Ostatní

Contracted (2013)

2. listopadu 2014 v 16:59 | Bad Girl
Popravdě na tyhle typy filmů moc nejsem.. nerada u filmů zvracím :D ale přesto jsem to zkusila. Je to vlastně na stejný téma jako Thanatomorphose z roku 2012. Škoda, že je nemůžu posoudit, původní námět jsem ještě neviděla, a po shlédnutí Contracted na to nemám ani moc chuť :D. Nooo, ale když to mám takhle zhodnotit, je to zajimavá podívaná. Určitě to ale není nic, na co bych se podívala s chutí znovu. Závěrečná scéna s červama mě odrovnala a to toho vydržím docela dost :D .. no, takže v takový hezký nedělní večer se asi vrhnu i na původní film ať to můžu srovnat :D). Celkově to upoutalo mou pozornost a je to dobře udělaný. Takže, takovej průměr.

Moje hodnocení: 49%
CSFD hodnocení: 54%

Popis filmu (fdb.cz): Samantha je mladá krásná lesbička, která se vydává na mejdan ke své kamarádce. Se svou přítelkyní Nikki mají menší krizi a Sam si připadá opuštěná a svou jedinou společnost vidí v alkoholu. Na večírku se seznamuje s neznámým mužem se kterým se vyspí v jeho autě. Druhý den se probouzí nejen s kocovinou, ale také s pohlavní chorobou, která Sam definitivně zničí během třech dní.

Thanatomorphose (2012)

10. listopadu 2013 v 13:57 | Bad Girl
Thanatomorphose je francouzzské slovo, které znamená viditelné známky rozkladu organizmu spůsobené smrtí. Stejnojmenný film sleduje pekné mladé děvče, která sa jedného dne vzbudí a následně zjistí, že její tělo hnije zaživa. (CSFD.cz)

Název: Thanatomorphose
Žánr: Horor, Thriller
Natočeno: Kanada, 2012
Režie: Éric Falardeau
Hrají: Émile Beaudry, Eryka Cantieri, Roch-Denis Gagnon
Délka: 96 min.

Kotoko (2011)

5. července 2013 v 16:09 | *Little Girl*
Film režiséra Shinya Tsukamoto vypráví příběh o svobodné matce Kotoko (Cocco), která se stará o své malé dítě, přičemž je duševně nemocná. Trpí dvojími vidinami a sklony sebepoškozování. Při svém psychickém stavu výchovu dítěte nezvládá, a tak jí je odebráno do opatrovnictví její sestry. Kotoko chce vrátit svůj život do normálu, aby získala své dítě zpět, když se seznamuje se spisovatelem Tanakou (Shinya Tsukamoto).(CSFD.cz)

Název: Kotoko
Žánr: Drama, Horor
Natočeno: Japonsko, 2011
Režie: Šin'ja Cukamoto
Hrají: Šin'ja Cukamoto, Cocco
Délka: 91 min.

Aswang (1994)

21. května 2013 v 7:00 | *Little Girl*
Nenašla jsem o tomto filmu žádný info, takže absolutně netuším, o čem by ten film měl bejt. Kdyby někdo věděl, nechť píše.

Název: Unearthing, The (Aswang)
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1994
Režie: Wrye Martin, Barry Poltermann
Hrají: Norman Moses, Tina Ona Paukstelis, John Kishline, Flora Coker, Victor Delorenzo, Mildred Nierras, Jamie Jacobs Anderson, Daniel Demarco, John Garekis, Lee Worrell
Délka: 82 min.

Hnus (1965)

10. února 2013 v 18:42 | Kikuška
V londýnském bytě spolu žijí dvě naprosto rozdílné sestry Helen (Yvonne Fourneaux) a Carol (Catherine Deneuve). Společenská Helen nachází plné uspokojení v milostném poměru s ženatým Michaelem (Ian Hendry), Carol, která se straní mužů a lidí vůbec, pracuje jako manikérka. Když Helen odjede s milencem k moři, přestává se její osamělá sestra kontrolovat: omluví se z práce pro nemoc a uzavře se ve svém bytě, soužená hrůznými sexuálními sny... (CSFD.cz)

Název: Repulsion (Hnus)
Natočeno: Ve Velké Británii v roce 1965
Režie: Roman Polanski
Hrají: Catherine Deneuve, Helen Fraser, Mike Pratt, Yvonne Furneaux, Roman Polanski
Délka: 104 min.

Lidská stonožka 2 (2011)

10. února 2013 v 13:04 | Kikuška
Příběh s filmem Lidská stonožka koluje světem a pro jednoho šíleného maniaka to znamená motiv. Psychopat měl nejprve pouze úchylné a zvrácené představy, např. sex s posledním článkem, ale teď se rozhodl, že zajde dál. Spojí dohromady více článků...(CSFD.cz)

Název: Human Centipede II (Full Sequence), The (Lidská stonožka 2)
Natočeno: V USA, Nizozemsku a ve Velké Británii v roce 2011
Režie: Tom Six
Hrají: Laurence R. Harvey, Ashlynn Yennie, Maddi Black, Kandace Caine
Délka: 88 min.

Fajn. 1 jsem ještě dala, ale tohle je na mě prosím moc. Vydržím hodně, ale tohle fakt ne. Dívala jsem se jen tak na kousky. Od teď nesnáším stonožky, tlustý spocený chlapy a tenhle film. Můžete prosím říct, jak bude teda vypadat 3, když Tom Six říká, že tohle má být oproti 3 disneyovka. Z tohoto filmu mi bude ještě hodně dlouho špatně. Teď všude vidím stonožky!! .. fuck! :D Dávám 80% jenom za to, že snad ještě nikdo neudělal nechutnější film.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

7. února 2013 v 19:55 | Kikuška
Jestli jste jako malí tuhle klasickou pohádku neslyšeli, tvůrci vám ji v průběhu úvodních titulků pro jistotu odvyprávějí. Pak už se ale jde na věc. Ocitáme se v typickém středověkém městečku, které sužují obvyklé dobové problémy, včetně únosů místních dětí, jež prý mají na svědomí čarodějnice obývající okolní hluboké lesy. Zdejší ochránce zákona (Peter Stormare) sice tvrdí, že na to stačí sám, ale očividně si lže do kapsy. Starosta proto pozve na záchrannou misi dvě celebrity, legendární lovce čarodějnic Jeníčka a Mařenku. Sourozenci se pustí po stopách únosců s vervou sobě vlastní a jejich práce brzy začne přinášet výsledky. Bohužel jiné, než jaké by si přáli. Zjistí totiž, že proti nim stojí síly mnohokrát mocnější než všechno, čemu museli doposud čelit. Navzdory Jeníčkově cukrovce (jako malý se jednou přejedl perníkem, chudák!) a Mařenčinu kostlivci ve skříni, o němž se nesluší mluvit, se pustí do boje proti mocné přesile, ale zda se i tentokrát dočkají šťastného konce, je ve hvězdách.(CSFD.cz)

Název: Hansel and Gretel: Witch Hunters (Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic)
Vyrobeno: V USA a Německu v roce 2013
Režie: Tommy Wirkola
Hrají: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolsø Berdal, Zoë Bell, Derek Mears, Thomas Mann
Délka: 83 min.

Lidská stonožka (2009)

25. ledna 2013 v 14:04 | Kikuška
Dvě Američanky se vydají na cestu po Evropě. Kdesi v Německu se jim v noci porouchá auto. Při hledání pomoci narazí na opuštěnou vilu, kde se rozhodnou přenocovat. Druhý den se probouzí a s hrůzou zjišťují, že jsou uvězněny v provizorní podzemní nemocnici. Za vším stojí zestárlý německý chirurg, který se dříve specializoval na operace oddělování siamských dvojčat. Jeho zvrácená fantazie tkví v tom, že obě dívky hodlá spolu s dalšími uvězněnými spojit v jednu velkou lidskou stonožku... (CSFD.cz)

Název: Human Centipede (First Sequence), The (Lidská stonožka)
Vyrobeno: V Nizozemsku v roce 2009
Režie: Tom Six
Hrají: Dieter Laser, Ashley C. Williams, Ashlynn Yennie, Akihiro Kitamura
Délka: 92 min.

Včera jsem se na to mrkla a neměla jsem tušení, o čem to bude. Je to takový hezký příběh psychopata a vzhledem k tomu, že vydržím hodně, tak sraní do držky zřejmě ne :D Těžce se mi usínalo, když jsem měla před očima toho japonce, když křičí Chce se mi srát :DD Ej, já dám 85 %, za dobrej nápad a za tu zvrácenost. Měli prostě blbej osud, no. Jo a zajímalo by mě, jak mohli pít..
 
 

Reklama