Horory

Carrie (1976)

14. prosince 2013 v 20:32 | Bad Girl
Popis filmu (CSFD.cz): Hrdinkou filmu je nesmělá dívka Carrie Whiteová, která je terorizována pološílenou matkou, náboženskou fanatičkou, a pro svůj vzhled a zakomplexovanost také zdrojem posměchu spolužáků i některých učitelů. Jednoho dne v sobě Carrie objeví nadpřirozené telekinetické schopnosti. Zjistí, že její pohled může nabýt ničivé síly, tryskající bez ohledu na její vůli, a to ve chvíli, kdy je nervově nejrozrušenější. Atmosféra hrůzy narůstá souběžně se stupňujícím se ponižováním a nenávistí, až dosáhne bodu, kdy už není možné situaci zachránit a rozmotat spletenec nedorozumění. Zdánlivě nevážné a nedůležité epizody splétají síť, ze které se již nikdo nedokáže vymanit. Pohár přeteče ve chvíli, kdy je ponižovaná, psychicky týraná dívka zcela nečekaně pozvána nejhezčím chlapcem třídy na velký ples. Zaskočená, téměř šokovaná dívka nejprve odmítne, ale pak přijme. Přes protesty a hysterické výstupy matky se Carrie vydá v nových šatech na ples. Prožije krátkou chvíli triumfu, kdy je zvolena královnou plesu a téměř se vymaní role opovrhované škaredky. To je chvíle, kdy už neunese další potupu a kdy krutým žertem dohnána k zoufalé sebezničující vzpouře změní pomocí svých schopností maturitní ples v děsivá jatka

Název: Carrie
Žánr: Thriller, Horor, Drama
Natočeno: USA, 1976
Režie: Brian De Palma
Hrají: Sissy Spacek, Piper Laurie, Amy Irving, William Katt, Nancy Allen, John Travolta, P. J. Soles, Priscilla Pointer, Betty Buckley, Sydney Lassick
Délka: 98 min.

Moje hodnocení: ---
Hodnocení CSFD: 74%

Město nemrtvých (2013)

8. září 2013 v 9:52 | Bad Girl
Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (CSFD.cz)

Název: Battle of the Damned (Město nemrtvých)
Žánr: Horor, Akční, Sci-Fi
Natočeno: USA / Singapur, 2002
Režie: Christopher Hatton
Hrají: Dolph Lundgren, Matt Doran, David Field
Délka: 88 min.

Příšerné stíny (1927)

2. září 2013 v 15:53 | Bad Girl
Rogera Balfoura nájdu zastreleného v jeho londýnskom dome a túto smrť inšpektor Edward C. Burke zo Scotland Yardu (Lon Chaney) prehlási za samovraždu. Vykonávateľ Balfourovej poslednej vôle - sir James Hamlin (Henry B. Walthall) trvá na tom, že jeho priateľ Roger by si nikdy nevzal život sám. O päť rokov neskôr opustený Balfourov dom znova ožíva príchodom dvoch neprívetivo vyzerajúcich nájomníkov a ich prítomnosť podnieti sira Jamesa Hamlina znova zavolať inšpektora Burkeho...(CSFD.cz)

Název: Příšerné stíny (London After Midnight)
Žánr: Horor, Drama
Natočeno: USA, 1927
Režie: Tod Browning
Hrají: Lon Chaney, Marceline Day, Conrad Nagel, Polly Moran
Délka: 69 min.

Aragami (2003)

12. července 2013 v 9:01 | *Little Girl*
Do starého chrámu vysoko v horách se vpotácí dva těžce ranění samurajové. Když se jeden z nich probudí, zjistí, že jeho přítel někam zmizel a zůstala tu po něm jen hromádka oblečení. Podivný správce ho zve k pokynutím k sobě a vše z povzdálí sleduje mlčenlivá služka…(CSFD.cz)

Název: Aragami
Žánr: Horor, Akční, Fantasy
Natočeno: Japonsko, 2003
Režie: Rjúhei Kitamura
Hrají: Takao Osawa, Masaya Katō, Kanae Uotani, Hideo Sakaki
Délka: 70 min.

Nahý oběd (1991)

4. července 2013 v 7:47 | *Little Girl*
Ústřední postava William Lee (což byl spisovatelův pseudonym) pracuje jako hubitel hmyzu a stále hlouběji se propadá do drogové závislosti, takže přestává rozlišovat skutečnost od fantazie, v níž psací stroje získávají podobu mluvících brouků a on sám se stává protagonistou jakési špionážní historky.(CSFD.cz)

Název: Naked lunch (Nahý oběd)
Žánr: Drama, Horor, Fantasy, Životopisný
Natočeno: Kanada, Velká Británie, Japonsko, 1991
Režie: David Cronenberg
Hrají: Peter Weller, Judy Davis, Ian Holm, Julian Sands, Roy Scheider, Nicholas Campbell, Julian Richings, Louis Ferreira, Sean McCann
Délka: 115 min.

Noční hrůzy (1995)

29. června 2013 v 20:15 | *Little Girl*
Mladá Genie přijela do Egypta za svým otcem, který hledá stopy dávného kultu. Když ji na trhu napadnou kvůli provokativním šatům, pomůže jí krásná lesbička, která jí seznámí s pohledným šejkem, kterému Genie podlehne. Pak potká podivínského Francouze, který tvrdí, že je potomkem Markíza de Sade, a zvídavá Genie se s ním ponoří do svůdných sexuálních her. Když pak zjistí, že upadla do rukou zvrhlého kultu a má být obětována, může už být pro ni příliš pozdě... (CSFD.cz)

Název: Night Terrors (Noční hrůzy)
Žánr: Horor
Natočeno: Kanada, Egypt, USA, 1995
Režie: Tobe Hopper
Hrají: Robert Englund, Alona Kimhi, Chandra West, Uri Gavriel, Juliano Mer-Khamis, William Finley, Daniel Matmor, Irit Sheleg
Délka: 98 min.

Pokoj 205 (2007)

29. června 2013 v 19:30 | *Little Girl*
Katrine se právě přestěhovala do města. Bydlí na studentské koleji v pokoji, ve kterém nedopatřením probudí ducha, který se začne mstít. Společně se svým novým přítelem Rolfem, se Katrine snaží ducha zastavit, dříve než vyvraždí celou kolej. Objevuje se mnoho otázek, ale jedna je zvláště děsivá - z domu se nikdo nikdy sám nevystěhoval. Předchozí obyvatelé v něm vždy zemřeli. Zatímco Katrine s Rolfem hledají řešení, lidé umírají a zbývají už jen nejbližší přátelé. (CSFD.cz)

Název: Kollegiet (Pokoj 205)
Žánr: Horor
Natočeno: Dánsko, 2007
Režie: Martin Barnewitz
Hrají: Neel Rønholt, Mikkel Arendt, Julie Ølgaard, Mira Wanting, Rikke Lylloff, Jon Lange
Délka: 90 min.

Macabre (2009)

29. června 2013 v 16:02 | *Little Girl*
Skupina přátel na cestě do Jakarty pomůže osamělé dívce, která je poprosí, aby ji svezli domů. V odlehlém sídle dívčina rodina v čele s přízračnou matkou pro hrdiny připraví lahodné občerstvení, po kterém ale upadnou do bezvědomí. Když se proberou, čeká je osud polotovaru v obchodu s lidským masem.(CSFD.cz)

Název: Darah, Rumah Dara (Macabre)
Žánr: Horor, Thriller
Natočeno: Singapur, Indonésie, 2009
Režie: Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel
Hrají: Ario Bayu, Shareefa Daanish, Arifin Putra, Julie Estelle
Délka: 95 min.

Loterie (1996)

29. června 2013 v 15:00 | *Little Girl*
Jason splnil otcovo poslední přání a odvezl ho do rodného městečka, kde ho chce pochovat vedle jeho manželky. Navenek idylické městečko, kde si každý žije svůj spokojený život, ale skrývá hrozné tajemství. Místní hřbitov je toho důkazem, neboť na náhrobcích je stejný den a měsíc umrtí - 27.červen. Jason pomalu zjišťuje, že každoročně je někdo z rodiny vykoupen krví. Takto zemřela i jeho milovaná matka. Boj o přežití může začít, protože kdo uteče, vyhraje!(CSFD.cz)

Název: The Lottery (Loterie)
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1996
Režie: Daniel Sackheim
Hrají: Dan Cortese, Keri Russell, Veronica Cartwright, Stephen Root, William Daniels, Salome Jens, M. Emmet Walsh, Jeff Corey, Robert Catrini, Danny Alexander, Sean Murray, Joe Chrest, Alex Van
Délka: 100 min.

Jurassic Shark (2012)

15. června 2013 v 8:41 | *Little Girl*
Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr.(CSFD.cz)

Název: Jurassic Shark
Žánr: Horor
Natočeno: Kanada, 2012
Režie: Brett Kelly
Hrají: Emanuelle Carriere, Christine Emes, Celine Filion, Angela Parent, Duncan Milloy, Kevin Preece, Jurgen Vollrath
Délka: 75 min.

Studená ryba (2010)

15. června 2013 v 6:51 | *Little Girl*
Mistr bizarních vizí Sion Sono po fenomenálním eposu o lásce, náboženství a úchylkách Pod vlivem lásky (Love Exposure) přináší další osobitou reflexi soudobé japonské společnosti. Tentokrát servíruje šílenstvím, sexem, religiozitou a násilím překypující pohled do života masových vrahů. Rodina i kariéra uťáplého majitele obchodu s tropickými rybami se zásadně promění po příchodu kolegy, který se spolu se svou náruživou ženou oddává zabíjení lidí. Režisérův rukopis vyznačující se vypjatou emocionalitou a burleskní karikaturou nechává vyprávění balancovat na hraně choré fantazie a kousavé satiry. (CSFD.cz)

Název: Tsumetai nettaigyo (Studená ryba)
Žánr: Horor / Thriller / Drama
Natočeno: Japonsko, 2010
Režie: Šion Sono
Hrají: Micuru Fukikoši, Denden, Asuka Kurosawa, Megumi Kagurazaka, Hikari Kadžiwara, Tecu Watanabe, Taró Suwa, Makoto Ašikawa, Masaki Miura, Masahiko Sakata
Délka: 144 min.

Satan's Sadists (1969)

30. května 2013 v 16:32 | *Little Girl*
Příběh o partě sadistických motorkářů, kterou vede vyšinutý psychopat Anchor. Celá banda svým brutálním a nevybíravým způsobem terorizuje okolí, znásilňuje, ponižuje, okrádá. Při jednom znásilnění u čerpadla benziny však přestřelí, zabijí tři nevinné lidi - postarší manželský pár a policajta; a tak raději prchají od benzinky do kalifornské pouště, kde zase znásilní trio mladých dívek. V cestě jim však stojí dva svědci celé tragické události od benzinky - Johnny, bývalý mariňák z Vietnamu, se svou nahodilou přítelkyní, servírkou Tracy. Boj o přežití začíná!(CSFD.cz)

Název: Satan's Sadists
Žánr: Akční / Horor
Natočeno: USA, 1969
Režie: Al Adamson
Hrají: Russ Tamblyn, Scott Brady, John 'Bud' Cardos, Greydon Clark, Kent Taylor
Délka: 86 min.

Godsend (2004)

29. května 2013 v 20:30 | *Little Girl*
Adam Duncan se narodil 11. prosince 1987 a zemřel při tragické nehodě v den svých osmých narozenin. Zoufalí rodiče se po smrti milovaného syna obrátí na doktora Richarda Wellse (Robert DeNiro), který se na špičkové úrovni zabývá genetickým výzkumem. Bez většího váhání přijmou jeho nabídku ke klonování jejich mrtvého dítěte. Adam se znovu narodil 23. září 1996. Brzy se však ukazuje, že je trochu jiný, než byl předtím. Zprvu drobné změny v jeho chování jsou stále patrnější. Rodiče se nejdřív snaží děsivou proměnu svého synka nevidět. Brzy však poznávají, že se někde stala chyba. Adamova povaha se začíná zlověstně měnit. Podaří se osudný omyl napravit? (CSFD.cz)

Název: Godsend
Žánr: Drama / Thriller / Horor
Natočeno: USA, Kanada 2004
Režie: Nick Hamm
Hrají: Greg Kinnear, Rebecca Romijn, Robert De Niro, Cameron Bright, Raoul Bhaneja, Deborah Odell, Ingrid Veninger, Marcia Bennett, Zoie Palmer, Devon Bostick, Andrew Chalmers, Clare Stone
Délka: 96 min.

Jarní rituál (2011)

28. května 2013 v 17:19 | *Little Girl*
Unesl devítiletou dceru bohaté celebrity a skrývá se v opuštěné škole. Jenže brzy bude za své činy pykat, každý první jarní den tu totiž dochází k záhadnému krveprolití. Unesli dceru bohaté celebrity a schovali se do opuštěné školy. Jednota ve skupině je tatam a rostoucí pocit viny je rozdělí. To ještě nevědí, že jejich úkryt je loveckým revírem záhadného tvora, s nímž přichází každý první jarní den děsivé krveprolití. (CSFD.cz)

Název: Rites of Spring (Jarní rituál)
Žánr: Thriller / Horor
Natočeno: USA, 2011
Režie: Padraig Reynolds
Hrají: Katherine Randolph, AJ Bowen, Marco St. John, Anessa Ramsey, Sonny Marinelli
Délka: 81 min.

Faust (1926)

28. května 2013 v 7:03 | *Little Girl*
Apokalyptické vyobrazení války, hladomor a utrpení. Děsivá mračna se stahují nad zemí. Temnota povstala a s ní hrůzné kreatury s obrovskými černými křídly a děsivými tvářemi. To ďábel přichází, aby na zemi nastolil svou vládu. Tu najednou temnotou zazáří paprsek bílého světla. Je to světlo archandělů, kteří se postaví tváří v tvář zlu s mocným mečem božím a zahájí tak boj za duši jednoho starého muže a osud celého lidstva. Sázka je uzavřena - všechno nebo nic. Získá fausta a celou zemi ďábel nebo faust a celá země zůstane v milosti boží?(CSFD.cz)

Název: Faust - Eine deutsche Volkssage (Faust)
Žánr: Drama / Fantasy / Horor
Natočeno: Německo, 1926
Režie: Friedrich W. Murnau
Hrají: Gösta Ekman, Emil Jannings, Camilla Horn, William Dieterle, Werner Fuetterer
Délka: 116 min.

Kuntilanak (2006)

27. května 2013 v 14:55 | *Little Girl*
Zneužívaná Samantha se odstěhuje od svého nevlastního otce a i přes varování jejího přítele Agunga se ubytuje v penzionu poblíž hřbitova. Zde se nachází strom, ve kterém údajně žil ženský zmutovaný netvor. Všichni, se kterými je Samantha v kontaktu, začnou jeden po druhém záhadně mizet.(CSFD.cz)

Název: Kuntilanak
Žánr: Horor
Natočeno: Indonésie, 2006
Režie: Rizal Mantovani
Hrají: Julie Estelle, Ratu Felisha
Délka: 93 min.

Bílá Zombie (1932)

26. května 2013 v 18:14 | *Little Girl*
Mladý milenecký pár, Neil Parker a Madeleine Short, se přijíždí na Haiti vzít. Jsou uvítáni svým známým Charlesem Beaumontem, v jehož domě na plantáži jsou ubytováni. Vše by mohlo, i přes obskurní zjevy z přilehlých strání, vypadat idylicky. Naneštěstí je Charles do Madeleine zamilován, a proto se po jejím odmítnutí neštítí ani podání ruky zdejšího voodoo mistra, se kterým uzavře vratkou dohodu, v níž je mu přislíbena Madeleinina ruka. Po tom, co bude prozatímně označena za mrtvou, aby se zbavili Neila, má být opětovně přivedena mezi živé a stát se Charlesovou láskou. Ovšem temný baron Béla Lugosi a jeho zombie služebnictvo má úplně jiné plány, poté co kráska zavře oči...(CSFD.cz)

Název: White Zombie (Bílá Zombie)
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1932
Režie: Victor Halperin
Hrají: Bela Lugosi, Madge Bellamy, Joseph Cawthorn, Robert Frazer, John Harron, Brandon Hurst, Clarence Muse
Délka: 69 min.

Kabinet doktora Caligariho (1920)

26. května 2013 v 18:09 | *Little Girl*
V době pouťových atrakcí přijíždí do městečka Holstenwallu doktor Caligari (WERNER KRAUSS) se svým vystoupením. Předvádí v něm věštecké schopnosti náměsíčníka Cesara (CONRAD VEIDT), kterého ovládá pomocí hypnózy. Jeden z přítomných přihlížejících se Cesara zeptá, jak dlouho bude ještě žít a Cesar odpoví, že do svítání. Druhý den je dotyčný mladík nalezen zavražděn a stopy vedou k Cesarovi... (CSFD.cz)

Název: Kabinett des Doktor Caligari, Das (Kabinet doktora Caligariho)
Žánr: Drama / Horor / Fantasy
Natočeno: Německo, 1920
Režie: Robert Wiene
Hrají: Werner Krauss, Conrad Veidt, Friedrich Fehér, Lil Dagover, Rudolf Klein-Rogge, Hans Heinrich von Twardowski
Délka: 71 min.

Podobizna (1947)

26. května 2013 v 17:55 | *Little Girl*
Portrét zlého člověka může osudově ovlivňovat i osudy lidí, kteří se trvale ocitnou v jeho blízkosti. Přesvědčí se o tom i nebohý malíř, sebezáhubně fascinován podobiznou zločinného kupce a lichváře. Mysteriózně laděný příběh, dnes již silně vyšumělý, se vyznačuje stupňující se hororovou atmosférou a svým výtvarným pojetím odkazuje k expresionismu v nasvětlování prostoru i herecké práci. (CSFD.cz)

Název: Podobizna
Žánr: Drama / Horor / Fantasy
Natočeno: Československo, 1947
Režie: Jiří Slavíček
Hrají: Otomar Krejča st., Luba Skořepová, Vladimír Šmeral, Ladislav Kulhánek, Karel Dostal, Rudolf Deyl ml., Felix le Breux, Růžena Šlemrová, Ludmila Píchová, Emil Bolek, František Holar, Viktor Očásek, Bohumil Machník, Vladimír Hlavatý, Jiří Těšík, Rudolf Hrušínský nejst., Marie Nademlejnská, Břetislav Hrstka atd.
Délka: 96 min.

Kořist (2007)

25. května 2013 v 22:41 | *Little Girl*
Tom Newman se s rodinou vydává na dovolenou do Afriky, aby načerpal nové síly a hlavně své dvě děti více sblížil se svou novou manželkou. Nevinný výlet na safari však prázdninovou idylu mění v krutý souboj o holé životy. Ve vypůjčeném terénním autě se totiž ztrácí ve složité spleti prašných cest jihoafrické divočiny, a když se pokouší z bludiště nalézt cestu ven, naráží na extrémně silného a krutého protivníka. Jejich malá výprava se ocitla v obklíčení neúprosných hladových lvů. Zoufalá snaha šelmy přelstít však představuje pouhý počátek jejich velké africké noční můry.(CSFD.cz)

Název: Prey (Kořist)
Žánr: Horor / Thriller / Dobrodružný
Natočeno: USA, Jižní Afrika, 2007
Režie: Darrell Roodt
Hrají: Bridget Moynahan, Peter Weller, Carly Schroeder, Mary-Ann Barlow
Délka: 92 min.

Lords of Salem, The (2012)

25. května 2013 v 19:52 | *Little Girl*
Blonďatá rockerka Heidi, DJové z místní rozhlasové stanice a Whitey a Munster jsou členy Big H Radio Team. Heidi obdrží tajemnou dřevěnou krabičku s nápisem 'dárek od The Lords'. V krabičce nalezne vinyl. Předpokládá, že The Lords jsou hudební skupina, která chce, aby jejich píseň zazněla v místím rádiu. Whitey začne The Lords nazývat The Lords of Salem. Píseň se v rádiu stane hitem. Později přijde další dřevěná krabička od The Lords, ve které jsou plakáty a volné lístky na koncert v Salemu. The Lords of Salem přicházejí a touží po krvi.(CSFD.cz)

Můj názor: Docela jsem se i těšila. No, docela. Když jsem viděla jako poslední film od Roba 'Dům tisíce mrtvol', který mě celkem dost zklamal, nevím, co jsem měla čekat od tohoto nejnovějšího kousku. Asi po dvaceti minutách jsem to vypínala. Ano, nebavilo mě to. Nebudu to hodnotit, když jsem to nezkoukla celý.. no a ani to nemám v plánu.

Název: Lords of Salem, The
Žánr: Horor / Thriller
Natočeno: Velká Británie, USA, Kanada 2012
Režie: Rob Zombie
Hrají: Sheri Moon Zombie, Bruce Davison, Clint Howard, Dee Wallace, Richard Lynch, Billy Drago, Udo Kier, Lisa Marie, Meg Foster, Michael Berryman, Sid Haig, Ken Foree, Daniel Roebuck, Torsten Voges, Michael Shamus Wiles, Jeffrey Daniel Phillips, Ernest Thomas
Délka: 101 min.


Tutti i colori del buio (1972)

21. května 2013 v 18:44 | *Little Girl*
Jane žije v Londýně s Richardem. V pěti letech byla svědkem vraždy její matky a nedávno při autonehodě přišla o dítě. Teď ji pronásledují noční můry o modrookém muži, který se ji snaží zabít nožem. Její sestra Barbara jí přesvědčí, aby se zúčastnila černé mše, která jí pomůže zahnat a zapomenout na noční můry. Jane souhlasí a mše se zúčastňuje. Po mši se ale Jane necítí lépe. Spíš se zdá, že noční můry, které měla, se stávají realitou. (CSFD.cz)

Název: Tutti i colori del buio (All the Colors of the Dark)
Žánr: Horor
Natočeno: Itálie, 1972
Režie: Sergio Martino
Hrají: George Hilton, Edwige Fenech, Ivan Rassimov, Nieves Navarro, Marina Malfatti, Sergio Martino, George Rigaud, Dominique Boschero, Maria Cumani Quasimodo, Luciano Pigozzi
Délka: 88 min.

Angustia (1987)

21. května 2013 v 7:04 | *Little Girl*
Seznamte se s milými holuby, šneky a jejich vlastníky, duševně nemocným sanitářem Johnem a jeho terorizující matkou. Jejich oblíbenou zálibou je vraždění osob pro zisk očních bulv. Co se ale stane, když se někdo skutečný nechá inspirovat? Pohodlně se usaďte a užijte si unikátní film ve filmu. Pečlivě si ale před tím zkontrolujte, zda nesedí někdo za vámi. (CSFD.cz)

Název: Unearthing, The (Aswang)
Žánr: Horor / Thriller
Natočeno: Španělsko, 1987
Režie: J.J. Bigas Luna
Hrají: Zelda Rubinstein, Michael Lerner, Isabel García Lorca, Benito Pocino, Vicente Gil, Craig Hill
Délka: 86 min.

Konec světa (1999)

18. května 2013 v 10:24 | *Little Girl*
S koncem tisíciletí se v New Yorku objeví samotný Satan. Pokud se mu podaří s pečlivě vybranou ženou zplodit Antikrista, nastane skutečný Konec světa. Dobro i zlo ztratí svůj význam a věčná temnota pohltí lidstvo. Ďábelsky dokonalé plány ovšem nečekaně zhatí bývalý detektiv Jericho Cane (Arnold Schwarzenegger), když vezme Satanovu vyhlédnutou favoritku pod svou ochranu. V explozivních akčních kulisách se začíná odehrávat nelítostný souboj mezi mocným pánem temnot a drsným poldou. Ani jeden z nich není zvyklý prohrávat a v sázce není nic menšího než osud lidského rodu... (CSFD.cz)

Název: End of Days (Konec světa)
Žánr: Horor / Akční / Thriller / Mysteriózní
Natočeno: USA, 1999
Režie: Peter Hyams
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Gabriel Byrne, Robin Tunney, Kevin Pollak, CCH Pounder, Miriam Margolyes, Udo Kier, Mark Margolis, Rod Steiger, Gary Anthony Williams, Sven-Ole Thorsen, Renee Olstead, Lynn Marie Sager, Van Quattro
Délka: 121 min.

Dr. Cyclops (1940)

17. května 2013 v 14:18 | *Little Girl*
Expedice několika výzkumníků navštíví v džungli ukrytou laboratoř šíleného vědce Thorkela. Nevítaní návštěvníci jsou zmenšeni do miniaturní velikosti a musejí hledat způsob jak uniknout z Thorkelova zajetí. (CSFD.cz)

Název: Dr. Cyclops
Žánr: Horor / Sci-Fi / Dobrodružný
Natočeno: USA, 1940
Režie: Ernest B. Schoedsack
Hrají: Albert Dekker, Paul Fix, Frank Reicher
Délka: 76 min.
 
 

Reklama