Zvířata jako vrazi

Aligátor (1980)

14. září 2013 v 11:32 | Bad Girl
Když byla Marisa Kendall malá holčička, koupili jí rodiče v zoo malého aligátora. Jenže pak se otec jednou naštval a mazlíčka spláchl do záchodu. Po letech, když z Marisy vyrostla uznávaná herpetoložka aligátor vyráží lovit do ulic, jelikož stoky mu už nejsou schopné nabídnout dostatek potravy. Jedině místní perspektivní kádr seržant David Madison tuší, že se zvířetem není vše v pořádku. Aligátor není jen tak nějaký obyčejný aligátor, ale dvanáct metrů měřící a tunu vážící bestie vykrmená produkty místního nelegálního výzkumu růstových hormonů. Do všeho navíc zasahuje zkorumpovaný starosta otvírající nový zábavní park přímo v aligátorově lovišti. Boj s byrokratem začíná a nebude o nic jednodušší než boj s hladovým aligátorem. (CSFD.cz)

Název: Alligator (Aligátor)
Žánr: Horor, sci-Fi, komedie
Natočeno: USA, 1980
Režie: Lewis Teague
Hrají: Robert Forster, Michael V. Gazzo, Dean Jagger, Henry Silva, Sue Lyon, Angel Tompkins, Peter Miller, Dick Richards, Perry Lang, John F. Goff, Mike Mazurki
Délka: 89 min.

Anakonda (1997)

27. května 2013 v 14:50 | *Little Girl*
Mladá režisérka dokumentárních filmů Terri vyráží se svým štábem na řeku Amazonku. Cílem expedice je vypátrat a nafilmovat legendami opředený indiánský kmen. Zanedlouho po vyplutí zachrání filmaři život drsnému lovci hadů jménem Paul Sarone, jehož loď uvízla ve vodních travinách. Sarone naoko projevuje vděčnost, ovšem krátce po jeho vstupu na palubu se za podezřelých okolností vážně zraní jeden z filmařů. pokud má přežít, musí se výprava co nejrychleji dostat do přístavu s nemocnicí. Aby ušetřili dva dny plavby proti proudu, navrhuje vychytralý Sarone zkratku přes podezřelou lagunu. Hnáni strachem o život přítele filmaři souhlasí. Netuší, že za pár hodin se sami octnou ve smrtelném nebezpečí. Obří anakonda ztrestá každého, kdo se pokusí proniknout na její teritorium. Navíc má se Saronem zjevně nevyřízené účty... (CSFD.cz)

Název: Anakonda
Žánr: Thriller / Horor / Dobrodružný / Akční
Natočeno: USA / Brazílie / Peru, 1997
Režie: Luis Llosa
Hrají: Jennifer Lopez, Ice Cube, Jon Voight, Eric Stoltz, Jonathan Hyde, Owen Wilson, Kari Wuhrer, Danny Trejo, Frank Welker
Délka: 89 min.

Krokodýl (1981)

25. května 2013 v 19:35 | *Little Girl*
Slavné monster horory z padesátých let se staly inspirací pro americko-thajské tvůrce, kteří vytvořili klasický krvavý příběh, v němž na lidstvo útočí zmutovaný obří krokodýl. Radioaktivní zamořeni z dalekých tichomořských ostrovů způsobilo kromě jiných katastrof také přetvoření obyčejného krokodýla v krvelačné monstrum, nadané schopností vyvolávat vodní víry, smrště a zemětřesení. To na vlastní kůži také brzy poznají obyvatelé thajských letovisek, jež se záhy změní v apokalyptická místa plná smrti. Zabijáckého krokodýla může zastavit jedině geniální doktor Akom, kterého žene kupředu touha pomstít smrt své rodiny. (CSFD.cz)

Název: Chorakhe, Crocodile (Krokodýl)
Žánr: Horor / Fantasy
Natočeno: Thajsko, USA, 1981
Režie: Sompote Sangduenchai
Hrají: ??
Délka: 92 min.

Gappa (1967)

31. ledna 2013 v 15:24 | Kikuška
Před Godzillou byla Gappa... Filmová klasika japonského hororu z roku 1967 poprvé na DVD. Vědecká expedice objeví na jednom z tropických ostrovů v jižním Pacifiku ještěra, kterého místní domorodci uctívají jako božstvo. Zemětřesení jednoho dne odkryje sluj a v ní ještěří mláďata. Domorodci varují vetřelce, aby je nechali tam, kde jsou. Ti však nedbají rad a odvážejí je do zoo v Japonsku. Rozzuřená matka mláďat se vydá hledat své potomky a ničí při tom vše, co jí stojí v cestě...(CSFD.cz)

Název: Daikyoju Gappa (Gappa)
Vyrobeno: V USA a Japonsku v roce 1967
Režie: Haruyasu Noguchi
Délka: 90 min.

Hadi v letadle (2006)

11. února 2007 v 14:55 | Šárka
Tohle sice horor není, ale když už je tady. Natáčelo se v USA, v roce 2006. Režisérem je David R. Ellis

Agent FBI Flynn je v akci. Musí dopravit z Havaje do Los Angeles důležitého svědka, který svým svědectvím pošle za mříže brutálního šéfa podsvětí. V devíti kilometrech nad zemí se na palubě letadla rozpoutá peklo v podobě záplavy jedovatých hadů. Agresivní plazi útočí na každého v dohledu. S pomocí losangeleského odborníka na plazy se Flynn stává vůdcem pasažérů v zoufalém boji o přežití. Na natáčení bylo použito 450 hadů, včetně sedmimetrové Krajty Tmavé.

GALERIE | TRAILER | VIDEA | KE SHLÉDNUTÍ | OBSAZENÍ

Zdroj obrázku: Gorila.sk
Zdroj článku: CSFD.cz
 
 

Reklama