Já & blog

Pracuju na tom.

16. září 2016 v 19:57 | Bad Girl
I když tu teď nic nepřibývá, pracuju na rozdělování hororů do kategorii a celkově blog upravuju. To rozdělení bude podle mě přehlednější - mrkěte zatím sem. No a až to dám nějak dokupy, tak sem začnu normálně psát :-) Jen pro info.

Layout #18

21. srpna 2016 v 8:55 | Bad Girl

2013 - 2016

Nedělám si prdel. Tenhle design je tu fakt 3 roky!! Je to šílený, fakt že jo. Už bych ho mohla konečně změnit, že? Vytvořen byl po tom šílenství V zajetí démonů, který měl mimochodem teď premiéru druhého pokračování. Hodnoceno je to kladně, takže se brzo taky podívám :-)

A co kdybych se vrátila?

21. srpna 2016 v 8:49 | Bad Girl
Jen mě tak napadlo, když jsem si náhodou vzpomněla na tenhle blog, že bych se mohla vrátit. Vím, že to tady bylo už hodněkrát, ale přece jenom.. tenhle blog má dlouhosáhlou historii, velkou návštěvnost a spoustu hororů v databázi. Popřemýšlím o tom a při té příležitosti bych změnila i design a trochu to tady od základů překopala :-)

Designy blogu (od 2007 do 2015)

21. listopadu 2015 v 17:16 | Bad Girl
Napadlo mě, že bych sem mohla třeba začít zase psát nebo tak něco. No, abych to tady dala trochu do kupy, zde je přehled designů, co se od vzniku blogu do současnosti vystřídaly. Pravda, za těch 8 let je to opravdu málo :D. Ani nevím, jestli to jsou všechny :D ...


Ještě když jsem sem přišla, tenhle tu byl. Takže je dost možný, že ty tři roky tady zdobil tuhle stránku :) (2007-2010)


První design, co jsem tu nastavila já a pravděpodobně i druhý design za celou existenci blogu. (2010)


Vánoční a novoroční design, ten tu pobyl jen přes svátky :) (2010)


Popravdě si tenhle design ani nepamatuju. Ani nevím, jak dlouho tu byl. No, ale mám ho uložený, tak pro zajímavost ho sem dám :)


Další, ničím zajimavým design.


Není to oficiální verze, menu jsem měla v záhlaví a vypadalo to líp :D Nevím, proč jsem si tehdy ty designy neofotila celý :D


Tady jsem si se vzhledem hodně pohrála. To byly časy :D


Teď už bych asi něco takovýho nezvládla, asi mě to tady fakt bavilo :DD


Tak tenhle si už vůbec nepamatuju :D


Koukám, že jsem ráda používala ty krvavý brushe. Mazec tohle :DD


A taky jsem ráda používala Freddyho :D


Já tu psala o Evanescence? Tak to už bude maximálně dlouhá doba.


Konečně plnej náhled. (2012)


Hihi (2012)


Ta má jednoduchost.. do zelena (2013)


Docela změna. Historicky první bílej design tohoto blogu :D (2013)


Vůbec nevím.. asi tady nebyl moc dlouho


No a tenhle tu už straší dva a půl roku a pořád se mi nechce měnit.. (2014-2015)

Archiv 2015

10. února 2015 v 17:03 | Bad Girl

Návrat

11. července 2014 v 17:24 | Bad Girl
Myslím, že uběhla dostatečně dlouhá doba, abych se sem zase vrátila. I když jsou prázdniny, tak mám brigádu, takže budu přidávat asi jen o víkendu, ale i tak bych mohla konečně začít. Žádnej horor už jsem dlouhou dobu neviděla, tak bych to mohla napravit :) Krom toho jsem změnila design. Řekla bych, že konečně nějákej na úrovni. Hned, jak ho dodělám a spravím články, ofotím ho a dám ho sem :)


To je zatím vše :)

Pauza

11. května 2014 v 11:50 | Bad Girl
Myslím, že to de z aktivity blogu poznat, že si dávám pauzu. Nevím na jak dlouho, ale vůbec nemám chuť blogovat, takže to tady bude stát nějákou dobu.

Merry (horror) christmas

24. prosince 2013 v 9:51 | Bad Girl
Já to nebudu natahovat.Prostě

šťastný a veselý Vánoce :)..

No a určitě i hororový. Pořád přemýšlím, na jakej se kouknot :D :). No a jako každej rok sem dávám toto video. A každej rok se mi vždycky strašně líbí! :D

PŘIDEJTE SE - Fb stránka: The Conjuring - V zajetí démonů

26. srpna 2013 v 15:40 | Bad Girl
Založila jsem facebookovou stránku k filmu "V Zajetí démonů", protože sem si všimla, že ještě taková není a je to docela škoda. Tak se prosím přidejte..

facebook.com/VZajetiDemonu

Budu všem vděčná, když se přidáte :)

Budoucnost tohoto blogu

9. srpna 2013 v 12:10 | *Little Girl*
Opět tu nejsem moc aktivní, mám pro to jednoduché vysvětlení. Kopírovat horory mě nebaví. Možná, že budu mít větší návštěvnost, ale co z toho? Přidávání sem z nutnosti prostě není ono. Asi ještě pořádně popřemýšlím o budoucnosti tohoto blogu. Mezi nejrealičtější návrhy patří ten, že z tohoto vytvořím autorský blog - z části. Budu sem psát recenze jak na filmy, tak i na hudbu, popřípadě něco dalšího. Zatím si to nechám promyslet a změny určitě poznáte. Uvidíme :)
 
 

Reklama