Zajímavosti

Pro sladké sny

23. října 2016 v 19:50 | Bad Girl
Mám pro vás nachystaný jeden horor, pracuji na tom. Zítra to dopíšu a hodím sem :-) No, buďme upřímní, malý holčičky jsou to nejděsivější, co vám můžu nabídnout :-D
Kruhy (2016) - Trailer

13. září 2016 v 18:24 | Bad Girl
Nevím, jestli se smát nebo brečet. Ale asi spíš brečet. Ani jsem nečekala, že se tenhle projekt fakt uskuteční a po mega úspěšném remaku z roku 2002, který se zapsal do hororové historie, je tu něco jako pokračování. Podle názvu je zřejmé, že mluvím o Kruhu. Horor mého dětství, z tý holky mám strach doteď, co si budem povídat :D. No a už teď v říjnu by měl dorazit do kin volné pokračování Kruhy. Už při shlédnutí plakátu jsem se držela za hlavu. Při shlédnutí traileru se mi chtělo trochu plakat. To bude hroznej trapas, fakt že jo. Vypadá to katastrofálně. Vůbec tam není ta atmosféra, nic. Jenom nějáký obyčejný počítačový efekty. Herečka je hrozně nesympatická. Bez Naomi to asi nebude ono. Mám takový pocit, že z tak legendárního hororu udělali odpad. Nechci to soudit ještě před premiérou, ale proboha.. děs!!

Záhada Blair Witch bude mít pokračování

23. srpna 2016 v 19:45 | Bad Girl

Asi nejsem jediná koho tato novinka zvedla ze židle. Z původního hororu The Woods se stalo již třetí pokračování asi prvního "found footage" hororu Záhada Blair Witch (1999), který musí znát snad každý hororový fanda. Na křeslo režiséra usedl Adam Wingard, který má za sebou třeba už dva velmi dobře zpracované found footage horory V/H/S (2012) a V/H/S 2 (2013). Na tohle se hodně těším! Co se ale stalo s původní rozpracovanou verzí, která by měla být uveřejněna v roce 2018 (podle csfd), to nikdo neví.

One last kiss

23. listopadu 2014 v 15:03 | Bad Girl
Druhá fotka sadistického šílence/kanibala/vraha/nebo čehokoli jiného a stejně mi tahle připadá děsivější. Nesnáším ty králičí masky!!

It will be ok

23. listopadu 2014 v 14:59 | Bad Girl

Jedna dvě, Freddy jde

14. prosince 2013 v 13:34 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech

Nejstrašidelnější místa na světě - Winchester House

14. prosince 2013 v 9:51 | Bad Girl
Je to obrovský komplex o neuvěřitelných 160 pokojích a celý byl navržen jako bludiště. Jsou tam schodiště a dveře vedoucí nikam, respektive do zdí, tajné chodby, slepé uličky, slepá okna a výstupy ke stropům, jimiž se dál nedá dostat. Byl tak navržený záměrně, aby rodinu ochránil od mstivých duchů. Jakých a proč mstivých? Rodina Winchesterova není jen tak nějaká rodina. Jak její jméno dává tušit, děda Winchester stojí za vynálezem nejznámější pušky - winchesterovky. Jeho vnučka nechala v 19. století postavit toto obrovské sídlo, protože se v rodině děly divné věci a jedno bostonské médium jí řeklo, že duchy by uklidnila vystavěním velkého komplexu, kde by bylo dost místa pro všechny oběti. Tedy pro všechny, kdo zemřeli právě kulkou z winchesterovky. Stavba začala roku 1884 a trvala 38 let. Dům teď slouží k prohlídkám a nikdo by v něm nechtěl nocovat. Existuje nespočet videí a fotografií zachycujících duchy, divné zvuky, pohyby a poltergeisty.

Nejstrašidelnější místa na světě - Hightgateský hřbitov

14. prosince 2013 v 9:40 | Bad Girl
Dneska Vás pozvu na místo, kam by jste se sami v noci určitě nevydali. Už jenom proto, že jde o hřbitov. Tento hřbitov se nachází v Londýně, je stavěn ve Viktoriánském stylu a už na první pohled nejde o normální hřbitov. Mezi nejčastější přízraky patří černá vdova, která se vznáší od hrobu k hrobu a piká tak za vraždu svého manžela. Mezi další často viděné přízraky patří lidé smutně hledící k bráně, protože prý nežili příkladný život a zbytek svého posmrtného života stráví právě na na tomto hřbitově. Ovšem, mezi nejznámější a nejzajmavější přízraky patří Highgateský Vampír, který tam byl pozorován kolem roku 60-70, jak pije krev čerstvě pohřbených.

Jsem s tebou

14. prosince 2013 v 8:42 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech

Black & white

14. prosince 2013 v 8:38 | Bad Girl

Zdroj: fb - Mrazení v zádech

Psychopatická

14. prosince 2013 v 8:35 | Bad Girl
Název mě jen tak napadl. Fotku mám ze skvělé fb stránky Mrazení v zádech. Takových fotek je tam hodně, tak budu postupně nějáké vybírat. Z fotky si vyvoďte co chcete, ale na mě působí ... jako psycho :D

Pujdeš semnou?

12. prosince 2013 v 16:32 | Bad Girl
Tuhle parádní fotku jsem našla na fb stránce Koukáme na horory. Do té fotky jsem se úplně zamilovala. Podle mě by se tam úplně fajnově fotilo :33. Strašně mě to láká, hned bych tam šla!

Případ exorcismu z Rumuska - Maricica Irina Cornici

15. června 2013 v 8:11 | *Little Girl*
O této oběti exorcismu jsem taky někde četla. Příběh 23-leté Maricice Irině Cornici pochází z Rumunska.


Maricica vyrůstala od raného věku v ústavu pro opuštěné děti v Aradu. V roce 2005 navštívila rumunský pravoslavný klášter v Tanaku. Zde nakonec zůstala. Trpěla těžkou schizofrenii...

Anneliese Michel - nejznámější případ dívky, která byla posedlá ďáblem

14. června 2013 v 19:59 | *Little Girl*
Poprvé jsem o ní četla asi před čtyřmi - třemi roky. Její příběh mě opravdu zaujal a určitě nebudu jediná. Je to neuvěřitelné, co se z ní stalo, jaký byl její život a jak rychle skončil. Anneliese považována za posledlou ďáblem se podrobila 'velkému exorcismu'. Její příběh otřásl světem. Pokud máte zájem dočíst se o ní více, pokračujte v celém článku.

Nejstrašidelnější místa na světě - Ostrov panenek

4. června 2013 v 19:38 | *Little Girl*
Teď někdy jsem o tom četla v enigmě a nejde o tom nenapsat. Mě takové panenky děsí, ale strach mě přitahuje, takže si hodlám v budoucnu pořídit sbírku takových panenek :D. A co vy? Podnikli by jste výlet na takové místo? :) Podle mě to musí být děsivé hlavně v noci, ale určitě by to stálo za podívanou :)

V Mexiku se nahází neobyčejný ostrov nedaleko města Xochimilco. Neobyčejný je tím, že po stromech jsou zavěšeny panenky nebo klidně i jen jejich části. Traduje se, že jde o památku na tragédii, která se tu odehrála před půl stoletím. Tehdy se u ostrova mezi kanály mělo utopit malé děvčátko. Na ostrově v té době údajně žil poustevník - don Julián Santana Barrera. Ten sbíral panenky, které někdo předtím zahodil a věšel je na stromy kolem, aby ducha potěšil a sebe ochránil. Vznikl z toho neobyčejné místo.. spíš pro milovníky hororů.. Někteří prý viděli, jak se panenky sami pohybovaly nebo mrkaly.

Haunting Melissa

25. května 2013 v 19:59 | *Little Girl*
Sem tam podopoří Avril Lavigne na twitteru své přátelé, kteří taky ledacos tvoří. Nedávno to byl projekt pod názvem Haunting Melissa a říkám vám, vypadá to kurevsky dobře :). Dávám jako ochutnávku jeden z trailerů :)

Nejstrašidelnější místa na světě - Waverly Hills sanatorium

17. května 2013 v 14:41 | *Little Girl*
Tohle místo mě zaujalo už na první pohled. Pokud vás taky, tak ho lajkněte na facebooku.. pokud umíte alespoň trochu anglicky, dozvíte se toho docela dost :). Tohle je určitě jedno z mých vysvěných míst, tam chci jet!

Do toho sanotoria se normálně pořádají prohlídky a to i v noci, takže to musí bejt fakt něco! U těch nočních musíte být starší 18 let a u denních starší 10 let. Musí to bejt hafo dobrý :) No, se vstupným je to tam trošku horší. Na denní prohlídky si zaplatíte 22 dolarů, což je asi 443 kč a na noční je to 100 dolarů, což je něco málo přes 2000 kč. No, je to dost, ale myslím, že za procházku tímto sanatoriem to je ještě málo :).. teď už k samotným informacím.

Waverly Hills Sanatorium se nachází v Louisville, v Kentucky. V roce 1900 byla v Lousville zaznamenána největší úmrtnost na tuberkulózu v Kentucky. Nemocnice nezvládaly starat se o všechny nemocné, proto bylo zřízeno Waverly Hills Sanatorium. Bylo to jedno z nejmodernějších zařízení pro pacienty s tuberkulózou své doby v celé zemi. Prostředky proti této nemoci nebyly dostatečné, takže nemocní sem prakticky přicházeli umírat. Oficiální záznamy se nedochovaly, ale říká se, že zde zemřeli desetitisíce lidí. V době největší epidemie, zemřel jeden pacient každou hodinu.


Nejstrašnějsí pověst má pokoj číslo 502. V roce 1928 zde byla vrchní sestra nalezena mrtvá. Oběsila se zde kvůli své depresi. Bylo jí 29 let, těhotná, ale nikoliv vdaná. Není známo, jak dlouho v pokoji visela, než bylo její tělo nalezeno. Říká se, že mentálně postižení pacienti chodili kolem jejího mrtvého těla a nevšímali si ho. Objevila ho až sestra, která přišla na další službu. V roce 1932 vyskočila další ze sester z balkónu tohoto pokoje a po prudkém dopadu na zem zemřela.


Takzvaný Tunel smrti, který zde byl vybudován, měří 153 metrů. Vede z nemocnice až k železniční trati na druhé straně kopce. Původně byl vystavěn kvůli zásobování. Když ale umírání pacientů neustávalo, zaměstnanci ho začali používat k převážení těl, aby ostatní neviděli, kolik mrtvých těl je z nemocnice odváženo.
Příběhů o setkání z duchy v této nemocnici a překvapivě se většina z nich nápadně shoduje v místě i popisu situace. Mnoho lidí vidělo malého chlapce hrajícího si s balónem ve třetím patře. Mnoho lidí také popisuje stíny ve tvaru lidí. Několikrát byla také popsána krvácející žena, která utíká z nemocnice a volá o pomoc.
Oficial stránka sanatoria therealwaverlyhills.com

Opuštěný zábavní park v Japonsku

6. května 2013 v 9:34 | *Little Girl*
Náhodou jsem našla tuhle fotku. Je z jednoho opuštěného zábavního parku v Japonsku. Jmenuje se Nara Dreamland. Kdo mě tam vezme?? :D Přidávám i video. Je to tam naprosto úžasnéé :OO


Exklusive: Strach z duchů

14. února 2011 v 17:21 | Kristýna
Přináším vám další video ze www.stream.cz. Sice až tak nic s horory nemá nic společného, ale přece jenom v tom strach je, proto to sem dávám. Snad se bude líbit :) Tahle nálož videii je takové zpříjemění dnešního dne. Hlavně pro ty, co tento svátek tráví sami :D

Exklusive: Hororová hitparáda podle Stream.cz

14. února 2011 v 17:07 | Kristýna
Už od roku 2008 se na stream.cz nachází video právě přímo od nich patřící do kategorie: Fenomén. Konečně jsem si v pravou chvíli na video vzpoměla a přidávám jí právě do nově založené rubriky právě pro taková podobná videa. A proto se vás ptám, souhlasíte s jejich seřazením?

Mimochodem, upozorňuji, že video je starší, proto tam možná nejsou ty horory jako Paranormal Activity a podobně ;)

Hororové postavy: Samara Morgan

14. února 2011 v 16:36 | Kristýna
Patří mezi nejznámější hororové postavy. Její tvář bude ještě hodně dlouho strašit hororovou scénu. I když si řeknete, že není skutečná, její totálně mrtvá a zdevastovaná tvář vám řekne opak. Vrije se vám do paměti! Abychom tu nepsali jen řádky o tom, že se jí nějácí hororoví nemanijaci jako my bojí, napíšem si o ní něco jako Samaře samotné.

Narodila se svobodné matce Evelyn v ženském útulku svaté Máří Magdaleny ve Washigtonu. Sama nebyla obyčejné dítě. Samara měla duševní nestabilitu a nikdy nespala a byla nespokojená když byla poblíž voda! Evelyn se pokoušela Samaru utopit v okrasném jezírku. Později přesunul ústav Evelyn do blázince a Samaru dali k adopci. Samaru si adoptovali manželé Anna a Richard Morganovi. Jenže právě kvůli této adopci se začali dít hned po nastěhování do nového domu strašné věci. Anna začala špatně spát a měla hrozné a děsivé představy ale jen když byla poblíž Samara. Anna a Richard se najednou začli bát nevěděli totiž co se s jejich dcerou děje. Richard
později Samaru zavřel ve stáji kde byli koně. Samara se bála ale její rodiče jí tam nechali. Ale ani tohle nepomohlo. Anna pořád nebyla v pořádku, Anna a Samara byly poslány na psichiatrii, kde nebylo nic zjíštěno. Proto Richard došel jen k jednomu rozhodnutí - zabít Samaru. Anna Samaru utopila ve studni. Samara ovšem nezemřela ihned sle umírala celých 7 dní, poté Anna spáchala sebevraždu. Samara pak vytvořila kazetu a tomu kdo ji shlédnul zazvonil telefon a hlas řekl- 7 dní.
Článek je má tvorba, proto jedině se zdrojem!
 
 

Reklama