Krváky, které už nelze zařadit

Pach krve 5 (2012)

26. února 2013 v 19:36 | *Little Girl*
Každoročně se v malém městě v Západní Virginii koná Mounatin Men Festival. Tisíce vysokoškoláku tam jezdí v maskách si užít večer plný hudby a zábavy. Tato cesta se stane osudná skupině přátel a obyvatelům města, když na ně zaútočí zmutovaní kanibalové z hor. (Horory-blog.blog.cz)

Název: Wrong Turn 5: Bloodlines (Pach krve 5)
Žánr: Horor / Thriller
Natočeno: V USA v roce 2012
Režie: Declan O'Brien
Hrají: Roxanne McKee, Doug Bradley, Borislav Iliev, Peter Brooke, Paul Luebke
Délka: 91 min.

Můj názor a hodnocení: Začátek byl naprosto stupidní a vlastně i pokračování tady té kraviny. Z těch pěti dílů je to ten nejhorší i když mě docela zajímalo, kdo přežije. Jednoduše 30%. Už to není to, co to bývalo a zabíjení obětí je na ty mutanty nějak promyšlený. Prostě děs. Efekty opět na pi*u.

ABCs of Death, the (2012)

9. února 2013 v 15:21 | Kikuška
The ABC's of Death je ambiciozním dílem, které bylo natočeno na části, na kterých se podílelo v režii přes dvě desítky světových talentů filmového žánru. Inspirován dětskými vzdělávacími knížkami ABC, je film složený z 26 jednotlivých kapitol, kde ke každému režisérovi je přiděleno jedno písmeno abecedy. Režiséři potom dostali volnou ruku jak vytvořit příběh, kde nesmí chybět téma smrt. (CSFD.cz)

Název: ABCs of Death, The
Vyrobeno: V USA a na Novém Zélandu v roce 2012
Režie: Nacho Vigalondo, Adrián García Bogliano, Ernesto Díaz Espinoza, Marcel Sarmiento, Angela Bettis, Noboru Iguchi, Andrew Traucki, Thomas Cappelen Malling, Jorge Michel Grau, Yudai Yamaguchi, Anders Morgenthaler, Timo Tjahjanto, Ti West, Banjong Pisanthanakun, Hélène Cattet, Bruno Forzani, Simon Rumley, Adam Wingard, Srdjan Spasojevic, Jake West, Lee Hardcastle, Ben Wheatley, Kaare Andrews, Jon Schnepp, Xavier Gens, Jason Eisener, Yoshihiro Nishimura
Hrají: Ingrid Bolsø Berdal, Iván González, Peter Pedrero
Délka: 129 min.

Voodoo: Umění ďábla (2004)

8. května 2007 v 14:52 | Šárka - Kikuška...
Podle většiny lidí z csfd.cz to je prý nepovedený horor, ale to jsou pro ně asi všechny, jak se tak dočítám. Thajský film z roku 2004 od Tanity Jitnukuly. Jaký názor na tento film máte vy?

Byl zavražděn muž a celá jeho rodina. Policie podezřívá jeho bývalou milenku, ale nemůže najít žádné důkazy, které by tuto domněnku potvrdily. Když mladý reportér následuje svůj instinkt, zjistí, že vražednou zbraní nebyl ani nůž ani pistole, ale mnohem mocnější nástroj… voodoo. Voodoo je označováno jako kult nebo náboženství s prvky magie, které vzniklo v Africe. Nyní je masově rozšířeno na Haiti, kde každý třetí člověk vyznává kult voodoo.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: CDMC.cz
Zdroj článku: CSFD.cz

Nezvratný osud 2 (2003)

11. února 2007 v 15:13 | Šárka
V USA v roce 2003 bylo natočeno pokračování filmu o osudu, smrti a předtuchách. Tentokrát si ho vzal na starost David R. Ellis. Tohle byl první díl, který jsem z celé série viděla a díky němu jsem se podívala i na ostatní, protože je to pro mě ten nejlepší z celé série.

Clear Riversová jako jediná unikla smrti, zato její přátele postupně umírali. Je zavřená na psychiatrické léčebně, protože ona jediná věří, že smrt ji má v seznamu. Kimberly Cormanová je další, kdo má podivné vize toho, co se má stát. Ona a další lidé unikly smrti na dálnici, kterou Kimberly předpověděla. Smrt je ale postupně dohání. Kdo přežije? Kdo unikne smrti?

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Phonies.cz
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Nezvratný osud (2000)

11. února 2007 v 15:12 | Šárka | Dandelion Fola
První díl ze série Nezvratného osudu byl natočen v roce 2000 v USA. Zrežíroval James Wong. Uvidíte stěnné stránky osudu... Mě se každý díl Nezvratného osudu líbí, možná díky té krvy.

Alex Browning má letět se svými spolužáky ze střední na školní výlet do Paříže. Jenže tesně před odejzdem se mu promítne vize, že letadlo vybuchne. Alex propadá panice a ostatní vyzívá, aby letadlo opustily. Z letadla proto vykážou Alexe a pár přátel - Tod, Billy, Clear, Carter, Terry a jejich učitelku, slečnu Lewtonovou. Rozhodnou se počkat na další let. Mezitím však při odletu letadlo exploduje a tím začíná koloběh smrti těch, co unikli osudu a měli zahynout v letadle. Alex má další vize a společně se snaží vyzrát nad smrtí a osudem.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Horror-y.estranky.cz
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.
 
 

Reklama