Zombie

Zone of the Dead (2009)

30. června 2013 v 8:15 | *Little Girl*
Na malé vlakové nádraží přijíždí vlak s tajemnými vagóny. Celé město je zrovna podvoleno vojenskému cvičení, tři vojáci si však chtěli toto cvičení odpustit, a tak se dostávají na nádraží. Tam však dojde k potyčce s ochrankou a nešťastnou náhodou z jednoho vagónu začne unikat "ne tak smrtící" plyn. Srbsko se během chvilky zaplní oživlými mrtvolami, kdo přežije? (CSFD.cz)

Název: Zone of the dead
Žánr: Horor / Akční
Natočeno: Srbsko, Itálie, Španělsko, 2009
Režie: Milan Konjevic, Milan Todorovic
Hrají: Ken Foree, Kristina Klebe, Emilio Roso, Miodrag Krstovic
Délka: 96 min.

Mrtvá jáma (1989)

26. března 2013 v 9:57 | *Little Girl*
Je tomu již dvacet let, co psychiatr Gerald Swan (Jeremy Slate) zastřelil šíleného kolegu Colina Ramziho (Danny Gochnauer) a tím udělal tečku za jeho nelidskými experimenty a jeho tajný operační sál pod psychiatrickou léčebnou, zapečetil. Dnes do ústavu přichází mladá dívka Jane (Cheryl Lawson) trpící amnézií, která tvrdí, že jí byla paměť vyoperována. Netrvá dlouho a Ramziho mrtví pacienti pohřbení v jámě ve sklepě opět ožijí a začnou krvavě likvidovat ze světa personál nemocnice. (CSFD.cz)

Název: Dead Pit, the / Mrtvá jáma
Žánr: Horor
Natočeno: USA, 1989
Režie: Brett Leonard
Hrají: Jeremy Slate, Jack A. Sunseri
Délka: 95 min.

Zombeer (2008)

17. května 2011 v 18:31 | Christina von Vampire
Zkopírováno z ČSFD.cz, Google.cz

Režie: Barend de Voogd, Rob van der Velden
Natočeno: 2008, Holandsko
Délka: 12 minut


Herman pracuje u společnosti Mokum Blond jako sládek. Jeho šéf se právě pokouší svůj zlatavý mok uvést na trh poutavou reklamou a první zvědaví turisté začínají navštěvovat pivovar. Herman má však jeden velký problém, tím je jeho láska k pivu. Neustále nasává a zanedbává svou práci. Jednoho večera se po hádce s nadřízeným opět opije a spadne do vařícího kotle. Je jasné, že tato nežádoucí ingredience dodá pivu nejen šmrnc, ale zároveň i smrtící účinek. Každý kdo jej ochutná, promění se v krvežíznivou zombie. Nemilá to situace, zvláště když zrovna začínají populární pivní slavnosti.


REC 2 (2009)

19. února 2011 v 9:36 | Kristýna
Film byl natočen ve Španělsku v roce 2009 režiséry Pacoem Plazaem a Jaumem Balagueróem. 85 minut plných napětí, strachu a temné atmosféry čeká přímo na vás.

Pár policistů se vydá prohledávat místo, kde byla infekce roznesena a mají být uvěznění lidé. Všechno je dokumentováno policistou s kamerou. Nejdřívě se vydají na místo, kde mají původně zkoumat, jak se infekce roznesla. Jenže uslyší křik a proto se vydají zpátky dolů. Jdou do věří, kde se křik ozývá. Ovšem, to ještě netuší, co se jím přihodí dál. Jdou do pokoje, odkud se ozývá hudba. Když se policista, který vše prozkoumal vrací zpátky k ostatním, zautočí na něj jedna z nakažených a dává naejvo spousta garesivity. Ovšem, přibýhající policisté si uvědomují, že už jde o život a jejich kamarád už kamarádem není. Panuje napětí, hádky a opravdový boj o přežití. Policisté zjišťují šokující věci, kterým ze začátku nechtěli vůbec uvěřit. Teď tu nevládne infekce...ale démoni. Nic jim ale nezabrání v tom, aby objevili protilék.


GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Google.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

REC (2007)

15. února 2011 v 18:52 | Kristýna
Film byl natočen v roce 2007 režiséry Pacoem Plazaem a Jaumem Balagueróem, kteří odvedly skvělou práci v 78 minutách strachu a naprosté hororové atmosféry.

Mladá reportérka se vydá natáčet dokument o hasičích a jejich práci. Náhle byl hlášen výjezd k ženě, která byla uvězněna ve svém bytě a obyvatelé domu slyšeli právě z toho bytu strašný křik. Připad, vypadající jako jednoduchý se náhle promění v úplné drama. Všichni bez jakéhokoliv vysvětlení byly uzavřeni v domě. Byl pokousán policista a infekce koluje jako řetězec. Poslední, kteří přežili se snaží bojovat o svůj holý život.

Další film, který vypadá bezpochyb, teda až na kousací zombie realně. Patří asi mezi ty nejlepší zombie mrtvolné filmy, které kdy byly stvořeny. Pochmurná atmosféra, herecké výkony jsou úžasné a působí to na vás podivuhodným dojmem. Krvelačnost a posedlost dohromady. Zombie jsem nikdy moc nemusela, ale takovéto další filmy si ž nenechám ujít. Doporučuju těm, co mají rádi filmy tipu Paranormal Activity a podobně...

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Google.com
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.

Úsvit mrtvých (2004)

10. března 2007 v 13:51 | Šárka
V roce 2004 zrežíroval Zack Snyder povedený zombie trhák. Už si na něj moc nepamatuju, ale vím, že atmosféra a herecké výkony byly vážně skvělý. Film byl natočen v USA.

Ana Clark je zdravotní sestra. Jednou se probudí a její dcera už není její dcerou. Když vyběhne na ulici, tuší, že je něco špatně. Svět pohltila epidemie, kvůli které se lidé stanou zombie a budou rádi za každý kousek masa a krve. Ana se připojí k policistovi Kennethovi, prodavačovi Michaeli a pouličnímu chuligánovi se svou těhotnou přítelkyní. Ty, jako jediné epidemie nepohltila. Teď budou bojovat o život.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: DVDedice.cz
Zdroj článku: Na tento článek se stahují autorská práva, kopírovat jedině se zdrojem.
 
 

Reklama