Zajímavosti

Pro sladké sny

23. října 2016 v 19:50 | Bad Girl
Mám pro vás nachystaný jeden horor, pracuji na tom. Zítra to dopíšu a hodím sem :-) No, buďme upřímní, malý holčičky jsou to nejděsivější, co vám můžu nabídnout :-D
Kruhy (2016) - Trailer

13. září 2016 v 18:24 | Bad Girl
Nevím, jestli se smát nebo brečet. Ale asi spíš brečet. Ani jsem nečekala, že se tenhle projekt fakt uskuteční a po mega úspěšném remaku z roku 2002, který se zapsal do hororové historie, je tu něco jako pokračování. Podle názvu je zřejmé, že mluvím o Kruhu. Horor mého dětství, z tý holky mám strach doteď, co si budem povídat :D. No a už teď v říjnu by měl dorazit do kin volné pokračování Kruhy. Už při shlédnutí plakátu jsem se držela za hlavu. Při shlédnutí traileru se mi chtělo trochu plakat. To bude hroznej trapas, fakt že jo. Vypadá to katastrofálně. Vůbec tam není ta atmosféra, nic. Jenom nějáký obyčejný počítačový efekty. Herečka je hrozně nesympatická. Bez Naomi to asi nebude ono. Mám takový pocit, že z tak legendárního hororu udělali odpad. Nechci to soudit ještě před premiérou, ale proboha.. děs!!

Záhada Blair Witch bude mít pokračování

23. srpna 2016 v 19:45 | Bad Girl

Asi nejsem jediná koho tato novinka zvedla ze židle. Z původního hororu The Woods se stalo již třetí pokračování asi prvního "found footage" hororu Záhada Blair Witch (1999), který musí znát snad každý hororový fanda. Na křeslo režiséra usedl Adam Wingard, který má za sebou třeba už dva velmi dobře zpracované found footage horory V/H/S (2012) a V/H/S 2 (2013). Na tohle se hodně těším! Co se ale stalo s původní rozpracovanou verzí, která by měla být uveřejněna v roce 2018 (podle csfd), to nikdo neví.

One last kiss

23. listopadu 2014 v 15:03 | Bad Girl
Druhá fotka sadistického šílence/kanibala/vraha/nebo čehokoli jiného a stejně mi tahle připadá děsivější. Nesnáším ty králičí masky!!

It will be ok

23. listopadu 2014 v 14:59 | Bad Girl

Jedna dvě, Freddy jde

14. prosince 2013 v 13:34 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech

Nejstrašidelnější místa na světě - Winchester House

14. prosince 2013 v 9:51 | Bad Girl
Je to obrovský komplex o neuvěřitelných 160 pokojích a celý byl navržen jako bludiště. Jsou tam schodiště a dveře vedoucí nikam, respektive do zdí, tajné chodby, slepé uličky, slepá okna a výstupy ke stropům, jimiž se dál nedá dostat. Byl tak navržený záměrně, aby rodinu ochránil od mstivých duchů. Jakých a proč mstivých? Rodina Winchesterova není jen tak nějaká rodina. Jak její jméno dává tušit, děda Winchester stojí za vynálezem nejznámější pušky - winchesterovky. Jeho vnučka nechala v 19. století postavit toto obrovské sídlo, protože se v rodině děly divné věci a jedno bostonské médium jí řeklo, že duchy by uklidnila vystavěním velkého komplexu, kde by bylo dost místa pro všechny oběti. Tedy pro všechny, kdo zemřeli právě kulkou z winchesterovky. Stavba začala roku 1884 a trvala 38 let. Dům teď slouží k prohlídkám a nikdo by v něm nechtěl nocovat. Existuje nespočet videí a fotografií zachycujících duchy, divné zvuky, pohyby a poltergeisty.

Nejstrašidelnější místa na světě - Hightgateský hřbitov

14. prosince 2013 v 9:40 | Bad Girl
Dneska Vás pozvu na místo, kam by jste se sami v noci určitě nevydali. Už jenom proto, že jde o hřbitov. Tento hřbitov se nachází v Londýně, je stavěn ve Viktoriánském stylu a už na první pohled nejde o normální hřbitov. Mezi nejčastější přízraky patří černá vdova, která se vznáší od hrobu k hrobu a piká tak za vraždu svého manžela. Mezi další často viděné přízraky patří lidé smutně hledící k bráně, protože prý nežili příkladný život a zbytek svého posmrtného života stráví právě na na tomto hřbitově. Ovšem, mezi nejznámější a nejzajmavější přízraky patří Highgateský Vampír, který tam byl pozorován kolem roku 60-70, jak pije krev čerstvě pohřbených.

Jsem s tebou

14. prosince 2013 v 8:42 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech

Black & white

14. prosince 2013 v 8:38 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech
 
 

Reklama