duchů (2008)

23. srpna 2016 v 20:29 | Bad Girl
Projížděla jsem svoje čsfd hodnocení v domění, že najdu nějákej horor, co tu ještě není a já ho viděla. Of course jsem našla až někdy v únoru ohodnocenou odpadem totální sračku nad všechny sračky. Jojo, nekoukejte se na to! I když teď nevím, co je horší, jestli tenhle pořad nebo fakt, že jsem v posledním půl roce neviděla ani jeden horor (wtf?).

Jak už jsem řekla v úvodu, tohle je sračka. Viděla jsem jeden necelý díl a už vím, že jestli tohle ještě někdy uvidím v televizi, vezmu motorovou pilu a bez rozmýšlení rozřežu, rozmlátím a spálím televizi, aby po ní nezbylo vůbec nic. Abych vůbec upřesnila o co jde, Po stopách duchů / Ghost adventures je televizní reality show, momentálně vysílaná na Prima ZOOM. Tahle rádoby duchařinka by nevyděsila ani dítě ve školce, vyděšený výrazy by jim nežral ani pes a v hlavní roli Zak Bagans si tam hraje na buhví co, jen ne na lovce duchů.

Byl to děs a doteď nechápu, jak tohle může mít na csfd 62%. Svět se asi zbláznil. Možná, že kdybych byla někde zavřená na chatě uprostřed temnýho lesa a někdo by mi pustil tohle, možná bych pocítila něco podobnýho strachu. Ale takhle mi to připadá jako špatný vtip.

HODNOCENÍ:
HORORY-BLOG 10%
CSFD 62%
IMDB 7,7*/10*

Po stopách duchů / Ghost Adventures
USA, 2008 - 2016
Reality-TV / Sci-Fi / Thriller

Režie: Nick Groff, Zak Bagans
Hrají: Zak Bagans, Nick Groff, Aaron Goodwin, Loretta Lynn, Jesse Jackson, Vince Neil, Brian Matthews Murphy, Alexandra Doyle, Caroline Gayle, Chanty Sok

666 Park Avenue (2012)

18. května 2013 v 10:20 | *Little Girl*
Kdybyste mohli mít jediné přání, jaké by bylo? A co byste obětovali, abyste splnění dosáhli? Na adrese Park Avenue 666 se všechny vaše sny a nejtajnější touhy stanou skutečností - bohatství, sex, láska, moc, dokonce i pomsta. Jen si ale dejte pozor, co si přejete, protože cenou, kterou budete muset zaplatit, by mohla být vaše duše. Vítejte na Manhattanu v budově s luxusními byty, kterou vlastní tajemný pan Gavin Doran a jeho sexy manželka Olivia. Je obydlený řadou zajímavých osobností a obyvatel, kteří nemají sebemenší tušení o tom, že žijí v sousedství opředeném nadpřirozenými jevy. Mají pocit, že se jim jejich přání plní. Není to však jen pouze smlouva s ďáblem, která jim přináší splnění jejich tužeb? Když se mladý pár Jane a Henry nechají zaměstnat jako správci objektu, brzy zjistí, že zde něco opravdu není v pořádku.(serialzone.cz)

Název: 666 Park Avenue
Žánr: Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor / Thriller / Sci-Fi
Natočeno: USA, 2012
Režie: Alex Graves, J. Miller Tobin, Allison Liddi, Robert Duncan McNeill, Alex Zakrzewski, Dean White
Hrají: Vanessa L. Williams, Rachael Taylor, Terry O'Quinn, Dave Annable, Robert Buckley, Lucy Walters, Helena Mattsson, Mercedes Masöhn, Samantha Logan, Whoopi Goldberg, Cotter Smith, Erik Palladino, Nick Chinlund, Enrique Murciano, Tessa Thompson, Jim True-Frost, Aubrey Dollar, Wendy Moniz, Clark Johnson, Mili Avital, Victor Slezak, Peter Friedman
Délka: 13x45 min.

Strážce duší (2003)

16. února 2013 v 19:51 | *Little Girl*
Série tajuplných příběhů se Zuzanou Norisovou a Lukášem Vaculíkem v hlavních rolích. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí detektivky a napínavého thrilleru s prvky tajemna, ale i jemného humoru. Sympatická dvojice, spisovatel Armín a studentka Katka, v něm pátrá po záhadách minulosti i současnosti. Do nečekaných souvislostí se v nich dostávají záhady z dávné minulosti s příběhy zcela současnými. Devítidílný seriál byl vyroben v Centru dramatické tvorby Televizního studia Ostrava (šéfdramaturg: Aleš Jurda a šéfproducent: Hana Bílá). Jeho jednotlivé epizody tvoří samostatné tajuplné příběhy. (CSFD.cz)

Název: Strážce duší
Natočeno: V Česku v roce 2003
Režie: Tomáš Houška
Hrají: Lukáš Vaculík, Zuzana Norisová, Ladislav Frej st., Jan Šťastný, Markéta Hrubešová, Ilja Racek, Adrian Jastraban, Jana Hubinská
Délka: 13x52 min

Tak tento seriál jsem měla vždycky ráda. Už jenom proto, že jsem tam viděla místa, který jsem normálně výdala. Byla docela prdel vidět ve filmu něco, co znáte z reálu :D. Né, díly se mi líbili i když to mohlo být občas lepší. Byla jsem ještě malá, když jsem ty díly viděla, takže :D .. 79% :) A horor to sice není, ale jsou tam prvky tajemna, takže ho sem dám :)

Upíří deníky (2009)

13. ledna 2013 v 10:13 | Kikuška
Do městečka Mystic Falls sa vrací jeho původní obyvatel, přes 160 let starý upír, Stefan Salvatore, který touží po poznání mladé Eleny Gilbert. Ta mu totiž připomína jeho starou lásku Katherine. V jeho šlapjejích ale město svou přítomností poctí i Stefanov brat Damon, který mu před dávnymi časy přislíbil udělat ze života peklo. Postupem času sa však v Mystic Falls začnou vyskytovat i problémy většího kalibru než jen prostá, sourozenecká rivalita. Dokáží bratři Salvatorovci odhodit staré spory za hlavu a spojit sa proti hrozbám, které neustále ohrožují jejich rodné město? (CSFD.cz)

Název: The Vampire Diaries (Upíří deníky)
Vyrobeno: V USA v roce 2009
Režie: Marcos Siega, John Dahl, Guy Ferland, Kevin Bray, Ernest R. Dickerson
Hrají: Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Candice Accola, Kayla Ewell, Michael Trevino, Taylor Kinney, Sara Canning, Cindy Busby, Susan Walters, Malese Jow, David Anders, Mia Kirshner, B.J. Britt, Katerina Graham...
Délka: 66x42 min

 
 

Reklama